kızlar bir türlü güvenemiyorum?

Onun tek derdi love bombing uygulayarak bir an önce cinselik almak. Zaten yanlış bir şey olduğunu hissetmişsiniz. Ayrılın gitsin.

benim bir flörtüm var. çocuk iyi birisi hiçbir falsosunu görmedim tipi de çok sevimli fakat nedense güvenemiyorum. bir türlü güvenemediğim içinde bir şey hissedemiyorum. bana karşı çok kibar sürekli iltifat ediyor fakat 3 haftada çok bağlandığını bensiz yapamadığını söylüyor inanamıyorum ona bu durum için inandırıcı gelmediğini söylediğimde çok üzüldü. ben de şu huy var belki biraz yanlış ama ilk baştan takip ettiklerine bakıyorum kızlar çoktu evet benim de erkek arkadaşlarım var ama ne bileyim. belki de o yüzden çok ön yargılıyım. love bombing gibi geliyor ya asker olduğu için boşluktaymış gibi geliyor. ben ona açık açık söyledim hissettiğimi böyle olmadığını çok kez açıkladı çok da ilgileniyor kendisini kanıtlamaya çalışıyor ama olmuyor bir şey geri çekiyor beni. 5 gün görüşmedik istanbul'a gitti geldi çok özlediğini söylüyor falan toplasan 3 kere buluştuk. ben çok inanamıyorum şu anlık aynı şehirdeyiz ama sonra evine gidecek vakit geçirmek gibi hissediyorum ama hareketlerinde bir problemde yok anlamadım ya offf. çok saçma gelecek ama belki ama bazı hareketleri gözüme battı bu yüzden de olabilir çok saçma ama buluşmadan sonra ayrılırken arkasına bakmadan dümdüz gidiyor ben baktığım için belki ona dikkat ediyorumdur. yemeği ısmarladı diye kahveyi ben almak istedim ben sırada bekliyordum o bi baktım masaya oturdu ben sırada kaldım öyle kahveleri masaya ben götürdüm taşımak benim için hiç sorun değil ama yanımda bekleyebilirdi veya ben oturuyorum da diyebilirdi. bilmiyorum sürekli özlediğini söylüyor falan ama bir şey geri çekiyor. ben çok mesafeliyim ketum değilim yine samimiyim gülerim eğlenirim ama sevgili raddesine hemen gelmeyeceğimi çok iyi biliyor
İyide sizinde erkek arkadaşlarınız varmış.Onun kız arkadaşlarının olması neden garibinize gitti.Yani bu yüzden güvenemedim dediniz burayı anlamadım.

X