Kızlar eletrik süpürgesi kaldı siz hangi marka hangi model aldınız?

Canm arcelikten şaşma derimm.. Ben arcelik 330 tl ye kırmızı süpürge aldm modelinin adını hatırlamıyorum ama 2400 ww cekim gücü var ve cok şıkk bencee

anneme de aldm aynısndan cok memnunuz
su filtrelilere hiç bulaşma bence

ben tavsiye edemicem çünkü ben de bulamadım birtane ama arnica bora almıştım evlendiğimde hç memnun değilim bunu söylemeden geçemicem

Sakin arnica bora sulu alma ven kullanamadim tekrar bir süpürge daha aldik.suyu kokuyor ayrica supururken tasyor cok kötü hic sevmdm

Dyson kullanıyorum. Verdiğim parayı kuruşuna kadar hakediyor. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

PHİLİPS FC9238 modelini aldım. Aklım dysonda kaldı ama dyson fiyatları maşallah :KK1: philipsten de memnun kalacağımı düşünüyorum :)

[h=1]Philips FC 9225 Autoclean Marathon Toz Torbasız Elektirikli Süpürge aldım...cok ıyı kullanan herkes memnun :KK34:[/h]

Canım biz Dyson kullanıyoruz şu an torbasız.. Çekme gücü harika ve temizlemesi de çok basit, gayet de kaliteli bir marka.. Aklında bulunsun derim.

Slm bayanlar. 17 agustosda dugunum var. Elektrik supurgem kaldi bi tek ama onda markaya karar vermedim. Sizler hangi urunleri ne kadara aldiniz bana yardimci olabilir misiniz?

markası ne olursa olsun hafif olmasına parçalarının da plastik olup yıkanabilmesine dikkat et
benim arçelik memnunum temizlik hastasıyım arada içini yıkıyorum hortumu ve ucunu söküp bi güzel yıkıyorum :)

Ben de eylul de evleniyorum hala karar veremedik nisanlimin kutuk gibi supurgesiyle bogusuyoruz:KK43: kk dan bir arkadas fakir premium 2000mhepa 13 filtreli tavsiye etti ben de arastirdim epey aklima yatti yorumlar iyi ama tabii nisanlim begenecek mi bilmiyorum. Sessiz, emis gucu iyi diyorlar bir de buyuk degil hafif fiyati da 400 tl civari arastiranlara fikir olir belki diye yazdım.

canım bende aldım aynısından çeyizime ama temizlikle ilgili kötü yorumlar okudum şimdi zormuş fln. halbuki alırken hiç böyle yorumlar duymamıştım:26:
Ben alırken çok araştırdım günlerce okudum sordum ve karar verdim sıkıntı olacağını sanmıyorum annemin evinde arçelik de kullandım boshda ben memnun kalmadım aldığımız süpürgenin watı çok iyi halıyı yerinden kaldırıyor toz haznesi doluncada dökeriz ütümüde süpürgemi de philips aldım bi daha alcak olsam yine bu markayı tercih ederim :KK1:İçini kaçırma canımm:KK3:

Ben alırken çok araştırdım günlerce okudum sordum ve karar verdim sıkıntı olacağını sanmıyorum annemin evinde arçelik de kullandım boshda ben memnun kalmadım aldığımız süpürgenin watı çok iyi halıyı yerinden kaldırıyor toz haznesi doluncada dökeriz ütümüde süpürgemi de philips aldım bi daha alcak olsam yine bu markayı tercih ederim :KK1:İçini kaçırma canımm:KK3:

Canim bende ütü, supurge ve blender setimi Philips den aldım çok iyi yorumlar okuduğum için. İnşallah kullanırken de memnun kalırız. Gule Güle kullan sende :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bende ütü, supurge ve blender setimi Philips den aldım çok iyi yorumlar okuduğum için. İnşallah kullanırken de memnun kalırız. Gule Güle kullan sende :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUO

daha blender setimi almadım ama philips alacağım bende canım güzel günlerde kullanalım inşallah huzurlu mutlu bir biçimde:KK1:

Yok o zaöan iade ettim ki iyiki de etmişim anormal ağırdı. Fakir aldım o zaman basit tospik bir model ve hala çekimi halıyı kaldırabiliyor.
Yüzde doksan herkes memnun
Kafam alabora oldu
Bizdeki de fakirin eski modeli
O yüzden kalsın
Teşekkür ederim

X