Makyaj Ürünleri Kizlar fondöten kullanmayi tercih etmiyorum bb krem önerisi olan var mı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bebeklinick

Kızım🩷Oğlum💙
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
24.807
35.580
Kizlar soru başlıkta
İlgilenen olur umarım
Garnier cecil gibi marketlerde bulunan markaları tercih etmiyorum
Sizler ne önerirsiniz

Pure beauty bb krem. 6 7 sene önce satın almıştım ilk o zamanlar cok severek kullaniyordum. Zamanla baska seyler alınca bunun kullanma tarihi geçti ben de attim. Gecenlerde tekrar siparis verdim. Yok böyle bir sey. Cildimle bir bütün oldu. Karma ciltliyim ben. Hafif bir nemlendirici ile kullandim. Eşim saatler sonra farketti yuzumde bir sey olduğunu. Orta kapatici bir ürün. Arttirilabiliyor.

Ben klairs kullanıyorum memnunum. Ama fiyata inanılmaz artmış. Bittiğinde ben de pure beauty alırım sanırım. İkisi de Kore markası

Missha bb krem tek geçerim yıllardır kullanıyorum. Cilde parlaklık veriyor güneş koruyuculu ve nemlendirici ile kullaninca fondöten gibi kalıp şeklinde durmuyor. Hani o pütürlük var ya ışte o yok 😉

Missha bb krem tek geçerim yıllardır kullanıyorum. Cilde parlaklık veriyor güneş koruyuculu ve nemlendirici ile kullaninca fondöten gibi kalıp şeklinde durmuyor. Hani o pütürlük var ya ışte o yok 😉
Missha bb markasiydi ama hiç mağazasıni bulamadım.

Bı kez denk geldim o zamanda bb yok dendi ankaradaydi o da.

Missha yi denemeden internetten nasıl tenime uygununu seçeceğim?

Missha bb markasiydi ama hiç mağazasıni bulamadım.

Bı kez denk geldim o zamanda bb yok dendi ankaradaydi o da.

Missha yi denemeden internetten nasıl tenime uygununu seçeceğim?
Ben risk almıştım tonlarina baktım kumral için en ideal 23 no. Evet mağaza pek bulunmuyor kendi sitesinden alıyorsun. Istersen ihtiyacin olan küçük çaplı birsey sipariş verip yanında testir olarak ücretsiz talep edebilirsin. 3 tane testir seçme hakkin var. Müşteri hizmetlerini de ararsan yardımcı olurlar.

Pure beauty bb krem. 6 7 sene önce satın almıştım ilk o zamanlar cok severek kullaniyordum. Zamanla baska seyler alınca bunun kullanma tarihi geçti ben de attim. Gecenlerde tekrar siparis verdim. Yok böyle bir sey. Cildimle bir bütün oldu. Karma ciltliyim ben. Hafif bir nemlendirici ile kullandim. Eşim saatler sonra farketti yuzumde bir sey olduğunu. Orta kapatici bir ürün. Arttirilabiliyor.
Pembe altton sarı altton ayrımı var mı .ben şarj alttonluyum sarı alt ton arıyorum. Pembelesmek istemem

Pembe altton sarı altton ayrımı var mı .ben şarj alttonluyum sarı alt ton arıyorum. Pembelesmek istemem
Alt ton ayrimi yok yuzle butunlesiyor bence nötr tonlu bir ürün. Youtube da videolari vardir inceleyin icinize sinerse satin alirsiniz. Bendeki en acik renj ivory. Orta tonu da var. Baska ton var mi bilgim yok.

Hayır yüzumee zarar vermesin makyaj formunda olmasın diyerek♥
Hemen hemen hepsi artik bu formda ve kozmetik sektörüne hizmet ediyorlar. Aşırı hassas bir cildiniz yoksa fondotenler cilde zarar verebilir seyler degil. Bircok dermatolojik testten geciyorlar. Icerik okumayi ogrenebilirsiniz. Nelerin zarari oldugunu bilirseniz ona gore alışveriş yapar magdur olmazsiniz.

Pure beauty ve mat fondoteni karıştırıyorum ortaya tamamen doğal cildimle bütünleşen bir görüntü çıkıyor (karma ciltliyim pure beauty tek başına yağlı geliyor)

Pure beauty ve mat fondoteni karıştırıyorum ortaya tamamen doğal cildimle bütünleşen bir görüntü çıkıyor (karma ciltliyim pure beauty tek başına yağlı geliyor)
Fondöten bana zararlı gözenekleri açacak bişey gbi geliyor .ondan ötürü olmaz ☺️

X