Kızlar hamilelik belirtileriniz adetten kac gun once başladı

Cidden oyle surekli evdeyim insan iyice kendini dinliyor haftaya kadar bekleyim bakayum

Hangi şehirdesin bilmiyorum canım ama hava şu sıralar çok güzel, dışarıya çıkıp temiz hava alabilirsin, insana çok iyi geliyor, hem de kafan dağılır, beden sağlığı yanında,ruh sağlığı da çok önemli bir etken gebe kalma sürecinde

Hangi şehirdesin bilmiyorum canım ama hava şu sıralar çok güzel, dışarıya çıkıp temiz hava alabilirsin, insana çok iyi geliyor, hem de kafan dağılır, beden sağlığı yanında,ruh sağlığı da çok önemli bir etken gebe kalma sürecinde
Ankaradayim canım da bir kac gundur aşırı halsizim ruhsuzum bu durumda da bir şey yapmak istemiyor insan dua ediyorum sadece

Kızlar. Gecen pazar günü adet olduğumu sandım. Bugun 3.gun güya adetımın doktor bır yumurta gelısmıs 21-22 mm ve rahmın kalın dedı bu gordugun adet kanı olmayabılır dedı ılıskı önerdi. Ne yapcam smdı adet degıl mıydı bu

Vallahi iyice psikoloji kalmadi hamile degilim bence ama insallah guzel haber alırım 5 dk once asiri mutluyken esimle şakalaşırken ben yorulfum diyip aglamaya başladım delirdim heralde dua edin nolur🤲 😅
Çok fazla düşünmemeye çalışın gecikmeniz 1 hafta olunca testi tekrarlayin attığınız teste sanki gölge gördüm gibi geldi bana inşallah güzel haberler alırsınız

Yumurtlama günüm 24 üydü ama benim daha erken yumurtlama günüm oluyor yani 22 si üç kere ilişki yaşadık o 22 23 ve 25inde daha sonra kasık ağrım başladı hemen bi gece uykudan kalktım karın ağrısıyla bel ağrısıyla ama öyle böyle bir ağrı değildi meme şişmesi ve dağılması vardı birde baş ağrısı canım akıntı falan yoktu yerleşme kanamasıda olmadı
Bende ovulasyondan birkaç gün sonra kasık ağırları başladı aynen uykudan uyandım bir gece bugünde hiç bitmeden devam etti adetime 3 gün var meraktan öleceğim birde bende alerji oldu ve ateş yaşayan var mı acaba

X