Kızlar hakaret davası açsam aynı anda mı çağırırlar? Bir de ismim görünür mü?

Çirkin lafıyla dava kazanamazsın. Küfür ederse etsin engelle geç. Emin ol çok daha agirlarinda bile 1 sene uğraşıyorsunuz. Sonuç belli bile olmuyor.
Size yazan birine cevap verip sakız gibi uzatmanız tuhafıma gitti. Her gün bir sürü mesaj geliyor instagramdan. Kimse cevap vermiyor sanıyordum benim gibi.

Tabiki diş hekimi fln değil. Kızları düşürmek için kendine bir profil çizmiş. Kızlarımızın bunun gibi profillere inanıp konuşması o kadar komik ki. Yakışıklı adam, kariyerli profil tanımadığı birine yazıyor bide hep cinsellik konuşuyor. Yani bide üniversite mezunusunuz nasıl inandınız?
Duygularınızla oynadığı için mi sikayet edeceksiniz. Boşuna sikayet edersiniz hiç ugraşmayın. Olur olmadık herkese yazmayın mesleği var diye.
İnandım çünkü ilk defa başıma geldi sosyal medyada. Şu saatten sonra tekrar başkası yazsa tabi ki ders oldu deyip cevap vermem. Hayır sırf o hakareti için şikayet edecektim karşılığında ben de terbiyesiz yazmıştım gerçi. Ben kimseye yazmıyorum hanımefendi o kişi beni bulmuş önerilerden gördüm diyerek. Boşluğuma geldi evet aklı başında birisi sandım. Değilmiş meğerse. Herkese ben önce yazıyormuşum gibi oldu şimdi de

Ceza derken hapis cezası demedim bu çok komik olurdu zaten biliyorum. Adli para cezası alabilir yazıyor. S..... git demek hakaret çirkin demek hakaret sayılmasa da. Karşılık olarak ben de terbiyesiz dedim. En azından başka kadınlara böyle sarkıntılık etmeyi bırakırdı. Ama bilgilerimin gözükmesi sıkıntı.
Adresine kadar o kişinin evine gidiyor mahkeme kağıdında. Hiç bulaşma engelle o yüzden.

X