Kızlar kafayı yiyecem

Gerçekten üzücü bir durum. Bende ilk zamanlar fazla ilişki istemiyordum. Ve baktım ki adam benden uzaklaşıyor yanaşmıyor o konuda. İlk adımı atsın diye beklerken bir ay geçti. Bende çocuk istiyorum dedim adamı zar zor ayarlarına geri getirdim. Ciddi derecede yıpratıcı bir süreç. Allah yardımcınız olsun. Baktınız düzelecek gibi değil yollarınızı ayırın akıl sağlığınızdan olmayın derim

eşcinsel olsaydı teleofnunda biyerde yakalardın yada mastürbasyon felan yapardı muhtemelen aseksüeldir

Merhaba arkadaş ben yeni evliyim yarın tam 3 ay olcak ama eşimle karı koca ilişkim kalmadı olayı şöyle aciklayim evlendikten sonra ilk gece dokunmadı kaynanam gille aynı evde kalıyoruz dedim belki o yuzdendir bir hafta bekledim hala tık yok sorunu konuştum yok erken boşalıyorum ondan gururuna yedimiyorum felan dedi tam sorun buysa ilaclarini alırız bir çözüm yolu buluruz dedim ilaç aldım onu içmedi istemedi sonra baktı ben dayanamıyorum kafayı yiyecem çünkü sevgiliyle de böyle hiç bu konulara gitmezdi içinde bana karşı bir istek yoktu olsada olur olmasa da olur açık açık sordum evlendigine pismanmi oldu gay mısın diye bile sordum yok felan dedi kafamda çok şey var olmuyor felan diyo işte baktı ben kafayı yiyecem ilişkiye girmeye başladı ama bu ay tekrar uzaklaşmaya başladı yine istemiyor sanki ben erkeğim o kadın kaçıyor bildiğiniz konu ne zaman açılsa şimdi olmaz diyor diğer erkeklere çok az istekli kafayı yiyecem yıllarca yapmasak sorun olmuycak zaten yapınca da 1 buçuk dakika sürüyor şuan ev arkadaşı gibi ne olur bir yol gösterin ne yaptıysam olmuyor artık bende pes ettim üstüne düşmüyor onunda umrunda olmuyor zaten kendimi sucluyorum beni beğenmiyor benden soğuyor gibi piskolaji olustu bende doktara git diyorum bahane ilaç alıyorum içmiyor napcam bilmiyor gerçekten son cagre buraya yazıp akıl almakta buldum kendimi
Evlilik fikri. hep aynı kişi
Konfor alanından çıkamaması... Ailesiyle yaşaması bunlar tamamen sıkıntı depresyon bile geciriyor olabilir. Ben şahsen "ailelerimizle konuşalım seks yapamıyoruz. Dokunmuyorsun bana.bunu duyan şok olur zaten. Ayrilalim"desem. günde 3 e cikar. Ezilmeye gelmiyor güc gösterisine giriyor. Hemen hemen hepsinde var bu... Birde çabalayan taraf olmaktan vazgececeksin bir gün. O zaman hem keşke kendimden ödün vermeseydik diyceksin Susmak anlatmamak kari koca şeysi diye ört bas etmek benim en büyük hatam oluyor. İki akil cözememissek 3.akil gerekiyor ama bir büyük(akli basinda en güvenilir olan bende mesela annem. eşim de saygi duyar ablası gibi sayar hep yanimizdaydi biz her detayi anlatabiliyoruz) bir üst akil lazim oluyor... Seks deneyimi ilk sizleyse kafası gitmiştir alismis bir düzeni vardı bozuldu... Babammla annem ilk birlikte oldugunda 2 dakika bile sürmüyormuş annem hamile kalmış sonra beraber korunmak seks sevişmek birlikte duş hepsini öğrenmişler... Yani bir şeyleri sizinle kesffetmek isterse eder. Etmek istemezse sen kendinden sogursun. Uğraş ve bırak. İcinde kalmasin. Tedaviyi istemeyene çözüm olmaz...(vajinismusu kendimi kabullenip doktora gitmedim örneğin boşanmayı dusundum ama doktora gitmeyi dusunmedim geciktirdim bana kim yardim edebilir ki ? Eşim pışpışlasın diye bekledim ilgilenmeyince koşa koşa gittim)😂

Misal ayrildiniz yeni kişiyle evlendi dokunamiyor. Bir yerden sonra zaten patlar. Dillere düşer

1,5 dk mı tövbe bismillah kız bu adamın kuku ölmüş boşver sen bunu at başından. Benim için seks çok önemli çoğu zaman eşimi ben coşturuyorum böyle bir durum olsa inanılmaz soğurdum heralde direk ya bitireceğimi söylerdim ya da tedavi mi artık ne gerekiyorsa gitmesi gerektiğini söylerdim. Gerçekten cinsel birliktelik evliliğin en önemli rengi onsuz yapamam asla konuş bu ne be böyle yeter soğuyorum senden erkeklik yapamıyosun de erkekler yerli yersiz kırıcı oluyor biraz da kadınlar kırıcı olsun.

X