Kizlar beta hgc oranimi bugun ogrendim 48.8 ve sancilarim var

Kucukbeyinannesii

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2020
264
126
Kizlar merhaba 3 gündür yaklaşık olarak kasık agrilarım var biri cimcikliyor gibi bıçak batıyor gibi sağ sol olarak düzenli bir şekilde batıyor bazen sağ sol değilde tam ortadan batıyor. Beta hgc mi ise bugün öğrendim 48.8 ve bu gece agrım diğer 2 güne göre daha fazla bu durumla karşılaşan varmıydı veya sebep ne olabilir korkuyorum

Bebek yerleştiği için ağrılar normal. Kanama olmadığı sürece korkmayın. Değer 2 günde 2 kat artmalı düzenli artış varsa değer 2000i geçince kontrole gidersiniz. Artış düzenli değilse beklemeden gidersiniz. Hayırlı olsun 🌸

Bebek yerleştiği için ağrılar normal. Kanama olmadığı sürece korkmayın. Değer 2 günde 2 kat artmalı düzenli artış varsa değer 2000i geçince kontrole gidersiniz. Artış düzenli değilse beklemeden gidersiniz. Hayırlı olsun 🌸
Canım kanamam yok ve adetime daha var zaten 5 gün kadar ben erken öğrendim o yüzüden de endişeliyim ağrılar ile birlikte akıntı geliyor

2 haftalil gebelik diye bir sey olamaz. Son adet gününe gore hesaplanır.
Zaten beni şaşırtan da bu eğer özel yaşantıma göre 2 haftalık hamileysem nasıl oluyor da ben bundan 5 gün önce pozitif olarak görüyorum. Muallâktayım geçen ay 7 gün gecikmem oldu 28 ekimde regl gördüm kan testi verdim birşey çıkmadı. Üstüne 4 5 gün sonra gebelik tesi de yaptım birşey çıkmadı. Eğer gecem aydan hamile olsam değerim daha da yuksek çıkar diye düşünüyorum kafamda birçok soru var canım.

Endişe etmeyin siz değerleri takip edin adet günü geldiğinde küçük bi lekelenme olabilir kırmızı kan gelmedikten sonra gönlünüzü ferah olsun
Merhaba, bir sey sorabilir miyim?
Bugün adet günüm ama sağlam bir şeffaf akıntı ile birlikte, gün içinde beyaz akıntım geldi. Dün ve bugün akıntım var hep. Bu bir belirti sayılabilir mi?

X