Kızlar instagramda gizli hesabı görebilmem mümkün mü?

merve094

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
10
2
29
Kızlar instagramda gizli hesabı görebilmem mümkün mü? Ne olur bilgisi olan varsa yardımcı olsun. Benim için çok önemli…

Bence öyle olmaz biliyor musun. Çünkü farzet orda bir şey gördün bu sefer daha da kahrolacaksın kendini daha da üzeceksin boşver. Neden ayrıldınız bilmiyorum ama birbiriniz için çok iyi olsaydınız ayrılmazdınız bence.
kesinlikle katılıyorum. asla unutmayı hızlandırmıyor aksine daha fazla kafan takılıyor, canın sıkılıyor. ben baka baka eski sevgilisine yeniden döndüğünü gördüm mesela. çok gereksiz şeyler emin ol konu sahibi. ona baktıkça sen yoluna bakamıyorsun. bir süre kendine izin ver, o ayrılık acısını yaşa. bir süre sonra zaten eskisi kadar üzülmeyeceksin, ayrılığa alıştığın için.

kesinlikle katılıyorum. asla unutmayı hızlandırmıyor aksine daha fazla kafan takılıyor, canın sıkılıyor. ben baka baka eski sevgilisine yeniden döndüğünü gördüm mesela. çok gereksiz şeyler emin ol konu sahibi. ona baktıkça sen yoluna bakamıyorsun. bir süre kendine izin ver, o ayrılık acısını yaşa. bir süre sonra zaten eskisi kadar üzülmeyeceksin, ayrılığa alıştığın için.
Benim kuzenim de eski nişanlısının whatsappta online olma durumunu gösteren bir program kullandı hem de 1 sene. 1 sene boyunca da adamı unutamadı bir de o programa 1 sene para verdi.

Benim kuzenim de eski nişanlısının whatsappta online olma durumunu gösteren bir program kullandı hem de 1 sene. 1 sene boyunca da adamı unutamadı bir de o programa 1 sene para verdi.
çok normal çünkü beyin otomatik olarak bilmediği şeyi öğrenmeye, merakını gidermeye odaklanıyor. belirsizlik durumu zihni körüklüyor. o uygulamalara baktıkça acaba neden online oldu, kiminle yazışıyor, bu saatte ne olabilir, şu takipleştiği kişi kim acaba, hikaye atmış yanındaki bardak kime ait ohoo sorular uçar gider. benim pek numara silme alışkanlığım yoktur, son sevgilimle ilk ayrıldığımız zamanlar 1 hafta sonra numarasını sildim whatsapp durumu paylaşıyordu çünkü ara ara. farklı mekanlardan falan daha önce atmadığı tarzda durumlar atıyordu. ben de merak ediyordum, görünce canım sıkılıyordu. dayanamadım sildim numarayı, profil resmimi falan herkese açık yaptım sildiğimi anlamasın diye. haftalar sonra bana yeniden barışmak için yazana kadar da tekrar eklemedim numarayı.

whatsapp online durumunu ücretsiz gösteren uygulamalar da var ama bir kere bile indirip yüklemedim. benden gittiyse beni ilgilendirmemeli deyip geçmeyi öğrendim. 3 günlük ömrümü ona harcayamam.

not: barışmadım.

Dikkat edin kendi hesabınızla girmeyin bu uygulamalara sahte hesap açın çünkü çalınması yüksek ihtimal. İstersen başka bir hesaptan istek atayım kabul ederse size yazarım

Kankim sen unutasın yokmuş uygulamaya b.k atıyorsun 🤣
ahahaha ya uygulama körüklüyor işte insanı. merak ediyorsun, aa maden görme şansım var bakayım diyorsun. 2-3 gün ara veriyordum sonra yine aynı merak, aynı hastalık. gerçekten tuhaf bir bağımlılık yaratıyor stalk olayı. onunla ilişkim çok yarım kalmıştı, içimde ukdeydi onun da etkisi var. yoksa her sevgilimi böyle stalklamıyorum. kişiye özel :KK70:yok be yapmaz dediğim şeyleri yaptığını gördüm mesela. önce, kendisine hiç uygun olmayan biriyle görüştü bir süre. sonra bi baktım, asla olmaz artık dediği exine dönmüş.

Yeni nesilin de işi zor, birini seviyorsun sonra aldatıyor veya başka bir nedenle bir kavga, ayrılıyorsun ama sosyal medya yüzünden unutamıyorsun, eskiden 1 vesikalık foto, 3-5 mektup olurdu, ayrılınca yakardık unutulurdu.

Ayrıldığınız adamları sosyal medyada takip etmeyin, bir şekilde anlıyorlar sonra havalanıp bulunmaz hint kumaşıymış gibi kibirden kasılıyorlar.
Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir deyin hayatınıza odaklanın.

Yeni nesilin de işi zor, birini seviyorsun sonra aldatıyor veya başka bir nedenle bir kavga, ayrılıyorsun ama sosyal medya yüzünden unutamıyorsun, eskiden 1 vesikalık foto, 3-5 mektup olurdu, ayrılınca yakardık unutulurdu.

Ayrıldığınız adamları sosyal medyada takip etmeyin, bir şekilde anlıyorlar sonra havalanıp bulunmaz hint kumaşıymış gibi kibirden kasılıyorlar.
Resmine bir mermi çaktım gelmezsen gelme.
Söz müzik: Dilber ay

İşte tam da bu yüzden stalklamasını istediğim biri varsa hesabımı özellikle herkese açık yapıyorum ki hayatıma nasıl devam ettiğimi görsün. Stalklayan değil stalklanan olmak istiyorum çünkü 😂😂 o stalkun eninde sonunda yapılacağını çok iyi biliyorum. Bazı hikayelerimden sonra bu aslaaa bana yazmaz dediğim insanların yazmışlığı da oldu. Hepsi de cevaplarını alıp önlerine baka baka gittiler. Ne kaybettiklerini mutlaka göstermek lazım bazılarına. Hepsine değil hepsini umursadığımı söylesem yalan olur 😌

X