kızlar kaç kilo aldınız

hamişler çatlak kremi kullanmaya başladınızmı?
yada ne zaman başlamalı?
ben kilo almadım diye daha başlamadım ama..ne kullanacağım konusunda fikir verirseniz sevinirim:)

:eek: şeyy biras fazla da ondan :eek: ama doktorum zayıf olduğun için normal dedi.şimdiden sonra dikkat etceksin dedi.14+6 yım tam 8 kilo aldım 47 kilo ile hamile kalmıstım şimdi 55im..

:nazar:maşşallah canım benim ya ne güzel de almışsın sen o sekiz kiloyu...amanda aman sen ne güzel bi hamiş olacaksın öyle ya hayal ediyorum süper görüneceksin halecim..amann boşverin kızlar kiloyu yemek için sebebimiz var nasıl olsa hem nasıl olsa veririr o fazla kiloları dogumdan sonra..ufaklıkların peşinden koşturmak kolay mı :teytey::teytey:

kızlar bizde bugün 13+1 iz ve ben 1 kilo aldım şimdiye kadar
sanırım bundan sonra hızla alırım kiloları
doğru beslenemiyorum çünkü
hep kuru yiyorum ekmek arası ,tost ,sandviç
hala akşam bulantılarım var ve akşamları bile kahvaltıyla geçiştiriyorum

:nazar:maşşallah canım benim ya ne güzel de almışsın sen o sekiz kiloyu...amanda aman sen ne güzel bi hamiş olacaksın öyle ya hayal ediyorum süper görüneceksin halecim..amann boşverin kızlar kiloyu yemek için sebebimiz var nasıl olsa hem nasıl olsa veririr o fazla kiloları dogumdan sonra..ufaklıkların peşinden koşturmak kolay mı :teytey::teytey:

saol cnım kilo konusunda ilk moral veren insn sensin :1hug: ama ben takmıorm zaten doktorum deyesdi cok almışsın diye o zaman düşünürdüm belki ama zaten zayıftın sen normal bu kadar alman dedi.bu arada az önce çok komik bi olay yaşadım.bankaya gittim bizim müşteri temsilcimiz var halis bey onun yanına çıktım.bana tuhaf tuhaf bakıyo daha doğrusu göbeğime.dedi ki ya hale bişey sölicem sana ama sakın yanlış anlama ya sen bu göbeği nasıl yaptın allah aşkına demez mi :roflol: dedim artık sölemenin zamanı geldi yaa ben yapmadım ki onu bizim ufaklık büyüyo yavaş yavaş o yapıo sırnaşık şey işine bak kardeşim bırak göbeğimi falan jeyyar öle utanırsın sonra jeyyar

saol cnım kilo konusunda ilk moral veren insn sensin :1hug: ama ben takmıorm zaten doktorum deyesdi cok almışsın diye o zaman düşünürdüm belki ama zaten zayıftın sen normal bu kadar alman dedi.bu arada az önce çok komik bi olay yaşadım.bankaya gittim bizim müşteri temsilcimiz var halis bey onun yanına çıktım.bana tuhaf tuhaf bakıyo daha doğrusu göbeğime.dedi ki ya hale bişey sölicem sana ama sakın yanlış anlama ya sen bu göbeği nasıl yaptın allah aşkına demez mi :roflol: dedim artık sölemenin zamanı geldi yaa ben yapmadım ki onu bizim ufaklık büyüyo yavaş yavaş o yapıo sırnaşık şey işine bak kardeşim bırak göbeğimi falan jeyyar öle utanırsın sonra jeyyar

:roflol::roflol:kızlar benımde mıde bulantılarım azaldı bu ay herhalde ıkı kılo alıcam ekmek cok yemeye basladım :icecream: hemen karnım acıkıyor :icecream:

:nazar:

:roflol::roflol:kızlar benımde mıde bulantılarım azaldı bu ay herhalde ıkı kılo alıcam ekmek cok yemeye basladım :icecream: hemen karnım acıkıyor :icecream:

:nazar:

valla allaha sukur benimde bulantılarım yok denecek kadar azaldı :nazar: kızzlar massallah deyin nazar değmesin :dance: ben varya düşünemiyorum kendimi acaip yiyorum ya.bizim ufaklık yediğim herşeyi silip süpürüo heralde iki saat sonra deli gibi acıkıorum ya :1shok:a.s.

benimde ikizler bende bişi bırakmıyor.bende çok yiyiyorum.karnım rahatsız oluyo budefa geriliyo çok yiyincede rahatsız oluyorum. 3.5ayda anca 1.5kilo falan aldım.memnunum bulantım falanda hiç olmadı çok şükür

merhaba kızlar bende 11. haftadayım hiç kilo almadım hatta 2 kilo verdim.Benim bulantımda olmadı ama fazla meyve ve sebze bağırsakları çok çalıştırıyo:) doktorum ekmek fazla yeme dedi ben ekmegi hiç yememeye başladım canımda istemiyo zaten
günde 1 kilo erik tüketiyorum sanırım erik canavarı olarak ben en dogru aylarda hamile kalmışım :teytey:

bu arada ikiz bebek annesi olucaktım ama bebişlerimden biri bize 8 haftalıkken veda etti
umarım diğeride kardeşi gibi bırakıp gitmez:çok üzgünüm:

off bende 3 kilo aldım kızlarr ama bel bölgem inanılmaz kalınlaştı son aylarımı düşünmek bile istemiyorum:KK43:

kızlar bence çok takmayın bu kilo olayını:)
bende 12+5 günlük hamileyim ve hiç kilo almadım..
çok araştırıyorum
sebeplerinden biri zaten kilolu olmammış(70 kiloyla hamile kaldım zaten)
zayıflar daha çok kilo alıyomuş:)

kız nerden araştırıdın bu konuyla ilgili bi site warm ıbildiğin sölemesi ayıp hani bende şişkoyum :) :dance:

selam,uzun amandır yazılarınızı takip ediyorum ama ancak bugün aranıza katılmak nasip oldu, 15.haftadayım,hamilelik öncesi demir anemisi yaşıyordum ama bebeğimin mucizesi kan değerlerim normale döndü son iki ayda!! Kullanmak gerekli elbette demir ilaçlarını ama kabızlık gibi kötü bi yan etkisi var ayrıca süt ve süt ürünlerini iki saat öncesi ve iki saat sonrası almamak gerekiyor.

off bende 3 kilo aldım kızlarr ama bel bölgem inanılmaz kalınlaştı son aylarımı düşünmek bile istemiyorum:KK43:

14+2 deyim ve iki kilo aldım ben de.. pantolonlarımın yavaş yavaş sıkmaya başladı.K arnım çıkmadı ama benim de belim kalınlaştı.. Bel boşluğumu bulamıyorum artık :) ben de doğum sonrası kilolarımı verememekten çok korkuyorum.. umarım verebilirim..

ben 15+1 im kızlar ve 1,5-2 kilo arsı aldım. Normal gidiyorum şimdilik inşallah hep böyle gider. Zaten sadece göbeğim var biraz önde ve göğüslerim büyüdü, onun dışında basenim, kollarım yüzüm vs... aynı hamilelik öncesi gibi. 56 kilo iken hamile kaldım, şuan 4. ayım bitiyor 58 kiloya yaklaştım. Haftaya doktora gidiyorum kaç çıkarım bilmem

Bende 4 kilo aldim
15+4`üm..suanda 56 kiloyum..
biraz cok aldim gibi insallah duzene girerim:)

uffff yaa bende şimdiye kadar hiç olmadığım kiloda hamile kaldım tedaviden dolayı 54 kilo iken 59 kiloda hamiş oldum çok şükür ama 12. haftamdayım ve 3 kilo almışım bel çevrem oldukça kalınlaştı karnımda çok büyüdü herkes şaşkınlık içerisinde 5 aylık hamile gibisin diyorlar yok burnun şişti sen çok şişeceksin diyor har ağızfdan bi değil on laf çıkıyo bazen moralim bozuluyor ne yapıyım yaa bunca sene bebek için uğraştık zayıf olduğum yıllar geçti artık ben anne oluyorum tabiki kilo alcamm

uffff yaa bende şimdiye kadar hiç olmadığım kiloda hamile kaldım tedaviden dolayı 54 kilo iken 59 kiloda hamiş oldum çok şükür ama 12. haftamdayım ve 3 kilo almışım bel çevrem oldukça kalınlaştı karnımda çok büyüdü herkes şaşkınlık içerisinde 5 aylık hamile gibisin diyorlar yok burnun şişti sen çok şişeceksin diyor har ağızfdan bi değil on laf çıkıyo bazen moralim bozuluyor ne yapıyım yaa bunca sene bebek için uğraştık zayıf olduğum yıllar geçti artık ben anne oluyorum tabiki kilo alcamm

çok doğru düşünüyorsun canım bakma sen elalemin lafına, bebek olmaz, bebek yok mu niye yapmıyorsunuz falan diye laf ederler, bebek olur kilo muhabbeti ohoo hiç uğraşma, gülü seven dikenine katlanır, hele bir bebeklerimiz sağlıklı gelsin veririz o kiloları

ya benimde 15. haftam 1 kilo zor aldım çok korkuyorum neden kilo alamıyorum arkadaşlar normami sizce senağlama

X