kızlar halı alıcam yeni evime temizliği kolay halı

ERAYEFE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
104
0
46
temizliği kolay yıkanınca bozulmayan yolluk ve mutfak halısı alıcam önerebileceğiniz marka varmı kaşmir düşündüm yorumları okudum hoşuma gitmedi önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

biraz zaman geçmiş belki almışsınızdır ama,almadıysanız ben size mio halıyı tavsiye ederim .ince halıları felan var.bende salona aldım

canım belki bir faydam olur eğer almadıysan bahariyenin kaşmiri var ondan vaz geçme ben 12 yıldır kullanıyorum ne rengi değişti ne parlaklığı gitti nede başka halılar gibi yapıştı. komşularımdan hala yenimi diye soranlar oluyor.umarım almadan yazmışımdır.iyi günlerzemuszemus

kesinlikle kaşmir almayın....
yıkamaya veriyorum geldiği hafta çok iyi görünüyor bir hafta sonra eski haline kavuşuyor.süpürmesi zor,tozlar üzerine yapışıyor,silmekle temizlenmiyor bıktım ama ne fayda yenisini alana kadar idare edeceğim

Konu sahibi halıyı almıştır eskitmiştir, yenisini bile almıştırda ben fikir almak için buralarda dolaşan hanımlara nacizane bi tavsiyede bulunucam.

Ben görselliğe önem verdiğim için pişman değilim, ama kolaylık isteyen hanımlar kesinlikle kabartmalı halı almasınlar.
Silmeyi geçtim süpürmesi bile bir işkence.

Öyle süpürgeyi üzerinde gezdirmiceksiniz, uzun sapı çıkarıcaksınız kısa sapıyla ben fırçasınıda kullanıyorum,diz çöküp, her detayında tek tek gezdireceksiniz. Anca öyle!

X