Kızlar belirtim de var acil bakar mısınız

lovelydreamer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
99
38
Yaptığım gibi çıkmadı daha doğrusu emin değildim birşey olup olmadığından ama bi baktım bi süre sonra hayalet gibi birşey oluşmuş şüphemde zaten yeni birşey henüz 6 gün geciktim ve tedavi oluyorum olmuyor diye lütfen düşünceleriniz bekliyorum kasetin içindeki hali 1-2 dakika sonra kendi haline bıraktım ve içini açtım hayalet çizgi olmuş inş vardır ya burda birşey görmeden de sağlık ocağına falan kan vermeye gitmiyim dedim henüz ama bilemiyorum tabi
Ve birkaç gündür yapıyordum ne hikmetse bugün oldu böyle birşeyde fakat elimde başka testte kalmadı 😂😂😂off

Eklentiler

• IMG_20211013_144713.jpg
    IMG_20211013_144713.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 417
  • IMG_20211013_144623.jpg
    IMG_20211013_144623.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 392
  • IMG_20211013_144608.jpg
    IMG_20211013_144608.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 416
  • IMG_20211013_045303_1.jpg
    IMG_20211013_045303_1.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 422
Yaptığım gibi çıkmadı daha doğrusu emin değildim birşey olup olmadığından ama bi baktım bi süre sonra hayalet gibi birşey oluşmuş şüphemde zaten yeni birşey henüz 6 gün geciktim ve tedavi oluyorum olmuyor diye lütfen düşünceleriniz bekliyorum kasetin içindeki hali 1-2 dakika sonra kendi haline bıraktım ve içini açtım hayalet çizgi olmuş inş vardır ya burda birşey görmeden de sağlık ocağına falan kan vermeye gitmiyim dedim henüz ama bilemiyorum tabi
Ve birkaç gündür yapıyordum ne hikmetse bugün oldu böyle birşeyde fakat elimde başka testte kalmadı 😂😂😂off
Var gibi görünüyor bence kan vermelisiniz 🤗

Çok hafif sankim bişi var ama bilemedim canım hayırlısı olsun ♥️

Geç döllenme olabilir canım belki kan testi ver garanti olsun 🥲

çok az bir pembelik gözüküyor.
hakkınızda hayırlısı olsun kan testi verin inşallah gönlünüzdeki olur:dua::KK200:

Kızlar yaptırdım 1.20 çıktı maalesef eşim 1 hafta sonra tekrar baktıralım diyor var mı bi bilginiz normalde hep 0.1 çıkıyordu pek umudum yok moralimde bozuldu

Kızlar yaptırdım 1.20 çıktı maalesef eşim 1 hafta sonra tekrar baktıralım diyor var mı bi bilginiz normalde hep 0.1 çıkıyordu pek umudum yok moralimde bozuldu
Şimdi bu değer yükseledebilir böyle de kalabilir ama İnşallah yükselir belki de geç döllenme olmuştur 🙏🏻♥️

Hayırlısı olsun artık bakalım :) Takmamaya çalışıyorum ama istemeden hep araştırıyorum bi yandan da nasıl olcak bilmem ki 😅
Öyle oluyor zaten inan ki :) Haziran Temmuz Ağustos ayında artık kafayı yemek üzereydim 🤣 ovulasyon testi de kullanıyordum hamile kalırım diye düşünüyordum yaptığım şeyi görev olarak görüyordum heralde 🤣🤣🤣 nasip olmadı .. Bu ay da düzenli kullanmadım testi ilişkim de 2-3 gün aralıkla oldu sat 30 Eylül bugün bi ovulasyon yaptım değerlendirdim o kadar 🤣 bi yerden sonra salıyo insan

Demek ki daha zamanımız var.. Sen ne kadardır istiyorsun uğraşıyorsun peki yeni mi
Bir yıllık evliyim 4 aydır deniyoruz işte bu beşinci ay sayılırsa tabi saldım işte biraz rahatlamak için umudum da kalmadı hiç olmicak gibi hissetmeye başladım . Aynen nasip herşey

İnşallah olur ikimizinde bizde 1.5 senedir evliyiz başından beri deniyoruz çatlatma iğneleri falan oldum rahim filmi çekildim ettim en son 9 Eylül'de. sat 5 eylüldü bu ay nedense baya bir heveslendim. Gebelik testi yapmadan duramıyorum ya bağımlılık gibi oldu ama o da para her zaman yapamıyorum ama görmek istiyorum artık ilaçlar falan yoruyor insanı ya sizde doktoru ihmal etmeyin

Çünkü benim PKo vardı zaten ilaçsız adet göremiyordum. 10 ay normal denedik 1 sene deneyin demişlerdi ondan sonra doktor gelin diyor bi gittim TSH 7.5 insülin yüksek falan meğerse TSH 2.5 üstü gebe kalamıyormuş zaten bilmiyordum. Nerdeyse 1 sene kadar böyle boş yere yapmışız yani açıkçası. Gerçi şimdi ilaçlar vs. kullanıyorum düzeldi gibi herşey ama gene yok tabi inşallah değerim artar. Siz gidiyormusunuz doktora baktırdınız mı hormonlara

ovulosyon testi varsa bide onu deneyin.Suan ayni durumdayim bnm biraz daha pembe hayalet cizgi ovulosyon denedim baya koyu pembe cizgi cikti bekliyorum bakalim hergun yapicam test.ben ozel bi hastanede 2 kere kan vermistim gecen aylarda ikiside 1.20 cikmisti ama saglik ocaklari 0.100 cikmisti yani nerede yaptirdiginizda cok onemli.Bazi makinalar 1.20 ye sabitlenmis oluyormus

X