Kızlar hamilelikten sonra kaynananız size çok karıştı mı?

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
Kızlar ya size sorum olacak başlıkta da okudunuz zaten doğumdan sonra bebek büyütmekte kaynananız size çok karıştı mı? Normalde kaynanam bana pek karışmaz benden ötürü pek fırsat vermem o bir şey desede ben yine kendi bildiğimi yaparım ama karışma potansiyeli var bunu biliyorum bazen karışır tarzda öğüt falan verir öyle der geçerim geçenlerde de bebeğe küvet takımı aldık altlı üstlü oturuyoruz bakmaya geldi baktı etti işte doğudunda yıkarız dedi pek takılmadı az öncede eşim aradı işte annemler yeni doğan almışlar dedi ne olduğunu biliyorum ama bilmemezliğe yatıp o ne ki dedim benim bildiğimi mi söyleyecek diye o da hastane çıkışı içinmiş dedi o an biraz açıkcası sinir oldum tam sinirde değil ama hoşuma gitmedi ben isimli falan almak istiyordum veya kendi zevkime göre eşimede öyle dedim... insan heves eder alabilir tabii ki ona lafım yok ama yeni doğan çok giyilmiyor diye biliyorum hastane çıkışı böyle şeylerde fikrimi sorabilirdi diye düşünüyorum zevkleri pek hoşuma gitmiyor ve bende çok seçiciyim birde yatak örtü seti takım yaptırmış bebek için onuda kendi kafasına göre yaptırdı ve büyük ihtimal pembe bende pembe sevmiyorum erkeğe mavi kıza pembe algısı bana saçma geliyor ben daha çok kahve turuncu tonları düşünüyorum zaten istediğim gibi alıcamda yaptıracağımda ama bu tip davranışlar bebek doğduktan sonra beni zorlucakmış gibime geliyor birde yeni doğan alana kadar 0-3 aylık veya 3-6 aylık bir şey alabilirdi... belki size çok saçma gelebilir bu dediklerim ama cidden ben böyle şeylere çok takılırım... ve son zamanlarım olduğu için son üç aya girdim artık bir yanda da o korku bastı karışır mı eder mi diye... pek müsade etmem söylerim ben kendi doğrularımla yanlışlarımla büyütmek istiyorum diye çok ileri giderse veya fiiliyata dökerse... sözel bir şekilde karışırsa sıkıntı yok he der geçerim sizler neler yaşadınız karıştılar mı?

Canım benim de 4 aylık aynı durumlar var sayılır senin gibi düşünüyorum sebebim e gelince hamileliğim zor geçti hala da geçiyor çok kustum çok bitkin kaldım ailem akrabam arkadaşlarım yok gurbetteyim sadece eşimin ailesi ve akrabaları olmasına rağmen Bi tencere yemek gönderen olmadı hep dışarıdan hep eşim yapmak zorunda kaldı hiç bişey belli etmesem de hala kusma ilacı kullansam da iyiyim önceki zamana göre şükürama şimdi akıl veren çok oda takımı almak istiyorum ne kiradasın alma yahut yeni doğan isimli hastane çıkışı istiyorum sonra kullanılmıyor fazla bişey alma tarzında akıllar anlayacağın sanki sen anne değil onlar hak sahibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…