Kızlar beta da bu durumu yaşayan var mı ?

800 üzeri gözükür kuzucum. 820 ile gördüm
Abla ben 5 gün önce
Eger ki kendi doktorunu seviyorsan rahat konusup anlasabiliyosan cars kendi doktoruna git. Eger ki cok da bi gonul baginiz yoksa ve baska doktorla devam etmek istersen baska bi doktor arastirip ptesi baska doktora gidebilirsin. Beta artisin guzel ve duzenli gorunuyor, icin rahat olsun 🤍
Abla bu normal mi
Bir anda bu kadar artması 😕

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-19-23-05-52-721_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-19-23-05-52-721_com.android.chrome.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 28
Abla ben 5 gün önce

Abla bu normal mi
Bir anda bu kadar artması 😕
Kuzum altta arkadaş yazmış ve bende normal olduğunu düşünüyorum. Muhakkak saat farkının olduğunu düşünüyorum, yani neredeyse 6 günlük bir artış ise çok normal.
Doktorda kese ve kalp atışı duyunca da bizi bilgilendir olurmu❤️

Kuzum altta arkadaş yazmış ve bende normal olduğunu düşünüyorum. Muhakkak saat farkının olduğunu düşünüyorum, yani neredeyse 6 günlük bir artış ise çok normal.
Doktorda kese ve kalp atışı duyunca da bizi bilgilendir olurmu❤️
İnşallah Abla çok tereddüt ettim ilk hamileliğim
Yarın doktora gidecem kese ve kalp atışı duyulur mu ki

Yaaa kıyamam ben sana çıktımı kuzum sonuuuuç🥰

Benim sonucum 0,1 çıktı ama adetim 1 gün geçti acaba erken mi davrandım kan için şuan en tecrübeli sensin beta hcg biranda mı yükseliyor
Ben adetten 2 gün önce yapmıştım 154 çıkmıştı. Aslında kanda çıkması gerekiyor hatta adet gecikmeden önce bile kanda görünebiliyor. Ama yakın zamanda bir arkadaşım adeti 5 gün gecikti kan verdi negatif çıktı daha sonra 5 gün daha geçti yaptı kan testi bu defa pozitif çıktı şuan 16 haftalık gebe. Bazen ilk negatif sonuç da çıkabiliyor birkaç gün sonra adet olmazsanız tekrarlayın bence.

Ben adetten 2 gün önce yapmıştım 154 çıkmıştı. Aslında kanda çıkması gerekiyor hatta adet gecikmeden önce bile kanda görünebiliyor. Ama yakın zamanda bir arkadaşım adeti 5 gün gecikti kan verdi negatif çıktı daha sonra 5 gün daha geçti yaptı kan testi bu defa pozitif çıktı şuan 16 haftalık gebe. Bazen ilk negatif sonuç da çıkabiliyor birkaç gün sonra adet olmazsanız tekrarlayın bence.
Dün mua etti doktor alttan baktı önce rahim duvarı 13 mm gebelikte olabilir adette olabilirsin yakında dedi ama bende adet gibi ağrı yokki belim ağrıyor sırtım ağrıyor ilk defa ara ara kaşığımın tek tarafında batma var midem bulanıyor ama beta negatif adet olamadım çok canım sıkıldı bu duruma. Belirsizlik çok kötü

Kızlar benim adet gecikmem iki gün oldu test yaptım iki çizgi çıktı akşama kan verdim 563.26 hcg çıktı nasıl değer hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz

Kızlar benim adet gecikmem iki gün oldu test yaptım iki çizgi çıktı akşama kan verdim 563.26 hcg çıktı nasıl değer hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz
Oncelikle hayirli olsun, rabbim saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin. Degerim su kadar, normal mi diye sordugunuzda bunun bir yaniti yok, muhtemelen 4 haftalik yani yeni gebesiniz. 2 gun sonra ayni yerde ayni saatte tekrar kan verdiginizde yaklasik 2 kati arttigini gorurseniz sorun yok gibi dusunubilirsiniz ancak yine de en iyisini doktor bilir ve ultrasonda doktor gorur. Tekrar kan vermeden de doktora gidebilirsiniz. Beta 1500 ustu vajinal muayene ilez 3000-4000 ustu karindan muayene ile kese gorulebilir. Ever kilo varsa gobek yagi vb karindan gorulmesi icin betanin biraz daha artmasi gerekebiliyor. Bu sekilde hesaplayip bir doktor randevusu alabilirsiniz. 💐

Dün mua etti doktor alttan baktı önce rahim duvarı 13 mm gebelikte olabilir adette olabilirsin yakında dedi ama bende adet gibi ağrı yokki belim ağrıyor sırtım ağrıyor ilk defa ara ara kaşığımın tek tarafında batma var midem bulanıyor ama beta negatif adet olamadım çok canım sıkıldı bu duruma. Belirsizlik çok kötü
Bende zaten en büyük gebelik belirtisi bel ağrısıydı bazen hafif bazen şiddetli oluyordu ve göğüs hassasiyetiydi. Kasıkta ara ara sancı ve batma hissi oluyordu tek tarafta normalde regl de bu ağrıları yaşamıyordum ben ondan dolayı çok şüphelenmiştim. Ama dediğim gibi bazen sonuç negatif oluyor kanda bence birkaç gün sonra yeniden kan verin regl olmazsanız. Umarım güzel haberlerinizi alırız🥰 stres yapmayın negatif çıkması normal henüz bir gün gecikmiş sadece geç döllenme olmuş olabilir 2 3 gün sonra tekrarlayın

X