Gebeliğe Hazırlık Kızlar hamileyim :))))

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba çok şükür güzel haberi ben aldım rabbim isteyen herkese nasip etsin 😇 ben prowomenin çok işe yaradığını düşünüyorum yumurta kalitesini arttırdı bence ve com düzenli içtim tüm ramazan boyunca her sahurda aynı saatte içtim onun dışında d vit kullandım ve tabiki rahim filmi çok işe yaradı ama yumurtam oluşmasaydi bu gebelik olmazdı çünkü ben daha öncesinde çok zor adet olurdum mucize benim için o yüzden bu ,bence sizde prowomeni kullanın zaten rahim filmide cektirmisşiniz umarım yakın zamanda güzel haberi alırsınız 🥰🥰
ayyy böyle hikayeleri okumak o kdar ümit veriyokiii. bende de çatlama sorunu var. 10gün önce rahim filmi çekildim 1haftadırda gynopol içiyorum ikisininde çok etkili olduğunu düşünüyorum. yarın kontrolüm var çatlatma iğnesine başlayacagım bu aydan çook ümitliyim bende :KK16:

Selam kızlar bu konuyu buraya açacağım günü hep bekledim 9 aylık evliyim ve ergenliğimden beri pcosum düzensiz yada ilaçla adet olurum bazen 6 ay olmazdım sonra tarlusal içerdim tüm doktorlar tedavi gerekebilir demişti , evlenmeden 1 bucum sene evvel durup dururken adet olmaya başladım çok düzenli değildi bazen 35 bazen 50 gunde birdi ama oluyordum sonra evlenmeden 2 ay önce folik asit kullanmaya başladım evlendikten sonrada 5 ay inofolic ve 3 ay prowomen kullandım d vitamini düşük çıkmıştı 12ydi onu da kullandım , ama olmamisti ve mart ayında catlatma iğnesi olmuştum sonuç negatif mart 29 da rahim filmi çekildim diğer ay yine klomen kullanırız demişti doktorum o yüzden nasıl olsa hamile kalamıyorum diye çok da önemsemedik kafamıza göre ilişki yaşadık zaten nöbet usulü çalıştığım için ayın 10 günü evde olmuyorum, 5 gündür gogus ağrım vardı kendi kendime adet olucam diye bekledim hatta soğan suyu bile içtim ama bugün hastanede çalışırken bir bhcg baktirayim dedim ve 111 çıktı:))
Gözün aydın rabbim saglicakla kucagina almayı nasip etsin insallah🤗 bnde pcosum. Evlenmeden önve senede 2 defa adet oldugumu bilirim. Cocuk dusunmeye basladgmda muayane icin gittigm doktor tedavisiz hamile kalabilmen zor gbi demisti ilk olarak folik asite baslayıp şansa 2. Ayda hamile oldugmu ögrendim. 2. Cocukta ise 4 ay deneme sonucu olmadidoktora gidip klomene basladim snra catlatma ignesi denedik 2 ay yine olmadı. 9 aydir korunmuyorum hic ama olmuyor bu sefer. Vardirrabbimin bi bildigi diyorum. Doktor rahim filmi esimden sperm testi falan istedi. Esim yanasmiyor ben test vermem sen istedigin testi yaptrabilirsin ama sorun olsa ilk cocugumuz olmazdi bekle diyor. Sorun zaten benim pcoslu olmam. Kilo falanda cok verdim ama bi duzelme olmuyor

ayyy böyle hikayeleri okumak o kdar ümit veriyokiii. bende de çatlama sorunu var. 10gün önce rahim filmi çekildim 1haftadırda gynopol içiyorum ikisininde çok etkili olduğunu düşünüyorum. yarın kontrolüm var çatlatma iğnesine başlayacagım bu aydan çook ümitliyim bende :KK16:
İnşallah güzel haberleri alırsınız umudunuzu yitirmeyin 😇😇

Gözün aydın rabbim saglicakla kucagina almayı nasip etsin insallah🤗 bnde pcosum. Evlenmeden önve senede 2 defa adet oldugumu bilirim. Cocuk dusunmeye basladgmda muayane icin gittigm doktor tedavisiz hamile kalabilmen zor gbi demisti ilk olarak folik asite baslayıp şansa 2. Ayda hamile oldugmu ögrendim. 2. Cocukta ise 4 ay deneme sonucu olmadidoktora gidip klomene basladim snra catlatma ignesi denedik 2 ay yine olmadı. 9 aydir korunmuyorum hic ama olmuyor bu sefer. Vardirrabbimin bi bildigi diyorum. Doktor rahim filmi esimden sperm testi falan istedi. Esim yanasmiyor ben test vermem sen istedigin testi yaptrabilirsin ama sorun olsa ilk cocugumuz olmazdi bekle diyor. Sorun zaten benim pcoslu olmam. Kilo falanda cok verdim ama bi duzelme olmuyor
2. Çocuk biraz daga nazlı olucak desenize 😇eşinizden önlem amaçlı test tabiki versin ama sizde rahim filmi çekilin doğum sonrası sürecte ufacık bir tıkanıklık oluştuysa boşuna iğne hormon almış olmayinn

X