Kızlar bakcaksanız bişey göstericem fikir verin Genitall!!!

nurtanesin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
46
9
Genital bölgemde vajinaya yakın bişey çiktı hpv den şüpheleniyorum size resim atsam yaşayanlar cvp verebilirler mi şuan hastaneye gidemiyorum 1 ay sonra gideceğim lütfen bi bakın bakcaksanız resim ekleyeceğim çok utanıyorum ama içimden bu korkuyuda atamıyorum kırptım zatwn sadece yara gözüküyo kucuk bisey ama ben korkmadan edemiyorum eğer yaşayanlar varsa ona göre paylaşacağım şimdiden tesekkürler

Genital bölgemde vajinaya yakın bişey çiktı hpv den şüpheleniyorum size resim atsam yaşayanlar cvp verebilirler mi şuan hastaneye gidemiyorum 1 ay sonra gideceğim lütfen bi bakın bakcaksanız resim ekleyeceğim çok utanıyorum ama içimden bu korkuyuda atamıyorum kırptım zatwn sadece yara gözüküyo kucuk bisey ama ben korkmadan edemiyorum eğer yaşayanlar varsa ona göre paylaşacağım şimdiden tesekkürler
Hastane yerine ketemden randevu alıp keteme gidin arkadaşım oldu oyle yaptı sonrasında ketem yonlendiriyo

Nerde yasiyosaniz gooogle yazin ketem diye bilmenize gerek yok ki internette hersey var
Googleden baktım ilk sadece nasıl randevu alabileceğimi bilmiyodum oda internet sitesi yada tel no. Ulaşabileceğim bi kac yer buldum eşim şehir dışında gelmesini bekliyorum gidebilmek için

Googleden baktım ilk sadece nasıl randevu alabileceğimi bilmiyodum oda internet sitesi yada tel no. Ulaşabileceğim bi kac yer buldum eşim şehir dışında gelmesini bekliyorum gidebilmek için
Sağlık ocaklarının ketem günleri oluyor araç gelip alıyor muayene sonrası tekrar bırakıyor isterseniz bağlı olduğunuz sağlık ocağıyla görşün bi

Teklif hala geçerli mi? Belki bakmak isteyenler olur; kendim için demiyorum.
Patoloji ve smear test sonucumu eklim bari ona baksın bakmak isteyen 😁 hpv testi değerbelirsiz diyo kafamı karıştırıyo

Eklentiler

• Screenshot_20240216-012801_OneDrive.jpg
    Screenshot_20240216-012801_OneDrive.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20240216-011921_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240216-011921_e-Nabz.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 66
Kimsenin sizinkini gormek isteyecegini sanmiyorum, bi doktora gidip gosterseniz?
Elimde olsa bu forumda ne işim var sırf bunun için üye oldum zaten
Eşim şehir dışında dönmesini bekliyorum muhafazakar bi ailenin içindeyim eşim kendiside öyle yapabileceğim bişey yok ama bişeyler yapmaya çalışıyorum bu yüzdende üye olmaya karar verdim

Kimsenin sizinkini gormek isteyecegini sanmiyorum, bi doktora gidip gosterseniz?
Bende komple açıp bakın demedim ki zaten tövbe😄 kırptım ayrıca ben korkuyodum diye baktım bi kaç yere belki benimle aynı düşüncede insanlar vardır korku insana herşeyi yaptırıyo malesef.😁
elimde olsa çoktan gitmiştim ama

X