Kızlar İnanılmaz Tuhaf Şeyler Oluyor Tırsıyorummmmm !!!

Senin ki kadar fazla olmasada banada cok olur bu.
Aklima gelen basima gelir gibi bir durum:) bazen boyle kotu birsey dusunmussem hemen dua ederim olmasin bu diye.

Senin ki kadar fazla olmasada banada cok olur bu.
Aklima gelen basima gelir gibi bir durum:) bazen boyle kotu birsey dusunmussem hemen dua ederim olmasin bu diye.

Büyüklerimiz yer gök dua üzerine kuruludur demişler bu o kadar doğru ki .. Allahım tüm kötü düşüncelerden korusun bizleri ve sevdiiklerimizi

Aynen ya ağzına sağlık .. ben ne olacağını bilsem kendi kördüğümlerimi çözerdim :KK14: aşk acısından ölüyorum :KK17:
Allahıma ol bol dua etmekten başka elimden birşey gelmiyor..

ben aradım cevabını bulduğum şey buydu.
sözünü ettiğimiz hisler bir anda gelen ve niye geldiğini bilmediğimiz şeyler.
yani bu aslında çoğumuzda olan
"içimden bir ses şu kişiye güvenmememi söylüyor"
"içim hiç rahat değil, sanki eksik bir şey var"
"aaa kalp kalbe karşıymış tam seni aklımdan geçirirken arayıverdin" olaylarının birazcık daha yoğun hali.
korkup endişe etmeyin sakın üstünde de çok düşünmeyin takıntı haline gelir.
Allah size ruhundan bu parçayı vermiş ne güzel işte.

zaten, falcılık, medyumluk vs bunlar tamamen konu dışı

Benimde rüyalarım çıkar .Şöyle bi olay yasadım.Rüyamda oğlum camdan düşmüş.aşağı bakıyorum ambulans aşağıda.Sıçrayarak uyandım.Neyse kalktım evi süpürüyorum içime gördüğüm rüyamdan dolayı sıkıntı düştü .Yatak odamın kapısını kilitledim .Bu arada oğlum o zamanlar kapıları açamıyodu değilki kilidi çevirip açsın.Mutfağı süpürüyom içim sıkıldı .Oğlumda bir an gözümün önünden kayboldu. Ben bir yatak odası tarafına gittim ne görim oğlum camdan sarkıyo .O korkuyla çocuğa bi koşmam vardı anlatamam.Etrafımdakilerde bilir. Ben ne zaman rüya gördüm desem genemi derler.:KK31:

Benimde rüyalarım çıkar .Şöyle bi olay yasadım.Rüyamda oğlum camdan düşmüş.aşağı bakıyorum ambulans aşağıda.Sıçrayarak uyandım.Neyse kalktım evi süpürüyorum içime gördüğüm rüyamdan dolayı sıkıntı düştü .Yatak odamın kapısını kilitledim .Bu arada oğlum o zamanlar kapıları açamıyodu değilki kilidi çevirip açsın.Mutfağı süpürüyom içim sıkıldı .Oğlumda bir an gözümün önünden kayboldu. Ben bir yatak odası tarafına gittim ne görim oğlum camdan sarkıyo .O korkuyla çocuğa bi koşmam vardı anlatamam.Etrafımdakilerde bilir. Ben ne zaman rüya gördüm desem genemi derler.:KK31:

Ay çok benzer şeyler canım .. Oğlunu allah korumuş büyük geçmiş olsun rabbim size bağışlasın inşallah

Selam Kızlar..
Yıllardır herkes ön sezilerimin çok kuvvetli olduğunu söylerler. Gerçekten de öyle neyi düşünüyorsam garip bir şekilde oluyor. En basiti bugün yaşadığım şeyi anlatayım, dün aynı şirkette çalıştığım kişi akşam paydosunda evine bıraktığımız zman aklıma biranda telefonu arabaya düşüyormuşfalan diye bi düşünce geldi. Neyse umursamadım, sabah tekrar onu alınca aynen şu soruyu yöneltti aracı kullanan kişiye; ya benim telefon arabada mı düşmüş bulamıyorum kayboldu sanırım dedi. Benim gözlerim faltaşı gibi büyüdü, telefon no nu ver bi arayayım dedim, verdi ve aman allahım telefon koltuğun altından çıktı. Şoka girdim kimseye birşey diyemedim.
Bi kerede beni aldatan erkek arkadaşıma beddua etmiştim, ailesi mezhep farklılığından dolayı nişanlanmamızıda engllemişti ve aynen şunu demiştim ailen sana öyle birşey yaşatsın ki gel benim kıymetimi anlar.Ayrıca o yeni aldığın arabaya o kızla binmek nasip olmasın dedim. Ve aylar sonra benden af dilemek için geldiğinde öğrendim, o kızla arabaya ilk bindiği gün kaza yapmış ve arabasını satmak zorunda kalmış, aynı zamanda ailesinden öyle bir kazık yemiş ki şimdi onları ne arıyor nede soruyor.
Aklıma durduk yere belkide 5 yıldır görüşmediğim biri geliyor, ve çok değil birgün içerisinde ya beni arıyor yada karşılaşıyoruz.
Geçen gün teyzem çay demlerken aynen şu aklıma geldi, teyzem elini yakıyormuş ve eli baloncuk topluyormuş, teyze dikkatli yap dememe kalmadan eli sıcak buhardan yandı ve içi su topladı. Bu durumları bi tek annem biliyor ama gerçekten korkmaya başladım. Rahatsız diyor beni :KK43:
Ne yapacağımı bilmiyorum sizinle paylaşmak istedim .. :KK14::KK25:

Bu aralar babama her surat yaptığımda biran onun vefaat edeceği böyle davrandığım için vicdan azabından öleceğim aklıma geliyor, her sabah uyandığımda koştura koştura onun odasına gidiyorum . Çok korkuyorum ya anlatamam :KK25::

kuzum sendekı durumu anlıyorum
korkularınıda.bunu şu şekilde atabılırsın herkese anlat
herkese söyle böyle böyle kehanet gibi ne dersem tutuyo felan diye o geçer
gayb'ı bilen yoksa devam ede.dokuz köye duyur hiç bişey olmaz
ayrıca baban konusuna gelınce herşeyi ama herşeyi sezınleyebılırsın ama asla eceli sezinleyemezsin.bu peygamberlere bile verilmemiş bi lutüf.
yaşadıgın tamamen vesvese

kuzum sendekı durumu anlıyorum
korkularınıda.bunu şu şekilde atabılırsın herkese anlat
herkese söyle böyle böyle kehanet gibi ne dersem tutuyo felan diye o geçer
gayb'ı bilen yoksa devam ede.dokuz köye duyur hiç bişey olmaz
ayrıca baban konusuna gelınce herşeyi ama herşeyi sezınleyebılırsın ama asla eceli sezinleyemezsin.bu peygamberlere bile verilmemiş bi lutüf.
yaşadıgın tamamen vesvese

Evet balım öyle oldğunu biliyorum ama yinede korkuyrum. Babama çok naz yapan bi kızım. Tek kız olunca bununda şımarıklığı var sanırım. Babam öpmek istediğinde yaaa falan diyip suratımı ekşitip öptürtmem sonra o ölünce içine dert olur ama falan dediğinde vicdan yaparım :KK1: belki babamın bu söylediği sözlede alakası vardır

AMİN canım.Ama ben korkmuyom bu durumdan çok rahatsız değilim.Çünkü rüyayla amel olmaz .Sürekli bunu düşünürsem kafayı yerim .Sende fazla üsteleme bence.İçime böyele olumsuz düşünceler gelince ben ayetel kürsi, felek,nas,sürelerini okurum.Bide ya muhyi çekerim .Ben fayadsını gördüm .Sende görürsün inşalllah.:KK16:

Evet balım öyle oldğunu biliyorum ama yinede korkuyrum. Babama çok naz yapan bi kızım. Tek kız olunca bununda şımarıklığı var sanırım. Babam öpmek istediğinde yaaa falan diyip suratımı ekşitip öptürtmem sonra o ölünce içine dert olur ama falan dediğinde vicdan yaparım :KK1: belki babamın bu söylediği sözlede alakası vardır

at üstünden bu vesveseyi saftirik bi durum de unut gitsin
zaten millete anlat hemen geçer

insallah babnla ilgili hislerin dogru degildir.Ama dualarinin kabul olmasi cok güzel tabi beddua etmen iyi degil.
Allah babacigina ve babalarimiza uzuuun hayiirli ömürler versin.Güzel dualarindan bizede gönder

insallah babnla ilgili hislerin dogru degildir.Ama dualarinin kabul olmasi cok güzel tabi beddua etmen iyi degil.
Allah babacigina ve babalarimiza uzuuun hayiirli ömürler versin.Güzel dualarindan bizede gönder

Amin canım benimmm :KK16: Ama o beddua konusuna gelince hayatımda bi tek ona ettim çünkü bana dayanılması güç acılar yaşattılar. Haketmediğim şeyler yaşadım 1,5 yıl boyunca yediğim içtiğim belli değildi. O güzel saçalrım üzüntüden döküldü, bembaya pürüzsüz olan tenimde sivilceler çıktı.Neler yaşadım neler. Tek sebebi, farklı bi mezhebe sahip olmamdı. Allahımda sordu onlara çok şükür ki ..

Selam Kızlar..
Yıllardır herkes ön sezilerimin çok kuvvetli olduğunu söylerler. Gerçekten de öyle neyi düşünüyorsam garip bir şekilde oluyor. En basiti bugün yaşadığım şeyi anlatayım, dün aynı şirkette çalıştığım kişi akşam paydosunda evine bıraktığımız zman aklıma biranda telefonu arabaya düşüyormuşfalan diye bi düşünce geldi. Neyse umursamadım, sabah tekrar onu alınca aynen şu soruyu yöneltti aracı kullanan kişiye; ya benim telefon arabada mı düşmüş bulamıyorum kayboldu sanırım dedi. Benim gözlerim faltaşı gibi büyüdü, telefon no nu ver bi arayayım dedim, verdi ve aman allahım telefon koltuğun altından çıktı. Şoka girdim kimseye birşey diyemedim.
Bi kerede beni aldatan erkek arkadaşıma beddua etmiştim, ailesi mezhep farklılığından dolayı nişanlanmamızıda engllemişti ve aynen şunu demiştim ailen sana öyle birşey yaşatsın ki gel benim kıymetimi anlar.Ayrıca o yeni aldığın arabaya o kızla binmek nasip olmasın dedim. Ve aylar sonra benden af dilemek için geldiğinde öğrendim, o kızla arabaya ilk bindiği gün kaza yapmış ve arabasını satmak zorunda kalmış, aynı zamanda ailesinden öyle bir kazık yemiş ki şimdi onları ne arıyor nede soruyor.
Aklıma durduk yere belkide 5 yıldır görüşmediğim biri geliyor, ve çok değil birgün içerisinde ya beni arıyor yada karşılaşıyoruz.
Geçen gün teyzem çay demlerken aynen şu aklıma geldi, teyzem elini yakıyormuş ve eli baloncuk topluyormuş, teyze dikkatli yap dememe kalmadan eli sıcak buhardan yandı ve içi su topladı. Bu durumları bi tek annem biliyor ama gerçekten korkmaya başladım. Rahatsız diyor beni :KK43:
Ne yapacağımı bilmiyorum sizinle paylaşmak istedim .. :KK14::KK25:

Bu aralar babama her surat yaptığımda biran onun vefaat edeceği böyle davrandığım için vicdan azabından öleceğim aklıma geliyor, her sabah uyandığımda koştura koştura onun odasına gidiyorum . Çok korkuyorum ya anlatamam :KK25::

Cnm bnde hep rüyamda görürm hayra yor ki hayr olsun :)

bende de var bu gibi şeyler.
mesela telefon çalacak şimdi diyorum ve anında çalıyor.yeni telefonun ne zaman çalacağını önceden duyuyorum.:26:
babam veya annem eve yaklaşıyor,geliyorlar diyorum yüksek sesle ve bakıyorum kapı açıldı ve babam annem eve geldiler.
onun dışında bazı şeyler içime doğuyor.birinin yüzüne bakınca bile nasıl bir geleceği olacak onuda görüyorum bazı durumlarda.
hatta bazen kuzenler falan dalga geçerler benimle sen bakıcımısın diye.:KK9::KK9::KK9::KK1:
ama ben böyle şeylerin her bir insanda olduğuna inanıyorum.
mesela benim ablam rüyada ne görüyorsa ertesi gün anında çıkıyor.

Burcun akrep mi yoksa senin de?:KK1:

Benim de böyle, çoğu kez şom ağızlı diye damga yedim o yüzden pek konuşmuyorum.
Çok olmuştur şimdi tramvay bozulacak deyip bozulduğu, bunlar ayrılacak deyip ayrıldıkları, bu ev gözüme karanlık geliyo dediğim evde kısa süre sonra kötü olaylar olması, gözümün önüne kadının merdivenlerden düşme sahnesi gelip paldır küldür düşmesi vs. bunun dışında iyi şeyler de oluyo tabii bu zamana kadar hamileyim diyen tüm arkadaşlarıma daha ilk haftalarında cinsiyetleri için söylediklerim hep tuttu hatta hamile olmayanlar bile geleceğe not düştü bakalım tutturacak mıyım diye:26:Erkek arkadaşım maç tahminlerini bana yaptırıyo ve zerre anlamadığım halde hep tutturuyorum.

Şuan ablamın bu yıl kpssde atanıp orda kendi gibi öğretmen biriyle tanışıp kısa sürede evleneceğini hissediyorum. Hatta şuanki işinden dert yanınca hep içini ferah tut diyorum çünkü çok yoğun bi'şekilde böyle hissediyorum dert yanınca içimden "üf az kaldı bu da sıkamıyo dişini" diye triplere giriyorum:KK9:

Bana eğlencesine fal baktığımızda bile fal bakanlar hep senin hislerin çok kuvvetli hep güzel şeyler dile, zihnini güzel şeylere yor derler. En berbat yanı bu milletin "aa bildin, dediğin çıktı, oha"ları yüzünden burda okuduğum aldatma konularının da katkısıyla en ürktüğüm aldatma aklıma sık sık gelir oldu.
Her insan gibi korkuyorum ama senin ölüm olayında olduğu gibi bunu da acaba hissediyo muyum, malum mu oluyo diye ayıramıyorum. Ayıramadıkça içim sıkılıyo bu düşünceden. Ki senin baban sağlıklı mı şuan bilmiyorum ama benim ilişkimde nazar değmesin bunu düşündürecek bi'şey de yok.

Pek güzel bi'şey değil. Ben oyüzden aklıma bi'şey gelince dua ediyorum hep, tırsıyorum artık:44:

küçüklükten beri aynen böyleyim yolda yürürken bile daha geçenlerde oldu tam 4 yıl önce doğum yaptım düşünün
geçen gün yolda yürüyorum hamileyken gittiğim dr aklıma geldi aniden dedimki şu köşeden çıksa ne alaka be dedim ki çünkü semt o kadar saçma sapan bi semtki alakası olmaz çok uzak ikimizede çok ters ayda yılda bi gitmişim köşeyi döndüm kadın çıkmasınmı karşıma

böyle bi sürü şey gece ne düşünsem yada rüya görsem o sabah oluyor bi akrabamız vardı 6-7 yıldır çocugu olmuyomuş ama herkese düşünmüyoruz diyodu
ben onu gördüm dedimki sanki sen hamile kalıcaksın oda daha o gün kan testi yapmış yok ya dedi keşke nerde o günler bak dedim bekle 1 ay var sadece dedim ve kadın beni tam 1 ay sonra aradı hamileymiş

bi kerede işe geç kalmışım uyuyorum gözümü bi açtım yatak odasındayım salondaki saat gözümün önüne geldi saat 07,36 koştum içeri akrep yelkovan ve sanye aynen az önce gördüğüm yerdeler saat 07,36 onun etkisinden uzun zaman kurtulamadım mesela ne alaka yani demiştim

bunlar şu an aklıma gelenler ama bi çok örnek verebilirim bu şekilde etrafımdakiler dalga geçiyor ama ben artık bişeyler düşünmeye korkar oldum herşeyi görüyorum ya bi akrabamızın öleceğini gördüm yemin ederim kadın öldü beyn kanaması geçirdi 1 hafta içinde öldü Allah rahmet eylesin kimseyi aklıma getirmek istemiyorum bazen diyorum acaba eşim bu akşam eve gelebilecekmi başına bişey gelmeden çok korkuyorum ağlıyorum hemen onu arıyorum çok zor bi durum aslında

korkmana gerek yok ki cok normal bisey bendede oluyor sürekli. bende daha neler neler oluyor :KK9:

Benimde k valudemin rüyaları çıkıyor yaaa.
Mesala rüyasında annemgilin evinin bir duvarının yıkıldığını görmüş ogun abim motor bisiklet kazası yaptı,
Yani rüyasına girenin başına mutlaka bisey geliyo,diyorum anne sakin beni rüyanda görme :)
Beni bikere rüyasında görmüş demisimki ona benim bu dünyayla isim kalmadi falan gibi şeyler ,anlattı bana yemin ediyoruum bi kac gün acaba olucemmi onumu gördü aaaayyy nasil korkmuştum:KK43:
Olmeyince jeton düştü namaza basladiydum onu gördü belkide,tuhaf vi sekilde olacakları görüyor....

Sen böyle anlatınca bende tırstım snden:) değişik bi hissiyat var demekki sende bu da sana Allah'ın verdiği özel bi yetenek olsa gerek aklına kötü şeyler getirme iyiliği çağır hep

Abimde öyle. Önsezileri çok güçlüdür, söyledikleri mutlaka çıkar. Ayrıca herşeyden de haberi olur.
Ne güzel işte erken uyarı sistemi gibisin

X