Kızlar kilo almak isteyenler buraya gelsin 🤗

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
944
1.006
Merhaba kk üyeleri ben 7 kilo almaya karar verdim bi program indirdim 2 kilo aldım. Beraber kilo almak isteyen ya da kilo alma konusunda önerisi olan var mı ? Aklınıza gelen pratik ama yüksek kalorili şeyler var mı?

Program indirdim canım kalori hesabı yapıyor ve günlük kaç kalori yemem gerektiğini belirliyor istediğim kiloya göre. Ben 3 kilo aldım henüz düzenli uygulamak gerek.

zamanında kilo almak için kullanmadığım ilaç vitamin kalmadı sonuç alamadım kilo ta ki BEBEK MAMASINI bi dr önerene kadar :) sizede tavsiye ederim işe yarıyor çantamda kavanoz kavanoz bebek mamaları ile geziyordum :)

Gitmedim :KK43:
Çok iştahlı değilim ,diyetisyenın vereceği listeye uymak da zor geliyor , yiyebilsem belki alırım ama :KK43:.
Bu yaz spora başlayıp aynı zamanda yemeğe yüklenip kas olarak almayı planlıyorum inşallah .
Bende sipraktin şurup var eczden almıştım doktor yazdı acayip iştah açıyor

kilo almak isterseniz bi bardak süte ( süt sevmeyen meyve suyuna da karıştırabilir ama öyle denemedm ben ) bir çay kaşığı kuru maya karıştırarak içebilir eğer mide hassasiyetiniz yoksa gerçekten hemen etki görüyorsunuz iştah da açıyor kilo da alıyorsunuz

zamanında kilo almak için kullanmadığım ilaç vitamin kalmadı sonuç alamadım kilo ta ki BEBEK MAMASINI bi dr önerene kadar :) sizede tavsiye ederim işe yarıyor çantamda kavanoz kavanoz bebek mamaları ile geziyordum :)
Bebek maması mı nasıl yani 😀

Bebek maması mı nasıl yani 😀
Baya bu kavanozlarda falan var ya isim vermiyim yasaktır onlardan ve pirinç unu ve süt ile yapılan muhallebi tarzı mama çok yedim bende çok işe yaradı tavsiye ederim ısrarla çünkü zararsız şeyler zararlı olsa bebişler yemez çantamda kavanoz kavanoz bebiş mamaları ile geziyordum :halay:

Baya bu kavanozlarda falan var ya isim vermiyim yasaktır onlardan ve pirinç unu ve süt ile yapılan muhallebi tarzı mama çok yedim bende çok işe yaradı tavsiye ederim ısrarla çünkü zararsız şeyler zararlı olsa bebişler yemez çantamda kavanoz kavanoz bebiş mamaları ile geziyordum :halay:
Yok nie yasak olsun ya hero baby gibi meyveli olanlarsan mı. Yoksa esama falan oluyo toz ondan mı

Arkadaslar Merhaba bende kilo almam istiyorum ama olmuyor ilk bebegimin dogumundan sonra 6 kilo kaldi. 50 kiloyum. kendimi kotu hissediyorum. kendimi bildim bileli kilo almaya calisiyorum. bebek mamalarini cici bebe ve meyve suyu balli süt spraktin bircok sey denedim bende faydasi olmadi sadece hamilelikten 6 kilo kaldi

X