Kızlar kafam çok karışık. Gecikmemin 3. günü

sweetsweet35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
37
15
25
Kızlar kafam o kadar karışık ki. 27-28 gün adet döngüm. Birkaç gün erken olduğum oldu ama bu gecikme kafamı karıştırdı. Hesapladım ettim (aşağıya resim atacağım.) Adet günü test yaptım negatif bir ama bilinmeyen bir markaydı. Ve çok su/çay içtiğim sık idrara çıktığım bir gündü. İdrara çıkıp eczaneye gittim, geri döndüm hemen tuvalete girdim test yaptım. Acaba idrar seyrekliği sonucu etkiler mi? Tecrübeli anneler ve anne adayları sizden bilgi almak istiyorum. Kasık ağrım mevcut 1 haftadır. Bu ay aksine hiç dikkat etmedim. Kendimi dinlemedim. Elim yüzüm sivilce doldu.
Screenshot_20231221-211713.jpg

Yedek testin varsa sabah ilk idrarla yap canım ya da direk kan ver gecikme gebelikten de olabilir kist de olabilir stresten de olabilir bilemeyiz ki. İnşallah beklediğin dilediğin gerceklesir🤲

Test fotoğrafları var mı? Ben mi göremedim
Canlar günaydınlar. Bir sorum olacak nolur bana bişeyler söyleyin kafayı yicem. 15 aralıkta çatlama gördüm 3 gün değerlendirdik. 20 aralık normalde regl günümdü. hala regl olmadım. biliyorum gebelik varsa bile erken zaman ama belki yakalarım diye sürekli idrar testi yapıyorum negatif. ne kadar zaman daha beklesem herşey sonuçlanır. işe gitmeden kan vermeye gidecektim bu sabah hadi biraz daha bekleyeyim dedim. hafif kasıklarımda sancı oluyor ara sıra. afedersiniz biraz akıntım var şeffaf bazende su gibi. adet olacakmışım gibi his oluyor karnıma böyle buruntu giriyor ama yok hala olmadım. 6 gün geciktim

Canlar günaydınlar. Bir sorum olacak nolur bana bişeyler söyleyin kafayı yicem. 15 aralıkta çatlama gördüm 3 gün değerlendirdik. 20 aralık normalde regl günümdü. hala regl olmadım. biliyorum gebelik varsa bile erken zaman ama belki yakalarım diye sürekli idrar testi yapıyorum negatif. ne kadar zaman daha beklesem herşey sonuçlanır. işe gitmeden kan vermeye gidecektim bu sabah hadi biraz daha bekleyeyim dedim. hafif kasıklarımda sancı oluyor ara sıra. afedersiniz biraz akıntım var şeffaf bazende su gibi. adet olacakmışım gibi his oluyor karnıma böyle buruntu giriyor ama yok hala olmadım. 6 gün geciktim
Canım günaydın. Erken gebelik testinde çıkardı gecikme varsa. Ama kan verirsen netleştirmiş olursun

X