Erkek İnfertilitesi kızlar bır bakın sonuclara ne olurrrrrrrrrrrrr

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
slm kızlar ya bırsey sorcam ınsallah bılgınız vardır

doktor yoktu o yuzden soramadım

esım sperm sonucu aldım ama kafam cok karısık ne oldugunu anlamadık

soyle yazıyor aynen

kruger degerlendırme

normal: yeterlı hucre gorulmedıgıyınden dolayı kruger analızı yapılmadı

altında degerler yazıyor fakat yanlarında hıc bır deger yok

altında spermıyogram yazıo

hacım(ml) :4
konsantrasyon(mıyon) :4
vıskozıte:++
renk/koku:
hareketlılık(tcm)(mılyon):12
A% :0
B% :75
C% :0
D% 25
Likefaksıyon suresı : 20 dak

baska bırsey yok kızlar ne olurrrrrrrrrrrrr ne yazıo anlamadık kafamçokkarıştı

slm kızlar ya bırsey sorcam ınsallah bılgınız vardır

doktor yoktu o yuzden soramadım

esım sperm sonucu aldım ama kafam cok karısık ne oldugunu anlamadık

soyle yazıyor aynen

kruger degerlendırme

normal: yeterlı hucre gorulmedıgıyınden dolayı kruger analızı yapılmadı

altında degerler yazıyor fakat yanlarında hıc bır deger yok

altında spermıyogram yazıo

hacım(ml) :4
konsantrasyon(mıyon) :4
vıskozıte:++
renk/koku:
hareketlılık(tcm)(mılyon):12
A% :0
B% :75
C% :0
D% 25
Likefaksıyon suresı : 20 dak

baska bırsey yok kızlar ne olurrrrrrrrrrrrr ne yazıo anlamadık kafamçokkarıştı

Arkadasim zorlu bir surece basliyorsunuz bu yuzden mutlaka doktorunuzu iyi secin. esinin sperm degerleri bozuk . varikosel i olabilir. Cok iyi bir urologda tedavio olmasi gerekiyor ama bu sonuclarla tup bebek merkezine giderseniz direk tup bebek derler . Yasiniz musaitse once esinizin tedavi olmasi uygun olur.

çok tuhaf bitest
yani harket yüzdesi a b c d diye ayrılmış yardımcı olmak isterdim ama dr.un dogru bilgiyi verir
ama 12milyon sperm var tek anldıgım o

Arkadasim zorlu bir surece basliyorsunuz bu yuzden mutlaka doktorunuzu iyi secin. esinin sperm degerleri bozuk . varikosel i olabilir. Cok iyi bir urologda tedavio olmasi gerekiyor ama bu sonuclarla tup bebek merkezine giderseniz direk tup bebek derler . Yasiniz musaitse once esinizin tedavi olmasi uygun olur.

of ya esım duyunca yıkılcak cokmu kotu cnm yaaaaaaaaaaaaaa

gecen sene mayıs ayında hamıleydım dusuk olduuuuuu yanı bır senedır olmuyor bebek :1shok:

dediklerine aynen katılıyorumm

of ya esım duyunca yıkılcak cokmu kotu cnm yaaaaaaaaaaaaaa

gecen sene mayıs ayında hamıleydım dusuk olduuuuuu yanı bır senedır olmuyor bebek :1shok:

Buyuk ihtimalle varrikosel vardir . benim esim gecen ay ameliyat oldu bekliyoruz bakalim,
Yikilacak bir sey yok duzelir insallah . Sadece emin ellere teslim olun aman diyim.

Dusugun sebebide morfolojinin bozuk olmasiymis bize de dr soylemisti morfolojiyi duzeltmezseniz hamilelik olussa bile dusukle sonuclanir demisti . Bu yuzden tedavi sart arkadasim.

çok tuhaf bitest
yani harket yüzdesi a b c d diye ayrılmış yardımcı olmak isterdim ama dr.un dogru bilgiyi verir
ama 12milyon sperm var tek anldıgım o

A ileri hizli sperm demek ve malesef 0 cikmis en onemli o zaten . Morfolojide 0 . sperm sayisida az .

dediklerine aynen katılıyorumm

Biz Istanbulda guvenilecek Urolog bulamadik Allah tan Kaan Aydos u bulduk. sperm sayimisi 2 ayda duzelltti . simdi sizin gibi a ileri hizli sperm ile kruger morfoloji icin tedavi oluyoruz. esinin hormon testlerinide yaptirmasi sart onu yaptirmadan gitmeyin doktora bosuna.
ac karnina
FSH
LH
Prolaktin
Total testesteron.

Bunlar cok onemli bunlarida yaptirip gidin.

Biz Istanbulda guvenilecek Urolog bulamadik Allah tan Kaan Aydos u bulduk. sperm sayimisi 2 ayda duzelltti . simdi sizin gibi a ileri hizli sperm ile kruger morfoloji icin tedavi oluyoruz. esinin hormon testlerinide yaptirmasi sart onu yaptirmadan gitmeyin doktora bosuna.
ac karnina
FSH
LH
Prolaktin
Total testesteron.

Bunlar cok onemli bunlarida yaptirip gidin.

hangı bolume gıtmemız lazım cnm

evet tek spermiogram ile degerlendirmiyolar genelde .
Birde testin yapildigi yerin guvenirliligide onemli . Nerede yaptirdiniz ?

esine hemen yarin keciboynuzu kuru basla , Sakin ihmal etme .

ankarada zubeyde hanım dogum evı var cnm orda yaptırdık

haftayada dokktor benden hanı yumurta 21 gunu gıtcektım of yaaaaaaa

X