Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar bana da bi el atıverin,saçımın sarısı nasıl olsun?

deydey

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
1.474
9
40
yakın bi zamanda röflemi yeniliycem belki düz boya bile olabilir,ama sarısını biraz daha açtırmak istiyorum,daha beyazımsı,bebek sarısı mı,fildişi sarısı mı artık neyse :kedi: ne dersiniz nasıl durur sizce,fikirlerinizi bekliyorumfisfisfis
]

istediğim tonlar da bunlar;

Son düzenleme:
koleston 12.1 ile boyarsan bayagı açık hoş bır sarı elde edersin. saçın zaten açık yıne rofle veya açıcı kullanma derim

ayyy şu bebiş kızın saçına bittim yaaa cok gusel bende böle ıstıom ama olmuyooooooooooomafoldumben

evet canm ya çok hoş bi rengi var,bende istiyom işte nasıl olur ki,ya da normal röfleme devammı etsem :bbo:

acık tenlısın canım sanada gıder bence bebişin tonundan

diplerin kumral değiller mi? kumrallarsa eger dedigim boyayla en fazla 2 boyamayla çok çok açık bır sarı elde edersin. bu saçlarını rofleyle dahada açmaya kalkışma çok yıpranırlar

diplerin kumral değiller mi? kumrallarsa eger dedigim boyayla en fazla 2 boyamayla çok çok açık bır sarı elde edersin. bu saçlarını rofleyle dahada açmaya kalkışma çok yıpranırlar

evet canım diplerim kumral,normalde de röfleyi kendi saçımın üstüne yaptırırdım.teşekkür ederim ilgin içinkaydirigubbakcemile5

5309.jpg

kızlar başka yok mu fikir verecekmafoldumben şu ortadaki bebişin saçı yakışır mı ne dersiniz:kedi:

kızlar yahu bi fikir verin,sizce hangisi daha iyi olurmafoldumben benim düşündüğüm şu bebeğin saç rengi,olurmu sizce:kedi:

canım sağol en çok da sen ilgilendinopuyorumnanaktan evet ortadaki renk güzelmiş kararsız kaldım vallaha:sm_confused:
bi de şu renk hoşuma gitti ya:kedi:

X