Kızlar bakcaksanız bişey göstericem fikir verin Genitall!!!

Elimde olsa bu forumda ne işim var sırf bunun için üye oldum zaten
Eşim şehir dışında dönmesini bekliyorum muhafazakar bi ailenin içindeyim eşim kendiside öyle yapabileceğim bişey yok ama bişeyler yapmaya çalışıyorum bu yüzdende üye olmaya karar verdim
Muhafazakarlar jinekologa gitmiyor mu?

Hpv sorununuz varsa demek ki esiniz sandiginiz kadar muhfazakar da degilmis; bunu bir dusunun

Şu HPV olan için Dr ne dedi? Sanırım bu değer belirsiz ifadesi yaş vs göre doktorun yaklaşımına bırakılan bir şey.
Gitmedim ki daha sadece saglik ocagina gittim sordum ihmal etme bi görün dedi saglik ocagi yakın gidebiliyorum hastane çok uzak

Elimde olsa bu forumda ne işim var sırf bunun için üye oldum zaten
Eşim şehir dışında dönmesini bekliyorum muhafazakar bi ailenin içindeyim eşim kendiside öyle yapabileceğim bişey yok ama bişeyler yapmaya çalışıyorum bu yüzdende üye olmaya karar verdim
Muhafazakar: ben naalaaka

Muhafazakarlar jinekologa gitmiyor mu?

Hpv sorununuz varsa demek ki esiniz sandiginiz kadar muhfazakar da degilmis; bunu bir dusunun
Yok öyle tek gidemiyorum bi yerlere doktorlarla ilgili sıkıntı yok ayrıyeten istanbula gelin geldim izmirde yaşıyodum buraları pekte bilmiyorum yani her ailede sıkıntılı bireyler oluyo bende eşim olmadan gitmek istemiyorum bazı sebeplerim var

Yok öyle tek gidemiyorum bi yerlere doktorlarla ilgili sıkıntı yok ayrıyeten istanbula gelin geldim izmirde yaşıyodum buraları pekte bilmiyorum yani her ailede sıkıntılı bireyler oluyo bende eşim olmadan gitmek istemiyorum bazı sebeplerim var
Maalesef bu vajinanızda çıkan şeyden daha vahim bir durum gibi

İzmirin en muhafazakari bile kendini bu hale dusurmezdi. Vay memleketimin haline 🤦🏼‍♀️ neyse en kisa zamanda ozgurlugunuze kavusursunuz umarim, su an hpv’den daha buyuk sorunlariniz var gibi

Son düzenleme:
Maalesef bu vajinanızda çıkan şeyden daha vahim bir durum gibi
Eşim değil ama diğerleri Sıkıntılı insanlar şikayetçi degilim böyle dedim diyede çok zorba cahileyeden kalma adetlerle yaşıyo değilim ama burası çok lafçı her b*ku laf ediyolar çekincem ondan hastaneye gitsem illa bi kisiyi benle yollicaklar kotu bisey ciksa laflarin icinden cikamam o yuzden eşimi bekliyorum

Eşim değil ama diğerleri Sıkıntılı insanlar şikayetçi degilim böyle dedim diyede çok zorba cahileyeden kalma adetlerle yaşıyo değilim ama burası çok lafçı her b*ku laf ediyolar çekincem ondan hastaneye gitsem illa bi kisiyi benle yollicaklar kotu bisey ciksa laflarin icinden cikamam o yuzden eşimi bekliyorum
Bunlar size normal mi geliyor. Kolay gelsin o zaman ne diyim

Iyi de HPV sonucu 31.10.2023'te çıkmış. Bunca zaman neden gitmediniz?
Vallahi nasip olmadı bi kac kere randevu aldım iptal etmek zorunda kaldım eşim çalışıyor kafasina gore cikip gelemiyor gelsede 10 gun 5 gun kalip dönüyor bu seferde randevular ya cok gec ya erken oluyo

Böyle de yaşanilmaz ki! Bunlar en son nenelerimizin zamanında vardı.

Bende komple açıp bakın demedim ki zaten tövbe😄 kırptım ayrıca ben korkuyodum diye baktım bi kaç yere belki benimle aynı düşüncede insanlar vardır korku insana herşeyi yaptırıyo malesef.😁
elimde olsa çoktan gitmiştim ama

Google lensle görsel arama yaptınız mı ? Bazı sağlık sayfalarında lezyon görüntüleri yer alıyor. Onlarla eşleşme var mı ?

Pardon esir gibi yasamayi mi normalize ediyorsunuz su an yoksa bana mi oyle geliyor. Yaninda biriyle hastaneye gitmek ne demek

X