kızlar bu merkezlerde olumsuz birşey yaşayan oldu mu?

Merhaba, bizim 2. Tese ameliyatımızdı ve sperm çıkmadı maalesef dün oldu eşimde inşallah siz güzel sonuç almıssınızdır 🤲
Merhaba, iğne kullanmadı mı eşiniz? İğnelerle çıkış oluyor normalde, benim eşimede tese dediler ama ben tese olmasını istemiyodum araştırdım sonra üroloji doktoruna gittik 6 ay ovitrelle meriofert kullandırdı ve çıkış oldu çıkan spermleri hemen dondurduk ve öylelikle tüp bebek tedavisine başladık

Merhaba, iğne kullanmadı mı eşiniz? İğnelerle çıkış oluyor normalde, benim eşimede tese dediler ama ben tese olmasını istemiyodum araştırdım sonra üroloji doktoruna gittik 6 ay ovitrelle meriofert kullandırdı ve çıkış oldu çıkan spermleri hemen dondurduk ve öylelikle tüp bebek tedavisine başladık
Hayır hiç bahsedilmedi. Ameliyat sonuçlandı maalesef sperm çıkışı olmadı doku alıp patolojiye de gönderildi. Sperm bulgusu hiç yok dendi. İğne de kullansa tetikleyecek bir hücre bulunmuyordu anlaşılan. Yani bizim başladığımız yolculuk bitti. Allah'ın mucizelerinden şüphe edilmez tabi. Her şey kısmet. Çok üzgünüz

Hayır hiç bahsedilmedi. Ameliyat sonuçlandı maalesef sperm çıkışı olmadı doku alıp patolojiye de gönderildi. Sperm bulgusu hiç yok dendi. İğne de kullansa tetikleyecek bir hücre bulunmuyordu anlaşılan. Yani bizim başladığımız yolculuk bitti. Allah'ın mucizelerinden şüphe edilmez tabi. Her şey kısmet. Çok üzgünüz
Size tavsiyem iyi bir üroloji doktoruna gitmeniz, eğer Ankaradaysanız Ahmet Hakan Haliloğlunu öneririm. Allahtan umut kesilmez..

Bize iğne vermediler sadece vitamin içti sonrasında 8 ay sonra tese oldu ve sonuç negatif hangi doktora gittiniz siz peki

Bize iğne vermediler sadece vitamin içti sonrasında 8 ay sonra tese oldu ve sonuç negatif hangi doktora gittiniz siz peki
Ahmet Hakan Haliloğlunda tedavi oldu eşim, 6 ay iğne tedavisi gördü (meriofert-ovitrelle) 100 bin çıkış oldu merioferti piyasada bulamayınca tüp bebeğe başlayabilirsiniz dedi öylelikle başladık

bende suanda Bahçeçi ebru Öztürk’te tedavideyim, bizdeki sıkıntı eşim azosperm o ameliyat olucak sonrasında sperm çıkarsa yumurta toplama olacak şunda kadar bir sıkıntı yaşamadık çevremde çok kişi var bahceciye giden ve memnun kalan onların tavsıyesıyle gittim bende
Canim doktorummmm🩵allahin izni ve onun sayesinde oglum kucagimda 🩵🙏

araştırıcam mutlaka Allah razı olsun gerçekten biz istambuldayız ama çok sıkıntı değil yeterli bir umut olsun insan gerçekten çok üzülüyor ve 2.kez olumsuz sonuç duymak daha çok insanı üzüyor açıkçası, elbet rabbimin bizler için güzel planı bardır ama bizde çabalamaktan vazgeçmeyelim.

araştırıcam mutlaka Allah razı olsun gerçekten biz istambuldayız ama çok sıkıntı değil yeterli bir umut olsun insan gerçekten çok üzülüyor ve 2.kez olumsuz sonuç duymak daha çok insanı üzüyor açıkçası, elbet rabbimin bizler için güzel planı bardır ama bizde çabalamaktan vazgeçmeyelim.
Hakkımızda hayırlısı olsun, sağlıklı günler dilerim 🙏🎈

Selamlar.bahcecide doktorun ayrilmasiyla tedavim yarım kalfi muayene parasını ödediğimle kaldım .bu durum başkasıninda başına geldi mi acaba ?

sisli memorial vesilesi ile sukurler olsun kizim suan kollarimda cok memnun kaldim her surecinde. Allah razi olsun . Bizim sorunumuz eşimin morfolojisi %1 ileri hizi da baya düşüktu benim amh de 1.0 di. Hala dondurulmus 4 tane daha embriyom var orada 😌
İlk denemede mi oldu acaba ben de orda tedavi görüyorum esimin morfolojisi 0, 4 tane dondurulmus 5aa genetikli embriyom vardi iki tanesi olumsuz sonuclandi geriye iki transferim kaldi her seye bakildi olmamasi icin sebep yap yaşim da 30 anlamadim

sisli memorial vesilesi ile sukurler olsun kizim suan kollarimda cok memnun kaldim her surecinde. Allah razi olsun . Bizim sorunumuz eşimin morfolojisi %1 ileri hizi da baya düşüktu benim amh de 1.0 di. Hala dondurulmus 4 tane daha embriyom var orada 😌
Alllah bagislasin benim de tedavim orda oldu esimin morfolojisi 0, 30 yasindayim 4 tane genetikli 5aa embriyo olusturdular iki tanesi transfer oldu ama olumsuz sonuclandi hicbir sebep yok malesef sansimda yuksek dediler iki tane kaldi geriya ama umudum kalmadi anne olmak hayal gibi geliyor artik etrafimda da ilk denemede hamile kaldik diyen cok kisi var benim neden olmadi diye sorguluyorum sizin de mi ilk denemede oldu acaba?

X