kızlar bu adamın amacı ne sizce?

hllylmzzz01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
45
17
31
bi çocukla flört ediyordum sanırım çocuğa kapıldım ben aklımdan çıkmıyor. ilk bi ay çok güzel konuştuk sonra anlaşamadık ve konuşmayı kestik kestikten bir ay sonra ben dayanamadım ve yazdım. yine konuşmaya başladık ve yine bi konu yüzünden kavga ettik bu sefer beni engelledi instagramdan. o sürede sayfası herkese açıktı ve kızları ekliyordu. kıskandıgımı biliyordu ekleme konularını. neyse işte. engelimi kaldırdıktan sonra hesabı kitlemiş ve takip ettiklerini de silmiş sizce bilerek mi yapıyor?

E yani bilerek yapıyor ondan hayır gelmez

Bir ergene kapilmissiniz bence daha fazla sürüklemeden bırakın uçsun

Hayır. Deger verdiği ciddi bir kişi girmiş hayatına. Sen değilsin.

İğrenç saplantılısın.
İstemiyor seni, insanları rahatsız etmekten vazgeç

engelleyeyim mi sizce?

Olgunlaş, engel atmak hala değer veriyorum demektir.

Ve engeller illaki açılır.

Stalk yapma stalk yaptıkça yapasın gelir kendine ağır bir söz ver yapmayacağına dair.

Umursama bu işi kafanda bitir.

evet haklısınız bazen insan duygularınla hareket ettiğinde bazı şeylere karşı koyamıyor teşekkür ederim :)

Rica ederim.

Redpillcilerin en korktukları kadınlar 30 yaş üstü kadınlardır hep saydırırlar farkettiysen 30+kadınlara ( yaraları oldukları için)

30 yaş üstü kadın artık akıllanmıştır boş beleş tiplere direkt titiri çeker

Sen de çek gitsin bacım

Bence belli bir yaştan sonra flört olayı uzatılıyorsa orada bir sıkıntı var demektir.
Bu kadar uzun sürüyorsa bağlanma sorunları falan oluyor genelde.
Ergen gibi aylarca flört etmeye gerek var mı bilemedim.
Karşınızdaki insan ergen gibi geldi bana kızları eklemeler hesabını açık yapmalar falan çok komik.
Ben bu tarz insanları pek ciddiye alamıyorum.
Daha düzgün insanlara yönelin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…