Erkek İnfertilitesi kızlar bır bakın sonuclara ne olurrrrrrrrrrrrr

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
of kızlar esım coktu resmen yaaaaaaaaa

ne kadarda kadınlar daha duygusal desekde erkekler daha duygusal oluyor bu konuda net etcem ben

of kızlar esım coktu resmen yaaaaaaaaa

ne kadarda kadınlar daha duygusal desekde erkekler daha duygusal oluyor bu konuda net etcem ben

Cokecek birsey yok duzelecek insallah. Sabirli olun sadece .
Yarin hemen keciboynuzu kurune basla
sabahlari ari sutu bal polen karisimi 1 kasik ustune 1 bardak su ac karnina
arginmax multivitamin GNC de satiliyor .
evicap e vitamini aksamlari

Cokecek birsey yok duzelecek insallah. Sabirli olun sadece .
Yarin hemen keciboynuzu kurune basla
sabahlari ari sutu bal polen karisimi 1 kasik ustune 1 bardak su ac karnina
arginmax multivitamin GNC de satiliyor .
evicap e vitamini aksamlari

cnm ası sutu polen karıısmı bır haftadır yıyoruz zaten

ama ne bılıyım cok uzgun uyudu hemenbilmiyorumkismile

ozel bır hastaneyemı gıtcek acaba

lokman hekım var yakında ama sperm tahlılı kaca acabaaaaa

Geçmiş olsun canım.Bizde aynı dertten muzdaribiz benim eşimde öğrenince 2 gün kendine gelemedi sonra kendi kürlere ne zaman başlayacağız dedi..
Sen sakın sorun sende diyerek konuşma hep sorunumuz diye nitelendir.Kendilerini eksik hissediyorlar.

Dr bize ilaç yazmadı.Burdan araştırdığım kadarıyla evicap,zinco c,ace plus selenyum ve klomen kullanıyoruz yalnız klomen eşime yan etki yaptı onu 1 ay içip bıraktı.Diğerlerine devam ediyoruz henüz sperm testi yenilemediğimiz için faydası oldumu bilemiyorum.Kür olarak keçiboynuzu kürü inciri zeytinyağında bekletip bir tane sabahları yiyor.Ayrıca üzüm çekirdeği tozunu bala karıştırdım onuda kullanıyor.Allah heipmize tez zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin.ınşallah.

Geçmiş olsun canım.Bizde aynı dertten muzdaribiz benim eşimde öğrenince 2 gün kendine gelemedi sonra kendi kürlere ne zaman başlayacağız dedi..
Sen sakın sorun sende diyerek konuşma hep sorunumuz diye nitelendir.Kendilerini eksik hissediyorlar.

Dr bize ilaç yazmadı.Burdan araştırdığım kadarıyla evicap,zinco c,ace plus selenyum ve klomen kullanıyoruz yalnız klomen eşime yan etki yaptı onu 1 ay içip bıraktı.Diğerlerine devam ediyoruz henüz sperm testi yenilemediğimiz için faydası oldumu bilemiyorum.Kür olarak keçiboynuzu kürü inciri zeytinyağında bekletip bir tane sabahları yiyor.Ayrıca üzüm çekirdeği tozunu bala karıştırdım onuda kullanıyor.Allah heipmize tez zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin.İnşallah.

ınsallah cnm ınsallahhhhhhhhhhhhhhh

Dr bize ilaç yazmadı.Burdan araştırdığım kadarıyla evicap,zinco c,ace plus selenyum ve klomen kullanıyoruz yalnız klomen eşime yan etki yaptı onu 1 ay içip bıraktı.Diğerlerine devam ediyoruz henüz sperm testi yenilemediğimiz için faydası oldumu bilemiyorum.Kür olarak keçiboynuzu kürü inciri zeytinyağında bekletip bir tane sabahları yiyor.Ayrıca üzüm çekirdeği tozunu bala karıştırdım onuda kullanıyor.Allah heipmize tez zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin.İnşallah.

Yan etkisi ne oldu ekin. proxeed plus ı da tavsiye ediyorlar. onu kullanınca ace plus, zinco,evicap selenyum kullanmaya gerek kalmıyor. hepsinin toplamından daha pahalı bir ilaç ama faydalı

Yan etkisi ne oldu ekin. proxeed plus ı da tavsiye ediyorlar. onu kullanınca ace plus, zinco,evicap selenyum kullanmaya gerek kalmıyor. hepsinin toplamından daha pahalı bir ilaç ama faydalı

25 gün kullanıp 5 gün ara verdiğimizde vitaminler bitti bizde klomeni 5 gün daha kullanıp hepsini birlikte tekrar alıp devam edelim dedik.ama klomen vitamin desteksiz midede ve görmede bulantı yaptı eşim gözlerini kapatıp kendini toparlamaya falan çalışıyordu.zaten evhamlı birdaha içmedi.sperm testini tekrarlasak bi, gerekirse değiştirip proxed kullanacağız artık.Rabbim mucizesini versin hepimizin inşallah..

bır doktora gosterdım sonuclarınız cok kotu tup bebek ancak olur dedılerrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar benim eşimde proxeed plus kullanıyor ameliyattan hemen sonra başladık eczacı ve doktor çok iyi olduğunu söylüyor sonucu bu ay sonunda görücez ilaç biraz pahalı 15 günlük 110 milyon ayda 220 milyon yani biz 6. kutuyu bitirmek üzereyiz allah yardımcınız olsun

X