Kızlar bakcaksanız bişey göstericem fikir verin Genitall!!!

Yok hayır hpv siğil görüntüleri yazdım cikan hic biriyle eşleşmedi daha çok frengiye benzettim ben

Görüntü telefon galerinizde kayıtlı sanırım şu an. Google da görselle arama seçeneği mevcut. Arama yapıp, eşleşme var mı bakabilirsiniz.

Buradaki en büyük sorun ise aylardır şüpheyle yaşayıp, eşinizle aktif yaşamınıza devam edip, hamile kalmaya çabalamanız.

Sonuçlar çıkalı 3,5 ay olmuş; bu kadar süre zarfında eşiniz hiç mi izin alamadı ? Bu ne sorumsuzluk.

Eşiniz ne iş yapıyor ? Siz gerçekten 20 yaşında mısınız ? Yardım alabileceğiniz hiçbir aile yakınınız yok mu ?

Öyle tek göndermezler ama zaten dediğim gibi izmirden gelin geldim buralarıda pek bilmiyorum
Bir insan, reşit bir insan neden tek başına hastaneye gidemez. Allahım yarabbiiim.
Ayrıca pek bilmeseniz ne olur afrikanın yerel kabilesine mi gittiniz. Dili aynı aşağı yukarı toplu taşıma şekli aynı. İzmir den değil de siirtin dağ köyünden gitmiş gibi tavrınız. Ayh bayılazaaam

Eve 5 10 gün gelen koca icin. Baskalarına köle mi oldunuz?
Konuşma tarzınızı yanlış buluyorum hep böyle şehir dışında değildi tabiki bi kaç aydır böyle
özel hayatımla ilgilide çok detay vermek istemiyorum sadece bilgi edinmek için üye oldum özel hayatıma karşı sizi ilgilendirmeyen şeyler konuşmayın lütfen
bilginiz varsa almaya razıyım yoksada daha fazla konuşmayın kimseye köle olduğum falan yok gamsız biri değilim takıntılı bi yapım var ve laf söz olur diye kendimi törpülüyorum gamsız olup kafama göre davransamda kimsenin laf etmekten başka yapabileceği bisey yok

Konuşma tarzınızı yanlış buluyorum hep böyle şehir dışında değildi tabiki bi kaç aydır böyle
özel hayatımla ilgilide çok detay vermek istemiyorum sadece bilgi edinmek için üye oldum özel hayatıma karşı sizi ilgilendirmeyen şeyler konuşmayın lütfen
bilginiz varsa almaya razıyım yoksada daha fazla konuşmayın kimseye köle olduğum falan yok gamsız biri değilim takıntılı bi yapım var ve laf söz olur diye kendimi törpülüyorum gamsız olup kafama göre davransamda kimsenin laf etmekten başka yapabileceği bisey yok
Kocanizdan bulasti hpv, bi uyanin yaaaa

Papagan gibi ayni seyleri soylemeyi birak da yukaridaki soruma cvp ver istersen. Bak bi aydinlanma yasayacaksin emin ol

Oydar Oydar koooos dayanamadim 😅🤓
İlk önce bi saygını takın terbiyeni takın olabildiğince yumusak cvplar vermeye çalışıyorum ama sizdeki saygısızlık hat safada

Kocanizdan bulasti hpv, bi uyanin yaaaa
Kesin hpv oldum demiyorum ve belirttiğim gibi gorsellerdeki yaralara değil frengiye benziyo dedim ayriyeten mantar oldum kasintidanda yapmis olabilirim diyede yazdım patoloji sonucumda neoplazmaya rastalanmamıştır diyo ama ben takintili bi yapiya sahip oldugum icin cikan yara beni oldukça korkuttu bunu belirttim yaşayan bilen varsa aydınlatsın diye

Size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kimse saygısızlık peşinde değil. Söylenenleri dikkate alın yararınıza olacaktır.

Kesin hpv oldum demiyorum ve belirttiğim gibi gorsellerdeki yaralara değil frengiye benziyo dedim ayriyeten mantar oldum kasintidanda yapmis olabilirim diyede yazdım patoloji sonucumda neoplazmaya rastalanmamıştır diyo ama ben takintili bi yapiya sahip oldugum icin cikan yara beni oldukça korkuttu bunu belirttim yaşayan bilen varsa aydınlatsın diye
E bu kadar zaman niye gitmedin doktora. Aslinda vajinal muayeneye de izin vermediler di mi? Ya da amaaan ne olacak diyip kanina girdiler ama icin icini yedi

Saygisiz hicbir cumlem olmadi. 20 yasindasin ve kandiriliyorsun, ac gozunu diyorum
Hpv sadece cinsel ilişki değil tuvalet ve siğili olan insanlarin temasi yoluyla bulasabiliyo cok sevdigim ve takildigim bi arkadasımda hpv 18 mevcuttu ondanda bulasmis olabilir diye düşündüm ama kesinligi yok hpv olmayadabilirim insAllahta değildir iyi temennide bulunacaganıza üstüne yargılıyosunuz siğil olmamasına rağmen eşimden sürüntü alındı onun sonucu temiz geldi bende değer belirsiz yazdı o kafama takıldı bi arkadaş yaş aralığına göre değişebilir referans aralıgı demisti öylede olabilir

E bu kadar zaman niye gitmedin doktora. Aslinda vajinal muayeneye de izin vermediler di mi? Ya da amaaan ne olacak diyip kanina girdiler ama icin icini yedi
Ya arkadaslar abartmayın nerden cıkariyosunuz böyle seyleri sorduguma pişma. Ettiniz ben sonuc kotu olurda bunların lafı sözü beni sinir eder diye gitmedim esimi bekliyorum bu yüzden

Peki frengi sizce basit bir hastalık mı ? Bizimle ve gelen yanıtlarla eğlenmeyi amaçlamıyorsanız, frengi şüphesi duyup; 3,5 aydır sakin sakin evinizde oturabilmeniz ve doktora gitmemeniz inanılmaz.

Elinizdeki internet imkanını kullanıp, frengi nedir, nasıl bulaşır diye bakmadınız mı ?

"Frengi nasıl bulaşır? Frengi (sifiliz) vajinal, oral veya anal seks sırasında frengi yarası ile direkt temasla bulaşmaktadır. Frengi yaraları penis, vajina, anüs, rektum, dudaklar veya ağız içinde bulunmaktadır. Frengi, anne karnında anneden bebeğine de bulaşmaktadır."(İnternetten alıntıdır.)

Size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kimse saygısızlık peşinde değil. Söylenenleri dikkate alın yararınıza olacaktır.
Sizin yardımcı olmaya çalıştığızı biliyorum bi arkadaş saygısız bi şekilde konuştu yanlış üslup doğru sözün celladıdır diye bi söz var ve çok doğru
Bakarsanız yazılanlara
bana papağan gibi ayni şeyleri tekrarlicağına soruma cvp ver diye emri vaki bi şekilde konuştu konuşma tarzini saygisiz buldum

Peki frengi sizce basit bir hastalık mı ? Bizimle ve gelen yanıtlarla eğlenmeyi amaçlamıyorsanız, frengi şüphesi duyup; 3,5 aydır sakin sakin evinizde oturabilmeniz ve doktora gitmemeniz inanılmaz.

Elinizdeki internet imkanını kullanıp, frengi nedir, nasıl bulaşır diye bakmadınız mı ?

"Frengi nasıl bulaşır? Frengi (sifiliz) vajinal, oral veya anal seks sırasında frengi yarası ile direkt temasla bulaşmaktadır. Frengi yaraları penis, vajina, anüs, rektum, dudaklar veya ağız içinde bulunmaktadır. Frengi, anne karnında anneden bebeğine de bulaşmaktadır."(İnternetten alıntıdır.)
Basit olduğunu söylemiyorum ama hpv gibi kanser öncülü bi hastalık değil benim açımdan yaşadığım şekilde baksanız böyle demezsiniz biliyorum iyiliğime konusuyosunuz teşekkür ederim
Internetten alıntı olan yazıda konuşmam doğru olmaz

X