Kızlar İnanılmaz Tuhaf Şeyler Oluyor Tırsıyorummmmm !!!

Teşekkür ederim canım valla iyi şeyleri düşünmeye çalışıyorum. Çok garip bi durum ya .. Hı bu arada rüyada gördüğün şeylerin benzerlerini bende yaşadım.

bazılarının hisleri çok kuvvetlidir
kötü şeyler düşünmemeye çalış

bazılarının hisleri çok kuvvetlidir
kötü şeyler düşünmemeye çalış

Zaten aslında düşünmüyorum canım biranda aklıma pat diye düşünce giriyor. O yüzden engel olamıyorum. Bundan 3 yıl önce kuaföre gitmiştim orada bi tanıdığımızın kızı vardı akşama nişanı olacaktı, kızın nişanı atacağı aklıma geldi ve 2 ay sonra ayrıldılar. Yani bilinçli olarakk düşünmüyorum

Ya küçükken bile yaşadığım bi kaç şey vardı canım. Ama son bi kaç yıldır çok sıklaştı.

Ben bunun benzerini rüyalarımda yaşıyorum. O yüzden gerçekliğine inanıyorum. Yapacak bir şey yok. Bununla yaşamaya alışacaksın. Rahat olmaya çalış ve güzel şeyler düşün.

Benim de aklıma gelen başıma gelir genelde, özellikle içimden geçirip kimseye söylemediğim şeyler..

Teşekkür ederim canım valla iyi şeyleri düşünmeye çalışıyorum. Çok garip bi durum ya .. Hı bu arada rüyada gördüğün şeylerin benzerlerini bende yaşadım.

İlk zamanlar bu durum beni de korkutuyordu ama, alıştım sonraları. Birebir gördüğüm şeyleri yaşamaya başladım ama, artık hiç korkmuyorum. Düşünceden ziyade, rüyalarımda gördüğüm şeyler birebir çıkıyor benim. Sürekli kafama bu durumu taktığım dönemlerde, bende senin gibi korkmuştum ama sonradan alıştım duruma. Çünkü her şey insanlar için hayatta.Mutlu olmak, sevinmek, ölmek, üzülmek her şey insnalar için, hepsi hayatımızın bir parçası. O yüzden akışına bırakıp, bu durumu kabul etmek en doğrusu.

ben şöyle düşünüyorum..sen öyle hissetiğin için bazı şeyler olmuyor.zaten o olay olacaktır sanada bi şekilde hissetiriliyordur..aynı şey rüyalar içinde geçerli....gördüğümüz rüyalar bazen gerçekleşir ama sırf biz o rüyayı gördüğümüz için gerçekleşmiyor.bi şekilde öncesinden hisssetiriliyoruz

Olabilir canım. Önceden olacak bazı şeyleri hissedeiliyorum sanırım. Ki öyle olmasınıda umut ediyorum diğer türlü aklıma gelen herşeyde psikolojim bozulur valla

Ben bundan biraz önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam nasıl olur acaba diye geçiriyordum içimden.Akşamına Kenan lşık hastahaneye kaldırıldı.

Ben bundan biraz önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam nasıl olur acaba diye geçiriyordum içimden.Akşamına Kenan lşık hastahaneye kaldırıldı.

Ya valla bi çok kişiye oluyor böyle şeyler ama bende biraz abarttı hani

senin kadar sık olmasada benimde bazen başıma geliyor. özellikle kapı çalmadan açtığım çok oluyor... ananem hayret etmişti. ananemle evde oturuyoruz. annem geliyor deyip ayağa kalkıp kapıyı çalmadan açmıştım. ananem donup kaldı... bunun gibi olaylarım oluyor. yada rüyamda görüp aynısı çıkabiliyor... düşüncelerim yada duygularım gereçek olabiliyor, (geçenlerde annem mercimek çorbası yapmış olsa keşke dediğim an annem mercimek çorbası yaptım hadi almaya gel demişti)...

sen iyi düşün iyi şeyler olsun..

Ay iyi o zaman bi nebzede olsa rahatladım yalnız değili Ya bide şöyle bi durum var bende, şimdi evde tv açık olsun ama sesi en kısıkta olsun çıt bile çıkmasın. Ben en sondaki odadan tvnin açık olduğunu hissediyorum. Böyle birşey olamaz ya çok defa hiç ses olmadığı haldegidip bakıp kapattığımı bilirim

Hepimiz enerji yayıyoruz ama bazılarında bu daha fazla oluyor.Durugörü gibi.Ölüm gibi şeylere çok kafa yormayın.

Ayyyy bak şunu söylemeyi unuttum burada çok bahsedilir ni falcıdan, bende daha önce ona gitmiştim. Erkek arkadaşımla harika giden bi ilişkimiz vardı hatta mayısta nişan yapacaktık bi gece rüyamda o falcıyı gördüm, elini omuzuma attı ve sizde bi ayrılık görüyorum falan dedi. Bende dedim ki devamını getrmeyin çünkü cüzdanımı unuttum evde, paranızı vermem dedim ve adamı susturdum. Bundan bi kaç hafta sonra erkek arkadaşımla ayrıldık ve ben o falcıya gtmeye karar verdim yanımda arkadaşım vardı ve inanır mısınız cüzdanımı evde unutmuştum :18:

bu anlatıklarının aynılarını yaşıyorum daha fazlasını anneme anlatıyorum git başımdan diyo fal bakıyorum kız kıza ertesi gün geliyolar dedğin çıktı falan nişanlıma diyorum sen çok takıyosun bu tür şeyleri dio ama anlamıyolar beni herkez başından savuyo ınanmıyo

onlarda güzel şeyler. sadece kötü şeyler olmuyor ki.. sen hep güzel şeyler düşün.. hatta büyüklerimiz der ya "40 kere neyi söylersen o olur" diye... sende güzel şeyler söyle...

babam kanser tedavisi olup bitmişti. kontrolleri oluyordu 3 aylık. kontrolleri yaklaştığında ben rüya gördüm. tüm ailece ankarada hastanede babamın yanındaydık... ama iyiydi babam... rüyam gerçek oldu. babamın hastalığı tekrarladı.. ailece ankaraya hastaneye gittik. hatta rüyamda babamın odasında tek kişi kaldığını görmüştüm. gerçekte öle tip oda yoktu - öle biliyordum-.. ama babam o odada tekkişi kaldı... şükür iyi şimdi... çıkacak rüyamla çıkmıyacak rüyam çok belli oluyor... hissediyorum sanki....

bi ara depremleride hissediyordum. o hisler gitti. gitmeseydi iyiydi. kendimi hazırlıyordum en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…