Kızlar kafayı yiyecem

Dnzylkn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2020
612
333
Hic altta kalma oyle bi durumda kv asla ama asla oğluna laf söyletmez bende 9 aylik evliyim kocam yanımda bile değil düzenli ilişki olmadı yani izindeyken onda da bebek olmadı kadın lafa cikti hemen ya doktora mı gitsen diye verdim ağzının payını

bahar09876

Az insan, çok huzur
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
1.543
2.545
Cinsel isteksizlikmi var?hormonlarına baktırsanız.genelde kadınlarda olur bu durum.bir erkeğin cinsellik istemiyorum demesi bana şaşırtıcı geliyor

Aydsan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
510
248
23
Emin olun nereye kadar sürer bende bilmiyorum kafayı yiyecek hale geldim dusunmekten
Valla canım benim tanıdığım bikaç kişide böyleydi. Kadın evlendi 3 ay falan kocasıyla hiç birlikte olamadılar. Baskı falan yaptılar hatta hocalara falanda götürdüler ama fayda etmedi. En sonunda kimse karışmadı kendi hallerine bıraktılar. Sonra bi duydukki karısı hamile. Yani bu işlerde baskı olmaması lazım. Kendini rahat hissetmesi lazım. Baktın olmuyor sen kolundan tutup doktora götür. Başka çaresi yok. Bizim bi tanıdığımız sizin bahsettiğiniz ilacı gizlice kocasının yemeğine koyardı. Ben öyle duydum ama ne kadarı doğru bilemem.

Rockeropt

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
70
22
Adam ya gey ya da aseksüel. Senin yapabileceğin hiçbir şey yok. Burada benzer öyküler çok var yıllarca süren. Terapiyle falan çözülmez. Kendini boşuna yorup zamanını harcama.

rach34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
172
302
31
Hiç normal değil. Muhtemelen paravan evlilik yaptı. Tedaviyi kabul etmezse ya da sonuç alamazsanız %100 kusurlu olur boşanmada. Ama bunları kayıt altına al. Ne bileyim mesajları falan tut, çünkü burnuma hiç iyi kokular gelmiyor bacımsu…

Feniks

Aktif Üye
Pro Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
597
1.603
- Erken boşalma bahane
- Kesin Gay de değil diyorsunuz
- E, bu adamın başka sevgilisi mi var ilişkiye girdiği?

Sizden önce sevgilisi, uzun ilişkisi falan var mıydı?
Görücü üsulu, aile isteğiyle falan mı evlendi?

dream24

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
1.458
423
Valla böyle erkekler çoğaldı galiba. Bende hikayemden bahsedeyim biraz.
Sevgiliyken adam beni her yerde sıkıştırır sarar saatlerce öpüşürdu. Evlendik ilk geceler uğraştık 3.gece tam anlamıyla birlikte olduk.Evliligimin 9.ayimda Hamile kaldim.Bebegim 9 aylik oldu.Toplam 18 ay oldu cinsellik olmadı.Sertlesmiyor benim eşim de.Bu yüzden uzak duruyor. Cok sorguladım.Senlik değil diyor.Ugrastik olmadı.Bebek de bizi çok yoruyor. Ama benim kadın vucudim buna rağmen istiyor.O kadar çok gerginlik yapıyor ki yani kendimi çok da kötü hissetmeye başladım.Bebek daha da zorluyor.Yani bu konuda kafa mı dağıtmayorum bile. SAKIN BEBEK YAPMAYIN BU PROBLEM TAMAMAN cozulene kadar.Aslinda benim eşimde ara ara sıkıntı vardı ama ben fark edemedim.

dream24

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
1.458
423
- Erken boşalma bahane
- Kesin Gay de değil diyorsunuz
- E, bu adamın başka sevgilisi mi var ilişkiye girdiği?

Sizden önce sevgilisi, uzun ilişkisi falan var mıydı?
Görücü üsulu, aile isteğiyle falan mı evlendi?
Bunlara bağlı değil galiba bazı erkekler de cinsel isteksizlik oluyor demek .Eşim 18 ay oldu birlikte olmadık.Yani yakın takibime de bir şey yakalamadim. Hamile kalana kadar genellikle iyidi. Sertlesmiyor adam. YANI cinsel problemi olan da çok.Doktor ilaç tedavisi lazım.Ama çoğu erkek gitmiyor malesef.Kadinlar sonra sinir küpü deli gibi.