Kızlar İnanılmaz Tuhaf Şeyler Oluyor Tırsıyorummmmm !!!

onlarda güzel şeyler. sadece kötü şeyler olmuyor ki.. sen hep güzel şeyler düşün.. hatta büyüklerimiz der ya "40 kere neyi söylersen o olur" diye... sende güzel şeyler söyle...

babam kanser tedavisi olup bitmişti. kontrolleri oluyordu 3 aylık. kontrolleri yaklaştığında ben rüya gördüm. tüm ailece ankarada hastanede babamın yanındaydık... ama iyiydi babam... rüyam gerçek oldu. babamın hastalığı tekrarladı.. ailece ankaraya hastaneye gittik. hatta rüyamda babamın odasında tek kişi kaldığını görmüştüm. gerçekte öle tip oda yoktu - öle biliyordum-.. ama babam o odada tekkişi kaldı... şükür iyi şimdi... çıkacak rüyamla çıkmıyacak rüyam çok belli oluyor... hissediyorum sanki....

bi ara depremleride hissediyordum. o hisler gitti. gitmeseydi iyiydi. kendimi hazırlıyordum en azından:KK1:

Hahah :KK1: arada işe yarıyor. Sevgilimle ayrıldık ama öyle bi his koydu ki rabbim içime tarih bile verebiliyorum Mayısta dönecek :KK52: onun rahatlığı var .. :KK37:

ilginç olabilir

korkacak bişey yok
ama banada bir el mi atsan napsan?

bu anlatıklarının aynılarını yaşıyorum daha fazlasını anneme anlatıyorum git başımdan diyo fal bakıyorum kız kıza ertesi gün geliyolar dedğin çıktı falan nişanlıma diyorum sen çok takıyosun bu tür şeyleri dio ama anlamıyolar beni herkez başından savuyo ınanmıyo:KK5:

Valla ben bi tek anneme anlatmıştım tatlım, artık söylüyorumda hissettiğim şeyleri, çıkınca oda dehşete düşüyor. Senden inanması için öyl yap önceden söyle bak nasıl kalakalıyor :KK52:

Ayyyy bak şunu söylemeyi unuttum burada çok bahsedilir ni falcıdan, bende daha önce ona gitmiştim. Erkek arkadaşımla harika giden bi ilişkimiz vardı hatta mayısta nişan yapacaktık bi gece rüyamda o falcıyı gördüm, elini omuzuma attı ve sizde bi ayrılık görüyorum falan dedi. Bende dedim ki devamını getrmeyin çünkü cüzdanımı unuttum evde, paranızı vermem dedim ve adamı susturdum. Bundan bi kaç hafta sonra erkek arkadaşımla ayrıldık ve ben o falcıya gtmeye karar verdim yanımda arkadaşım vardı ve inanır mısınız cüzdanımı evde unutmuştum :KK53::18:

Ben falcıları şarlatan olarak görüyorum.Rüyanın falcıyla da alakası yok.Yine sizin algı gücünüzden olmuş.Bir de şöyle bir şey okumuştum; enerjisini sağaltamayanlarda bu daha fazla görülürmüş.Enerji boşaltmak yani.Canlı renkler giymek ya da her zamanki tarzımızdan farklı olmak enerjiyi aktarıyormuş.

ilginç olabilir

korkacak bişey yok
ama banada bir el mi atsan napsan?

Töbeler olsun :KK53: hehe.
Sana bi kardeş gibi bol bol dua edebilirim canım, her zaman sevdiklerinle mutlu olup sağlıklı bi ömür geçirmen için. İnsanlara başkaları dua edince daha çabuk kabul olurmuş. Ve eminim ki herkesin duasını yüce rabbim kabul eder :KK16:

Ben falcıları şarlatan olarak görüyorum.Rüyanın falcıyla da alakası yok.Yine sizin algı gücünüzden olmuş.Bir de şöyle bir şey okumuştum; enerjisini sağaltamayanlarda bu daha fazla görülürmüş.Enerji boşaltmak yani.Canlı renkler giymek ya da her zamanki tarzımızdan farklı olmak enerjiyi aktarıyormuş.

Ay o falcı benim psikolojimi bozdu hiç bişey bildiği yok bol keseden sallıyıp durdu .. gıcık olmuştum valla ondan sonrada hiç gitmedim

Sen rüyalarım çıkıyor diye de konu açmıştın sanırım.
O zamanlar bunları çok düşünmeyeceğini falan söylemiştin. Aklını başka şeylere verecektin.
Senin gibi hisleri kuvvetli insanların düştüğü en büyük yanılgı elinde bir takım güçleri olduğuna inanmasıdır ve bu düşünce çok tehlikelidir.
Sen de senin yüzünden, sen öyle dedin diye babana bir şey olacağına inanarak bunu yapıyorsun.
Halbuki asla öyle bir şey yok.
Ben de aklıma bir şey gelir ve aynen yaşarım. Ya da başkası için düşünürüm ve o yaşar.
Ama bu, ben düşündüğüm için değil; zaten olacak olduğu için gerçekleşir. Bu ayrıma dikkat etmelisin. Sen sadece olacakları seziyorsun. O kadar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yani vicdan azabı yapıp, suçluluk duyacağın bir durum yok.
Bir de herkes anne babası için ölüm anı gibi şeyler geçirebilir aklından. Çünkü onlar en yakınlarımız. O yüzden annen babanla alakalı düşüncelerin ile başkaları için hissettiklerini bir tutma. Biraz rahatla, başka şeylerle meşgul ol. Kendini dinleme böyle. Bu şekilde yaşanmaz.

Sen rüyalarım çıkıyor diye de konu açmıştın sanırım.
O zamanlar bunları çok düşünmeyeceğini falan söylemiştin. Aklını başka şeylere verecektin.
Senin gibi hisleri kuvvetli insanların düştüğü en büyük yanılgı elinde bir takım güçleri olduğuna inanmasıdır ve bu düşünce çok tehlikelidir.
Sen de senin yüzünden, sen öyle dedin diye babana bir şey olacağına inanarak bunu yapıyorsun.
Halbuki asla öyle bir şey yok.
Ben de aklıma bir şey gelir ve aynen yaşarım. Ya da başkası için düşünürüm ve o yaşar.
Ama bu, ben düşündüğüm için değil; zaten olacak olduğu için gerçekleşir. Bu ayrıma dikkat etmelisin. Sen sadece olacakları seziyorsun. O kadar.

Yok daha önce öyle bi konu açmamıştım canım. Valla bu sabah öyle bi durum yaşayınca sizlerle paylaşmak istedim. Dediğin doğru bende şunun bilincindyim, ben düşündüğüm için olmuyor, ileride olacak bazı şeyleri hissediyorum sadece.

Yani vicdan azabı yapıp, suçluluk duyacağın bir durum yok.
Bir de herkes anne babası için ölüm anı gibi şeyler geçirebilir aklından. Çünkü onlar en yakınlarımız. O yüzden annen babanla alakalı düşüncelerin ile başkaları için hissettiklerini bir tutma. Biraz rahatla, başka şeylerle meşgul ol. Kendini dinleme böyle. Bu şekilde yaşanmaz.

Haklısın :KK43: bugün çok bunaldım. Çok şükür kötü birşey sezmedim ama garibime gidiyor yani şaka gibi geliyor :KK50:

aynı şey bende de var ve bunun sebebi ruhun bilmesi imiş.
Allah bizleri yarattığı zaman her birimize kendi ruhundan ruh verdi. bizler aslında O'nun parçalarıyız ve bütüne ait özellikler var hepimizde (koca bir dağdan kopan ufak toz taneleri gibi düşünün)
bu nedenle herbirimizde yaratıcının gücünün farklı şekillerini görüyoruz.
bazı insanlar inanılmaz merhametlidirler. Bu Allah'ın rahmet isminin bir yansımasıdır.
kimi insanlar girdikleri ortamlarda oldukça azametlidirler (Hz. Ömer'de olduğu gibi) bu da yine Allah'ın isimlerinden birinin yansıması.
ve bazı insanlarda da olacak şeyleri önceden hissetme, 6. his denilen olay vs oldukça yoğundur. bu insanlarda Allah'ın bilme kudretinin bir yansıması.
sizde bu şekilde göstermiş kendini demek ki

(ben nedenini sorduğumda açıklanan ve bana anlatılan şekli buydu)

not: admin arkadaşlar dini konular vs yasak ama bilgi verme görüş paylaşma olarak düşünerek yazdım. anlayışla karşılayacağınızı umarım.

aynı şey bende de var ve bunun sebebi ruhun bilmesi imiş.
Allah bizleri yarattığı zaman her birimize kendi ruhundan ruh verdi. bizler aslında O'nun parçalarıyız ve bütüne ait özellikler var hepimizde (koca bir dağdan kopan ufak toz taneleri gibi düşünün)
bu nedenle herbirimizde yaratıcının gücünün farklı şekillerini görüyoruz.
bazı insanlar inanılmaz merhametlidirler. Bu Allah'ın rahmet isminin bir yansımasıdır.
kimi insanlar girdikleri ortamlarda oldukça azametlidirler (Hz. Ömer'de olduğu gibi) bu da yine Allah'ın isimlerinden birinin yansıması.
ve bazı insanlarda da olacak şeyleri önceden hissetme, 6. his denilen olay vs oldukça yoğundur. bu insanlarda Allah'ın bilme kudretinin bir yansıması.
sizde bu şekilde göstermiş kendini demek ki

(ben nedenini sorduğumda açıklanan ve bana anlatılan şekli buydu)

not: admin arkadaşlar dini konular vs yasak ama bilgi verme görüş paylaşma olarak düşünerek yazdım. anlayışla karşılayacağınızı umarım.

Teşekkür ederim canım bencede bu dinle alakalı olan birşey .. Pozitif enerji evrene iyi enerji yaymakla falan alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Canim rica etsem aklindan beni gecirip o hayirsiz missnunuye pisman olup donsun der misin??? Yaa aslinda boyle iyi seyler oldugunda guzel bi durum ama kotu olunca zor..iyiyi dusunun sizde hep...ama ben ciddiyim basta dedigimi bi gecirseniz aklinzdan :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kzlar büyücü müyüm medyum muyum ben :KK20: sizler için her arkadaş gibi dua ederim. Kabul edilirse allahın takdiri, edilmese de hayırlısı buymuş sizin için. Yani bu duayı herkes edebilr sizin için. Özellikle içinden geçirir misin falan demeyin kendimi kötü hissediyorum ben sadece derdimi paylaştım sizinle :KK14: bu yetenek falan değil bende sizin gibiyim :KK20:

Teşekkür ederim canım bencede bu dinle alakalı olan birşey .. Pozitif enerji evrene iyi enerji yaymakla falan alakalı olduğunu düşünmüyorum.

astral seyahat, kozmik güç, düşünce gücü vs olayları çok daha farklı aslında. orada odaklanma, fiziksel etki-tepki meselesi filan var.

bu hissetme olayı çok ayrı bir mevzu, kendiğiliğinden olan durduk yerde gelişen hisler bunlar ve sadece gönül bağı olan kişilerle, tanıdığı kişilerle sınırlı.

yani "kız beni niyet etsene ne olacak benim halim" şeklinde bir sorunun cevabını veremez (o sorunun cevabını kimse veremez)
bu falcılık gibi bir şey değil
bak şimdi evrenin enerjisini toplayıp senin kafana yağdırıcam vs de değil
bu kişinin kendisiyle alakalı bir durum

Son düzenleme:
astral seyahat, kozmik güç, düşünce gücü vs olayları çok daha farklı aslında. orada odaklanma, fiziksel etki-tepki meselesi filan var.

bu hissetme olayı çok ayrı bir mevzu, kendiğiliğinden olan durduk yerde gelişen hisler bunlar ve sadece gönül bağı olan kişilerle, tanıdığı kişilerle sınırlı.

yani "kız beni niyet etsene ne olacak benim halim" şeklinde bir sorunun cevabını veremez (o sorunun cevabını kimse veremez)
bu falcılık gibi bir şey değil
bak şimdi evrenin enerjisini toplayıp senin kafana yağdırıcam vs de değil
bu kişinin kendisiyle alakalı bir durum

Aynen ya ağzına sağlık .. ben ne olacağını bilsem kendi kördüğümlerimi çözerdim :KK14: aşk acısından ölüyorum :KK17:
Allahıma ol bol dua etmekten başka elimden birşey gelmiyor..

X