Kizlar bi bakın nolurr

Anne kaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
995
900
28
Merhaba kizlar
Eşimle severek birçok zorluğun ardından evlendik. 21 yaşında bir buçuk yillik evliyim,baştan beri bebek istiyoruz eşimle, erkenden anne bana olmak istiyoruz... gelelim problemlere geçen yaz artık bir türlü korunmadigimiz halde bebis olmayınca doktora gittim tahliller vs herşey yapıldı problemimiz yok eşimin sperm morfolojisi 2 çıktı bir o düşüktü ama doktorlar bu sekildede normal gebe kalinabilir diyince rahatladık... Bir yıl dolmadan tedavi oneremem dedi doktor bir yilimiz dolunca gittik,rahim filmi cekildim. O ay hamile kaldım,ama sonuç hüsran oldu. 6 haftalık dusuk yaptim... 4 ayimi ağlama krizleri psikolojik sorunlar derken böylece atlattim ama bir ay bekledikten sonra korunmadik hala birşey yok üstelik dusukten sonra bile düzenli olan reglim 55 gündür gelmiyor. Ilaç verdi doktor ilacim bitti yarin on gun olacak hala birşey yok... sizce ne yapmalıyım? Doktorum buralarda çok beğeniliyor bende seviyorum ama artık birşeyler yapması gerekmezmi yoruldum artık sizce doktormu değiştirseem ?

X