kızlar kaçıncı ayınızda hamile kaldınız

tezim doğrulandızemuszemus 3.ay ve hamileyim. darısı isteyen herkesin başına.:Saruboceq:

tatlım hayırlı olsun bende pazartesi adet günümümdü olmadım ve bekliyorum benımde dorduncu ayım.. Allah kucağına almayıda nasip eder inşallah

canım ben ilk bebeğimi hemen istedim ve ilk ayda hamile kalmıştım.tabi o zman yumurtlama falan takibi olmadan(yeni evliyken malum sürekli ilişkide bulunduk)hemen kalmıştım.şimdi inş. ikinci bebeğimi istiyorum geçen aylarda bir kaç denem yaptık ama olmadı ben korunmak için hiçbirşey kullanmadım dr'umda istersen hemen kalabilirsin sorunun yok demişti gittiğimde.bu ayda yumurtlama zamanını tam bilemediğim için yine sürekli ilişkide bulunarak deniycem tabii sonucunuda hepinizle paylaşıcam.insanın acaba hamilemiyim diye beklemesi çok zor bi durum:gitme:

ben de 3 ay oldu başlayalı ama daha bebek yok.şidi tekrar korunmaya başlayacağız.belimle ilgili bi rahatsızlıktan dolayı tedavi olmam gerekiyo.hayırlısı bakalım.çok istiyorum bebeğimin olmasını.ama önce iyileşmem gerek.umarım iyileşirim.umarım...

evlendıkten sonra 2 ay korundum korunmayı bıraktım 4 ay sonra hamıle kaldım dusukle sonuclandı 5 ay oldu hala hamıle kalamadımmafoldumbenmafoldumben

denemeye başladığım ilk ay hamile kaldım...hatta neredeyse vazgeçmiştim erteleyecektim...hayırlıysa olsun diyordum hep...eğer hamile kalmasaydım hayırlısı bu değilmiş diyerek erteleyecetim ama....2 ay oldu bile:)

ılk denemelerınde hamıle kalan arkadaslarımız var ne guzel Allahım tamamına erdırsın:nazar:

kızlar genelde 3. 4. ayda oluyo galiba bizim bu 2. ayımız sanki bu ay kalacakmışım gb bir his var içimde ::)

bende 9 bucuk aylık evlıyım ılk denememızde hamıs kalmıstım ve cocugum dustu sımdı tekrar denedık bakalım buda ılkı gıbı tutacakmı 15 agustosu bır gecsın anlıyacaz

herkese slm ben 11 aylık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik bu ay ilk ayımızdı olmadı kısmet önümüzdeki aya acaba bebek istemeye karar verdikten sonra kaçıncı ayınızda hamile kaldınız acaba çevremdekiler hep 5 aydan aşağı değil benimde gözüm korktu açıkcası deneyimlerinizi paylaşırmısınız

biz karar verdikten sonra hemen hamile kaldım. doğum kontrol hapı kullanıyordum, karardan sonra bıraktım ve ertesi ay hamile olduğumu öğrendim:Saruboceq:
gözün korkmasın kişiden kişiye değişir. inşallah en kısa zamanda pozitif sonucu alırsın :CüvCüv:

biz karar verdikten sonra hemen hamile kaldım. doğum kontrol hapı kullanıyordum, karardan sonra bıraktım ve ertesi ay hamile olduğumu öğrendim:Saruboceq:
gözün korkmasın kişiden kişiye değişir. inşallah en kısa zamanda pozitif sonucu alırsın :CüvCüv:

inşallah canım bakalım bu ikinci ayımız geçen bi arkadaşın hamilelik haberini aldım onun kide 6. ayda olmuş

slm kızlar benimde bu 5.ayım ve bi kaç günüm kaldı. kasıkalarımda ağrı, uyku hali ve hafif bi bulantı var.ınşallah Rabbim isteyen herkesle birlikte bana da nasip eder.belirtiler psikolojik mi gerçek mi haber vericem size.

slm kızlar benimde bu 5.ayım ve bi kaç günüm kaldı. kasıkalarımda ağrı, uyku hali ve hafif bi bulantı var.İnşallah Rabbim isteyen herkesle birlikte bana da nasip eder.belirtiler psikolojik mi gerçek mi haber vericem size.

inşallah hamilesindir canım yaz mutlaka bize sonucuk aydirigubbakcemile5

11 aylık evliyim.4 ay önce başladık ve 4.ayda hamile kaldım.

cok degisken bir durum, benim gb olanlar cok hicbir sorun yok ama 22 ayda hamile kaldim sonu husranla bitti:KK43:( kafaya takmazsaniz oluyor ben takmadigim tek ayda hamile kaldim. ilk bir yil cok normal genelde yedi sekiz ayda kalanlari duyuyorum ama ilk uc ay Masallah kizlar, demmekki vaktiniz geldiginde istemissiniz ne olursa olsun Rabbim ol deyince oluyor cunku.

Bende 4. ayda hamile kalmıştım...... Bence kişiden kişiye değişir .........:ecrin_bebek:

X