Kızlar gerçekten akıl sağlığımı kaybedicem

Selam kızlar biraz uzun olucak ama anlatıyorum, bugün annemle kavga ettik bu şaşırtıcı bir şey değil çünkü her gün neredeyse ben okuldan geldikten sonra kavga etmeye başlıyoruz. benimle daha da kavga etmesin diye cevap vermiyorum küfürlerine sözlerine, ama her insanın da sabrı var normal bir tartışma olsa tamam diyeceğim ama sürekli oxxrospu, allah belanı versin, obezite demesi falan koyuyor gerçekten ve 3 yaşında iki tane kardeşim var. Onlarada aynı şekilde küfür ediyor tamam hadi ben kendimi geçtim ama çocuklara da sürekli allah belani versin demezsin. Bugün de gayet normaldi okuldan geldim işte oturuyorum bana küfür ediyo çıtımı çıkarmıyorum artık sussun diye yok anam başladı dış görünüşümle dalga geçmeye ve bu benim en hassas olduğum konudur. Ben de kendimi tutamadım onada aynı şekilde küfür ettim, sinir krizi geçirdim üstüme yürüdü bende onun üstüne yürüdüm vurduk kırdık falan. Öyle yani kızlar ben karşıma alıpta konuştum annemle işe yaramadı,
babamda gerçekten bıktı bu hallerinden ben artık napıcağımı şaşırdım hayat enerjimi sömürüyor ve kaç kere onun yüzünden kendime zarar verdim saymış değilim. Sizden ricam ben ne yapabilirim çıkmazda gibi hissediyorum gerçekten
Çok üzüldüm öncelikle, babanızın tavrı nasıl? Alsa karşısına net bir şekilde yaptığının yanlış olduğunu söylese, hatta ya kendine çeki düzen verirsin yada çocukları bir daha göremezsin dese ayrılıkla tehdit etse? Hatta gerçekten ayrıladabilir bence hiç bir çocuk böyle bir ortamda büyümeyi hak etmiyor. Siz üni kazanırsınız kurtarırsınız kendinizi, ama kardeşleriniz daha çok küçük yazık onlara çok yazık.

Bir daha size o şekilde davrandığı takdirde polise gideceğinizi söyleyin.Ve tekrar yaparsa da gerçekten gidip şikayette bulunun.Anneniz tek kelimeyle terbiyesiz çünkü

Evlilik hariç eğitimi tamamlayıp ne şekilde olursa olsun bir meslek edinin bunu yapana kadar da sadece kafayı sallayın kendinize zarar vermeyi bırakın kavgayı tartışmayı annenizin stress topu olmayı bırakın gerekirse yalakalık dediğimiz seyi yapın kurtulana kadar bu böyle sığınma evi yurt vs seçeneğiniz yok ise öyle görmüş kadın değişmez .İnşallah okuyorsunuzdur ve dersleriniz iyidir ....Bundan kurtulmanın yolu bu ....Babanız bunları göre göre susuyor yada normal karşılıyorsa sonucda annenizle evli ya oda öyledir sanırım

Bırak ne hali varsa görsün yaşanmaz böyle bir evde bende bundan daha beter bir evde yaşıyordum evlendim kurtuldum

X