Kızlar ÇOK ACİL YARDIM:(((

Benm cok rahatsız ediyo orası birden acı basladı seninde öylemi? Oraya contractubex iz götürücü merhem yazdı fındık büyüklüğünde eline aldım parmagınla bastıra bastıra dağıt sedi göğüslerini ve göğüs altımda da sertlik ve acı var orayıda bebe yagıyla ov dedi bu ikisinde günde 3 kez yapcakmısım senin acı durumudna aynımı dikiş yerlerindeki:KK43:((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim öyle acı yok hatta dikişler tek çizgi kaldı gibi bayağı iyilestı ama işte o dediğim yerin iç kısmında sertlik var niyeyse ve protez inmiyor aşağı.. Ben de hafif masaj yapayim bari

Benim öyle acı yok hatta dikişler tek çizgi kaldı gibi bayağı iyilestı ama işte o dediğim yerin iç kısmında sertlik var niyeyse ve protez inmiyor aşağı.. Ben de hafif masaj yapayim bari

Aynen canım benimde tek çizgi şeklinde kaldı içi sert sert ama acıkı tabiki senin olmamasına sevindim

Aynen canım benimde tek çizgi şeklinde kaldı içi sert sert ama acıkı tabiki senin olmamasına sevindim

Benim ordaki direnden kan gelmedi ameliyat sonrasında.. O yüzden dediğin gibi kan toplanmış olacağı mantıklı geldi bana. Çok ağrım olmuştu o memede..

X