kızlar banyom için fikir rica edebilirmiyim ? :)

balkabaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
699
0
Kızlar bugünlerde hep banyo için takım şeklinde sepet setlerine bakıyorum

ama hiç böyle bana hitap eden cıvıl cıvıl birşeyler bulamadım ..

nette gezerkende geçenlerde buna denk geldim:KK52:

çok cici çok güzel ama çok mu çocuksu olur diye düşünmekten kendimi de alamıyorum:18:

bide 4 ayrı sepet irili ufaklı.. çok mu gereksiz olur .. evimin banyo dolabı olup olmayacağını bilmiyorum şuan

o yüzden kararsız kaldım .. ama içimde gidiyor bunu her gördüğümde .. cıvıl cıvılll :KK16::KK16::KK16::KK76:

bu sepet seti hakkındaki fikirlerinizi rica edebilirmiyim :KK3:

Eklentiler

• $100X-20121319035_site_028.jpg
    $100X-20121319035_site_028.jpg
    3,9 KB · Görüntüleme: 79
  • $100X-20121319118_site_034.jpg
    $100X-20121319118_site_034.jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 88
  • $100X-2012131915_site_032.jpg
    $100X-2012131915_site_032.jpg
    3,6 KB · Görüntüleme: 77
  • $100X-20121319054_site_029.jpg
    $100X-20121319054_site_029.jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 74
  • $100X-201213185827_site_002.jpg
    $100X-201213185827_site_002.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 100
selam çok şeker olur bence ona uygun renklerde bonya klozet seti alırsın harika olur ve de sana bir tavsiye 2 boyunu al birini kirli çamaşır sepeti birinide ütü sepeti yaparsın hangi siteden baktın bende arıyorum ayrıca buraya nasıl foto ekleniyor bilmiyorum sizi takip ediyorum ve inanın çok yardımcı oluyırsunuz kızlar umarım herşeyinizi gönül rahatlığıyla huzur içinde kullanırsınız<3:KK9::KK12::KK54:

ayyy çok şekerler ben de henüz sepet almadım hatta düm evim.net'te sepete koydum bir kirli 2 havlu sepeti son anda almaktan vazgeçtim. banyomu ben de henüz görmedim nasıl olur sepet sığar mı diye onçin cesaret edip de alamadım. bunlar banyoya sığacaksa hiç de çocuksu değil çok güzel durur ama sığmayacaksa muhtemelen yatak odanda olucak kirli sepetin o zaman çocuksu kaçar sanırım yeni evli birinin yatak odasına :KK70:

çok beğendim ben ama ya inşallah şartların uygun olur da alırsın

bende topik açmak istiyorum balkabaa aldıkların çok zevkli seçimler sıkı takipçinim:):)benimde düğünüm 2012 içinde ama daha tarhi belli değil temel olan eşyaları aldım sıra ayrıntılarda

selam çok şeker olur bence ona uygun renklerde bonya klozet seti alırsın harika olur ve de sana bir tavsiye 2 boyunu al birini kirli çamaşır sepeti birinide ütü sepeti yaparsın hangi siteden baktın bende arıyorum ayrıca buraya nasıl foto ekleniyor bilmiyorum sizi takip ediyorum ve inanın çok yardımcı oluyırsunuz kızlar umarım herşeyinizi gönül rahatlığıyla huzur içinde kullanırsınız<3:KK9::KK12::KK54:

klozet takımımı da rengarenk düşünüyorum geçen ki özdilekte çok tatlı bi kırmızı gördüm buna çok uyabilir gerçektende :)

bunu düşündüm ki daha sonra ileride birini bebeğime oyuncak sepeti diğerini kirli sepeti bile yapabilirim ve senin dediğini hiç düşünmemiştim ütü sepeti harika bi fikir :) derli toplu olur hemde :) :KK16:

bunu ciddi ciddi düşünüyorum şimdi linkini mesaj atayım sana canım :KK34:

aynen canım buradaki arkadaşların paylaşımları düşünceleri kararsızlıklarıma hızır gibi yetişti çoğu zaman...

hepimize gönül rahatlığıyla huzurla aşkla kullanmak nasip olur inşaAllah çeyizciklerimizi :KK16:

ayyy çok şekerler ben de henüz sepet almadım hatta düm evim.net'te sepete koydum bir kirli 2 havlu sepeti son anda almaktan vazgeçtim. banyomu ben de henüz görmedim nasıl olur sepet sığar mı diye onçin cesaret edip de alamadım. bunlar banyoya sığacaksa hiç de çocuksu değil çok güzel durur ama sığmayacaksa muhtemelen yatak odanda olucak kirli sepetin o zaman çocuksu kaçar sanırım yeni evli birinin yatak odasına :KK70:

çok beğendim ben ama ya inşallah şartların uygun olur da alırsın

evet yatak odasının havasını bozabilir birazcık oraya göre fazla cici kalabilir :KK1::KK1::KK9:

ama banyo için çok tatlı sevimli olur gibi geldi.. bide ben bi odayı ütü ve çamaşır odası yapmayı düşünüyorum

oraya koysam küçük parçalarını banyoda bulundursam o da olur heralde dimi :):KK16:

bende topik açmak istiyorum balkabaa aldıkların çok zevkli seçimler sıkı takipçinim:):)benimde düğünüm 2012 içinde ama daha tarhi belli değil temel olan eşyaları aldım sıra ayrıntılarda

aç tabiiki açmadığın kabahat tatlımm :KK1::KK9: yardımcı olabilirim resim yüklemek için :)

bende tamamlamak üzereyim sanırım son 10 - 15 parça gibi bişey

gerçi ev düzülünce eksik yine çıkar ya :) şimdilik odamın haline bakınca yeter balkabaaa diyorum kendi kendime

kutuları gördükçe :)):KK1:

Bence çocuksu kalmaz.en azından beyaz olmaıs avantaj banyo ne renk olursa olsun uyum sağlar diye düşünüyorum ki ben banyo setini pembe aldım.ortada hiç bişe olmamasına rağmen .vakit varken almalıyım diye düşündüm.

Bence çocuksu kalmaz.en azından beyaz olmaıs avantaj banyo ne renk olursa olsun uyum sağlar diye düşünüyorum ki ben banyo setini pembe aldım.ortada hiç bişe olmamasına rağmen .vakit varken almalıyım diye düşündüm.

kesinlikle vakit varken herşeyin en güzelini en çok istediğini alma imkanına sahip olduğundan daha iyi oluyor :)

ciddi ciddi bunu almayı düşünüyorum sayenizde netleşiyo bu konuda isteğimm :)):KK16:

çünkü çok sevdim ben bu cicileriiiii :KK16::KK16::KK16:

X