Kızlar hamilemiyim yardımcı olursanız sevinirim🙏

kumsalm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2024
3
1
32
Kızlar merhaba 14 aylık kızım var gecen ay düşük yaptm bugün adetime 4 gün var gebelik testi yaptm böyle cıktı yalnz ben yasmin kullanyordum adet gününde baslanması gerekyomus ama ben adetimden cok sonra içmeye basladım sizce hamilemym resim ekliyorum hemen eger adet olmazsam 4 gün snra öyle kan vermeyi düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_2208.jpeg
    IMG_2208.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_2209.jpeg
    IMG_2209.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 62
Silik cizgi var ama idrari mi fazla damlattiniz. Yasmine adetli iken baslamadiysaniz 1 hafta baska yontemler kullanmaniz gerekirdi

Silik cizgi var ama idrari mi fazla damlattiniz. Yasmine adetli iken baslamadiysaniz 1 hafta baska yontemler kullanmaniz gerekirdi
Hayr az bile damlattm 2.3 damla 😂 yasmine adetliyken baslanmalı evet biliyorum ama varsada iyi olur istiyorum bir yandanda zaten bugün bunu görünce içmeyi bıraktm yasmini

Hayr az bile damlattm 2.3 damla 😂 yasmine adetliyken baslanmalı evet biliyorum ama varsada iyi olur istiyorum bir yandanda zaten bugün bunu görünce içmeyi bıraktm yasmini
Evet kullanmaya devam etme var yani birseyler. Istiyorsaniz hayirlisiyla olsun
insallah 🙏🙏🙏

X