Kızlar hamilelik belirtileriniz adetten kac gun once başladı

mervemerve1902

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
260
75
23
Iyi akşamlar kızlaaar adetime 8 gun kaldı ama bir kac gündür kasık ağrıları gogus ucu uyuşuklugu ve sanki igne batması oluyor gaz sancısı ve Kabızlık başladı 2 gundur de adet oldugum gun sol bacak ağrım olur ama bugun bir kac kere adet olacak gibi bacak agrisi ve sag kasık ağrım oldu beyaz kremsi akintim var. Biraz oncede agzima değişik bir tat oldu ve gecmiyor bu kadar erken belirtiniz oldu mu yoksa usuttum mu adet bitiminden beri iliski yaşıyoruz yumurtlama gunu de yaşadık erken gebelik testi yapmaya korkuyorum sizde belirtilerinizden bahseder misiniz?

Benim regl dönemine son 3 4 gün kala belirtiler vardı daha önce yaşamadıklarım.
Ben yine de garanti olsun tek test yapayım stres olmasın diye aklımı farklı şeylere verip 5 gün gecikmeyi beklemiştim.

Sizinde 8 gün varsa daha yumurtlama döneminden 6 gün geçmiş demektir, erken test yapsanız da çıkmaz.

Nasol belirtiler vardi canım

Nasol belirtiler vardi canım
O zaman yaşadıklarımı tek tek not almıştım.
*Regl olmadan önce göğüslerime dokunduğumda sızlama sürekli değil ara ara oluyordu.
*Belki inanması zor ama regli olmama 3 4 gün vardı sanırım duştan sonra aynada karnıma baktığımda tam rahime denk gelecek yerde şişlik ve göbeğime doğru uzanan bir çizgi görmüştüm.
  • Şeffaf kokusuz su gibi akıntı.
  • Yerden herhangi bir eşya alıp kaldırmak istediğimde hafif bile olsa kasıklarımda batma hissediyordum. Yatarken sağa sola döndüğümde de batma hissiyatı vardı.
*Çok fazla yemek isteği.

Suan bunlar var ama bilmiyorum usuttum diye düşünüyorum umutlanmak istemiyorum korkuyorum

Canım benim, ne güzel yazmışsın. Allah sağlıcakla büyümeyi nasip etsin

Benim reglimden 10 gün önce başlamıştı belirtileri reglime 6 gün kala kaset test yaptım ikiside silik çizgiydi kan verdim o gün 16 çıkmıştır Şuan 5 haftalık :)
Nasıl belirtileriniz vardi yumurtlama gününüz ne zamandi ve ilişkiye hangi sıklıkla giridniz cevap verirseniz çok sevinirim

Benim reglimden 10 gün önce başlamıştı belirtileri reglime 6 gün kala kaset test yaptım ikiside silik çizgiydi kan verdim o gün 16 çıkmıştır Şuan 5 haftalık :)
Ne gibi belirti vardi sizin erkenndollenme olmus heralde benim yumurtlama doneminden 14 gun olacak sari beyaz akintim vsr bel gogus agrisi ve benim meme uclarim belli dehildir ama 2 3 gundur dik dik

Ben de regl günüme iki gün kala sabah uyandığımda aşırı başım dönmüştü gözümü açtığımda hiç hamile olacağımı aklıma getirmemiştim
O ay boş vermiştim
Meğerse hamileymişim
Reglden 5 gün sonra öğrendim
Onun dışında adet olacak gibi karnım bacaklarım ağrıyordu

Canım yarın adet günüm meme uçlarım ve damarlar belirginlesti sarimsi beyaz kokusuz akıntı geliyor kasık ağrılarım hafifledi bel agrim çoğaldı yarin da olmazsak sali kan verecem
Merhaba,

Banada yardimci olurmusunuz, 3 yillik evliyim hamile kalmayi cok istiyorum .. adetime 5 gün kaldi ama yaklasik 10-13 gün önce cok kötu sag memem agridi sanki doluymus gibi tasimasi agir geliyordu sonra kasiklarimda batmalar oldu ve sanki daha cok idrara cikiyorum gibi, su an bile sanki adet olacakmisim gibi hafif sizlamalarim var .. ama 10 subat test yaptim negatif cikti Erken test yapmis olabilirmiyim ? Tsk ederim hepinize

Benimde sabah uyandigimda adet olurken sol bacağım agrir her gun agriyor uyandigimda sonra 5 10 dk sonra geçiyor bas donmem yok ama surekli akıntım var tuvalete gittigimde peceteyle bakiyorum sari beyazimsi akıntı geliyor yarin bakalim

İliski uzerinden 15 gun felan gecmesi gerek diyorlar bende adete 6 gun kala ve 4 gun kala yaptim negatifti simdi bekliyotum yarin olmazsam sali kan verecem

Nasıl belirtileriniz vardi yumurtlama gününüz ne zamandi ve ilişkiye hangi sıklıkla giridniz cevap verirseniz çok sevinirim
Yumurtlama günüm 24 üydü ama benim daha erken yumurtlama günüm oluyor yani 22 si üç kere ilişki yaşadık o 22 23 ve 25inde daha sonra kasık ağrım başladı hemen bi gece uykudan kalktım karın ağrısıyla bel ağrısıyla ama öyle böyle bir ağrı değildi meme şişmesi ve dağılması vardı birde baş ağrısı canım akıntı falan yoktu yerleşme kanamasıda olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…