Kızlar hamilelik belirtileriniz adetten kac gun once başladı

Merhaba kizlar
Dongum 25 gun
19 mart basladi
23 mart bitti
Reglim duzenlidir hic sasmaz adetten hemen sonra ilk hafta yumurtlamam oldu ovulasyon testinde siliklesmeyide gordum uc gun once siliklesmeyi gorunce testi birakmistim az once test yaptim koyu cikti ve hizliydi reglime 11 gun var ikinci kezmi yumurtluyorum sizce ?
Hic yumurtlama sancim yok normalde olur akintimda yogun gelir suan akintim var beyaz su gibi hafif

Merhaba Kızlar,

Geçen hafta Pazartesiyi Salıya bağlayan gece rüyamda erken gebelik testi yaptığımı çizginin kopkoyu olduğunu gördüm hatta rüyada inanamayıp testi 2-3 defa kontrol ettim rüya bu galiba dedim olamaz hamile olamam dedim.
Bugün yani dün geceyi salıya bağlayan gece tam bir hafta ara ile yine hamilelik testi yaptığımı gördüm yine pozitifti.
Geçen hafta Cumadan beri de sırt ağrım çok fazla yakı yaptım geçti ama yine başladı. Cumartesi kasık ağrım oldu gün boyu(iş yapmıştım çünkü temizlik) gecesinde sanki sol kasığımda pıt pıt atan bişi vardı(damar atması gibi) ama ertesi gün geçmiş ara ara ağrı girip gitmişti. Şuan kasık ağrım yok sadece sırt ağrım var.Adetime 3 gün kaldı test yapamıyorum. korkuyorum...

Iyi akşamlar kızlaaar ❤️ adetime 8 gun kaldı ama bir kac gündür kasık ağrıları gogus ucu uyuşuklugu ve sanki igne batması oluyor gaz sancısı ve Kabızlık başladı 2 gundur de adet oldugum gun sol bacak ağrım olur ama bugun bir kac kere adet olacak gibi bacak agrisi ve sag kasık ağrım oldu beyaz kremsi akintim var. Biraz oncede agzima değişik bir tat oldu ve gecmiyor bu kadar erken belirtiniz oldu mu yoksa usuttum mu adet bitiminden beri iliski yaşıyoruz yumurtlama gunu de yaşadık erken gebelik testi yapmaya korkuyorum sizde belirtilerinizden bahseder misiniz?
Bence çok çok erken 8 gün öncesi.Ben adetime 4 gün kala kan testi verdim oradan öğrendim hamile olduğumu ama hiç bir belirti yoktu diyebilirim.Gebelik belirtileri cidden çok sonra başlıyor.

Allahım isteyen herkese nasip etsin ❤️ korunmayi bıraktıktan sonra boyle gecikmeler normalmis ben normalde gecikme yaşamazdim herkes dedi vucut kendini hamilelige hazırlıyor ve cidden oyle oldu umudunu asla kaybetme
Hamile kaldığın ay nasıl bir belirtiler vardı acaba kaç gün kala ögrendın 💕

Yumurtlama günüm 24 üydü ama benim daha erken yumurtlama günüm oluyor yani 22 si üç kere ilişki yaşadık o 22 23 ve 25inde daha sonra kasık ağrım başladı hemen bi gece uykudan kalktım karın ağrısıyla bel ağrısıyla ama öyle böyle bir ağrı değildi meme şişmesi ve dağılması vardı birde baş ağrısı canım akıntı falan yoktu yerleşme kanamasıda olmadı
Cnm baş ağrın nasıl bayanolmuş ama bende de tuhaf bir baş ağrısı var adetine 8 gün var

Arkadaşlar hamilelik şüphem var dün adet günüm dü olmadım beyaz akıntım var kokusuz. Regle benzeten ağrılarım dün test yaptım negatif hala gebelik ihtimali var mı

X