Kızlar bu sızın burnunuzda da oldumu merak ettım.

medinealeynanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
218
3
KIZLAR BEN AMELIYAT OLALI 2 HAFTA OLDU TAM, BURUN DELIKLERIM DE HEMEN HEMEN AYNI OLMAK UZERE, AMA ZAMANLA OLACAK ANLADIM, BENIM SUAN SORUNUM, BURNUMDA HAFIF IKI COKUK OLMASI, SANKI PARMAKLA BASILMIS GIBI, BU ORDAKI ODEMLERIN INMESI MI YOKSA NE ANLAMADIM, COK BUYUK DEGIL, AMA BELLI OLUYOR, GORUNTUSU DIGER YERLERDEN ICERIYE DOGRU DURMASI. BILMEM ANLADINIZMI, OLDUYSA YARDIMCI OLUN BANA, SIMDI DEN TESEKUR EDERIM.olumunekankayizsmile

canım valla ben bu konuda hiç iç açıcı konuşamayacağım şöyle bir durum var , yeni ameliyat oldun sanırım.. burun ilk ameliyat olduğun zamanlarda çok şiş olduğundan çok muntazam duruyor ama şişler indikçe eğer bir sorun varsa çıkıyor ortaya ..

ewt arkds haklı cok muntazam durabılıyor sısken sonra sısler ınınce sorunlar meydana cıkıyor kalıcıda olablr gecıcıde 6 aydan once anlıymzsn

evet doktorlar kusurları şiş inince düzelecek deniyor ama bende buna katılıyorum kusurlar şişler inince daha çok ortaya çıkar çöküklük kemiklerde kalan çıkıntılar tır tır kısımlar şişler inince tabiki burun oturuyor ama kusurlarda meydana çıkmaya başlıyor

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun...ynanur-burun-estetigi-ameliyati-revizyon.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X