kızlar bugun yumurtalar toplandı!!!!1

sinem8484

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.032
27
:sm_confused:slm kızlar bu sabah 9 tane yumurtam toplandı perşembe günüde transfer olcak allahın izniyle yanlızkasıklarımda çok ağrı var doktor olabileceğini söledi ama çok arıyor sizce 9 tane yumurta yeterlimi tüp bebek yaptıran arkadaşlar sizlerden kaçtane topladılar:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

selam canım, hadi hayırlısı olsun.. inşallah 2008 sana uğurlu gelir bebiş haberini buradan veririsin..bence 9 yumurta güzel daha çok toplananlarda oluyor ama önemli olan sayı değil kalitesi.. bildiğim kadarıyla transfer sonrasında bol su içmek gerekiyormuş.. bir arkadaş öyle yazmıştı.. zaten sanada cevap vereceklerdir.. geçenlerde bir arkadaşın 3 yumurtası olmuştu ve 1 tane transfer ettiler şimdi hamile forumu bile vardı tek yumurtayla diye bir araştır istersen...
şansın bol olsunyerimsenibena.s.

Canim Benden Dün 7 Yumurta Toplandi Bugün Görüştük 5 Tanesi Döllenmiş önemli Olan Kaçtanesi Döllenecek Ve Kaliteli Olacak Hakkinda Hayirlisi Olsun

allahım hepinize nasip etsin inşaallah rabbim in size verecegi en güzel hediylerden biri d ebu dileirm olur inşaallah inşaallah amin hadi yumoşlar bakayım görelim sizi

çok tşk ederim kızlar desteğiniz için toplama işlemini kendi doktorum yapmadı benim uludağ üni. doktorum bursa tüp bebek merkezinde yaptırdık biz oryı tavsiye etti bize az önce aradım kendi doktorumu gayet iyi dedi inş hayırlısı olur bakalım kaç tane döllencek burdan haber vericem hepinize rabbim herkezin gönlüne göre versin iyi seneler hepinize

canımmm hayırlı olsun rabbim hayırlı evlatlar versin çabalarımızı boşa cıkarmasın aminnnnnnn

canım benim yaaa inşallah heyecanın kadar sevincinde bolll olur...yeni yıl sana bebişini getirir inşallah hadi hayırlısı bakalım..

:sm_confused:slm kızlar bu sabah 9 tane yumurtam toplandı perşembe günüde transfer olcak allahın izniyle yanlızkasıklarımda çok ağrı var doktor olabileceğini söledi ama çok arıyor sizce 9 tane yumurta yeterlimi tüp bebek yaptıran arkadaşlar sizlerden kaçtane topladılar:sm_confused::sm_confused::sm_confused:
hayırlı olsun canıma.s.
inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
allaha emanet ol.:1hug:

İnşallah yeni yıl sana uğurlu gelir canım.Arkadaşların dediği gibi önemli olan kaç tanenin dölleneceği.1 tane bile yeterli oluyor kişiye, embriyoya göre ve birazda kısmete göre değişir :KK66:
Mutlu yıllar herkeseeee.....

inşaallah seninle birlikte herkezin duaları kabul olur bebişlerin oluşacak ve tutunacak hiç merak etme bol şanslar yeni yılda ağrılarını takma onlar normal

hayırlı olsun, kaçının döllendiği geliştiği önemli canım.Kısmetinde varsa 1 tane bile yeterli.İnşallah hamiş olursun.Öptüm

hayırlı olsun inşallah tutarlar canım bencede güzel gelişsinde 1 tanesi bile yeterli

Canım arkadaşların dediği gibi önemli olan kalite....Benden 23 tane yumurta topladılar 15 tanesi döllenmiş onların istediği kalitede olan 11 tanesiydi...Ama sonuçta bana 3 tanesi transfer edildi geride kalan kaldı yani...Sen ona kafanı takma canım benim bi arkadaşın 6 yumurtası toplandı sadece iki tanesi döllendi birinin kalitesi iyiydi şimdi hamile....Rabbim inşallah hepimize vericek biz yeterki tevekkül edip dualarımızı eksip etmeyelim....

kızlar desteğiniz için hepinize çok tşk ederim yarın merkezden arayıp haber vercekler kaç tanesi döllenip transfer edileceğini çok merak ediyorum aksi gibi bide grip oldum ilaçda içemiyorum hayırlısı olsun inş hepimi için

kızlar desteğiniz için hepinize çok tşk ederim yarın merkezden arayıp haber vercekler kaç tanesi döllenip transfer edileceğini çok merak ediyorum aksi gibi bide grip oldum ilaçda içemiyorum hayırlısı olsun inş hepimi için

Canım umarım kaliteli zigotların oluşur ve transfer edilir!Ve sana sıkı sıkıya tutunurlar...Şimdiden hayırlı olsun:emir_bebek::emir_bebek:

tekrar merhaba kızlar yumurtalarımın toplandığını sölemiştim bugun aradılar 9 yumurtadan 6 sı döllenmiş yarın transferim var dua edin benim icin lütfen bide gelirken tuvalete çok sıkışmış bir şekilde gelmelisin mutlaka dediler bide parfüm sıkmamı sölediler çok heycanlığım kızlar dua edin lütfen allah herkeze nasip ettsin banada

Sinem,cim inşaallah herşey yolunda gider ve bebişlerin sana sıkı sıkıya tutunurlar ayrıca parfüm sıkmaman gerekiyor bütün dualar seninle olsun a.s.

X