Kızlar bir fikri olanlar yazabilir mi 🌺

Leeyyylaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
48
25
34
Selamlar kızlar ben geçen ayın 3 ünde 9 haftalık hamileliğim düşükle sonuçlandı maalesef 😔( ilk hamileliğim ) Bebeğim gelişimi durmuş ve kendiliğinden düştü
Herhangi bir tıbbi müdahale olmadı
Doktorum bir sorun olmadığını ve hemen tekrardan hamile kalabileceğimi söyledi bizde eşimle çok istiyoruz bebeğimiz olmasını
Ben yine de her ihtimale karşı regl olmayı bekleyi 28 gün sonra regl oldum
40 çıkmasını da bekledik ve ayın 12 sinde birliktelik yaşadım ve yumurtlama döneminde oldu bir kaç gündür bel karın kasık ağrısı yaşıyorum ve aşırı iştahım açıldı sizce hamile olabilir miyim 🌺

1 hafta sonra belli olur canım en erken, şuan test yapsanda çıkmaz, belirtiler psikolojikte olabiliyor, umarım seninkiler hamilelik belirtisidir

1 hafta sonra belli olur canım en erken, şuan test yapsanda çıkmaz, belirtiler psikolojikte olabiliyor, umarım seninkiler hamilelik belirtisidir
Yaa evet diyorum acaba psikolojik mi düşünüyorum ama yine de umut işte 🥺
İnşaAllah öyledir öyle olmasını o kadar istiyorum ki o duyguyu yaşamak 🌺

Yaşayacaksın 😍 1 kere hamile kalmışsın hamile kalma sıkıntın yok demektir, şanslısın bir çok insandan yani, pıhtılaşma çok yaygın bu aralar test yaptırdın mı

Hiç sorun değil 🌸 gelsinde bebişler sağlıkla, ilk düşük nedeni ne dediler araştırmaya gitti mi
Resmen motive oldum yazımlarına çok iyi niyetlisiniz 🌺
Yaşadığım ülkede öyle hemen doktor randevu vermiyor 12 haftalık olunca ultrason alıyorlar durduk yere kahverengi lekem geldi doktora gittik bebeğim gelişimini durdurmuş gelişmemiş yani düşük gerçekleşiyor dedi akşamına eve geldim kürtaj yasak çünkü burda evde düşük yaptım 😥 1 hafta sonra doktora gittim tekrar hiç birşey kalmamış hemen hamile kalabileceğimi söyledi doktor

Ah evet öyle Türkiyede o bakıma çok rahatız istediğin kadar doktora gidebiliyorsun, genelde ayda 1, hatta ilk haftalar her hafta veya 2 haftada 1 çağırıyorlar sorun varsa tedavi veriyorlar, sadece kan sonuçlarıyla mı takip ediliyor dış gebelik vs olursa nasıl yakalıyorlar canım merak ettim

Ah evet öyle Türkiyede o bakıma çok rahatız istediğin kadar doktora gidebiliyorsun, genelde ayda 1, hatta ilk haftalar her hafta veya 2 haftada 1 çağırıyorlar sorun varsa tedavi veriyorlar, sadece kan sonuçlarıyla mı takip ediliyor dış gebelik vs olursa nasıl yakalıyorlar canım merak ettim
Tedavi konusunda Türkiyem gibisi yok tabi
Şöyle söyleyim burda bir sorun olduğunda bebekle ilgili hap veriyorlar aynı şekilde düşmesini sağlıyorlar benim kendiliğinden başladığı için herhangi bir hap vermediler
Kontrollerde çok iyi ilgileniyorlar seni anlıyorlar dinliyorlar o konuda iyiler ama sağlık açısından benim şahşi düşüncem zayıf yani

Canm benim 2 tane evladim var aslinda dusunmuyoruzda supriz olursa guzel olur🤗 göguslerim çok kotu agryr birde kasklarima giriyor agri 😊
RABBİM sağlıklı uzun ömürler versin inşaAllah kuzulara 🧿💜
Hayırlısıyla 3 ünde gelir size süpriz yapar 😃
Benim göğüslerde yok ağrı yok ama sanki yavaş yavaş sertleşiyor düşükten sonra bayağı inmişlerdi çünkü
Diğer belirtileri ise var kasık bel karın ağrısı aşırı iştah ve uyku hali birden tatlı bir uyku geliyor 😅

RABBİM sağlıklı uzun ömürler versin inşaAllah kuzulara 🧿💜
Hayırlısıyla 3 ünde gelir size süpriz yapar 😃
Benim göğüslerde yok ağrı yok ama sanki yavaş yavaş sertleşiyor düşükten sonra bayağı inmişlerdi çünkü
Diğer belirtileri ise var kasık bel karın ağrısı aşırı iştah ve uyku hali birden tatlı bir uyku geliyor 😅
Amin canm.sagolazn🤗ins gebesindir canm bu sefer bebisin sana sımsıkı tutunur rahimin temizlenmis ya inan tutması daha kolay oluyor. Ben bir kere kimyasal yasadm dger ay kizima hamile kaldm

Amin canm.sagolazn🤗ins gebesindir canm bu sefer bebisin sana sımsıkı tutunur rahimin temizlenmis ya inan tutması daha kolay oluyor. Ben bir kere kimyasal yasadm dger ay kizima hamile kaldm
Yaaa inşaAllah Allah razı olsun çok mutlu oldum 🌺💜
Bu güzel sözleriniz beni çok duygulandırdı mutlu oldum sizde inşaAllah hayatınız boyunca mutlu olursunuz 🌺

Yaaa inşaAllah Allah razı olsun çok mutlu oldum 🌺💜
Bu güzel sözleriniz beni çok duygulandırdı mutlu oldum sizde inşaAllah hayatınız boyunca mutlu olursunuz 🌺
TEsekkur ederim guzel dileklerim için. 😊 o yuzden moralini iyi tut strese girme kafana da takma görursun adetine kadrda bekle bence 😊 hamileysek ayni anda çok guzel olur⚘

X