kızlar lütfen bakar mısınız?

sorgunlu66

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2009
482
2
34
27 sinde beklediğim adetim bugün geldi fakat sadece 1-2 damla oldu.rengide kan gibi değil.acaba bisorun mu var böyle bi durumla karşılaşan var mı?.kist olabilir mi?artık hamilelikten şüphelenmıyorum artık yoruldum düşünmekten,umutlanmaktan.ama korkuyorum kistten falan.bide geçen ayda aynı oldu fakat 7 gün sürdü kan şeklinde değildi ve az azdı.lütfen başına daha önce böyle bişey gelen varsa bilgilendirsin.herkese teşekkürler.

yok gitmedim gitmemde zor zaten:KK43:(birtek sen yazmışsın teşekkür ederim.ben hamilelikten cok kist falan olduğunu düşünüyorum sen daha önce duydunmu böyle bi durum.yorumunuza ihtiyacım var

canım yerleşme kanaması diye bişey oluyomuş ondan olabilirmi acaba çünkü 1 2 damla demişsin adet olsan kesilmezdi heralde inşallah hamilesindir canım

Normal bir durum olmayabilir ne olur ne olmaz bir doktora görünmekte fayda var canım ya. Hamilede olabilirsin bir baktır için rahatlar.

benimde günüm 22 ekimdi. sadece gününde kahverengi lekelenme gördüm ama hala tık yok. test yaptım negatif. kafam çok karışık! umudum yok ama hamile olma ihtimalim varmı acaba?? benim de geçen ay böyleydi az az leke leke devam etti nerdeyse 9- 10 gün lekenmelerim sürdü. bittikten 7 gün sonra doktora gittim kistten korkup, ama kist filam yok dedi, problem yok dedi, rahimde kalınlaşma var dedi, vucut gebeliğe hazırlanıyo olabilir dedi. ama maalesef biz bu ay fazla çalışamadım bebek için:KK43: şehir dışındaydım.senin günün gelmemiş henüz bence ümidini kesme! benzer şeyler yaşamışız. arkadaşların dediği gibi yerleşme olabilir. ayrıca vucut gebeliğe hazırlanırkende böyle adeti etkiliyomuş. bu ay olmazsa önümüzdeki ay'a inşallah.. inşallah kist yoktur ve inşallah hamilesindir vee inşallah bende:)))

benimde günüm 22 ekimdi. sadece gününde kahverengi lekelenme gördüm ama hala tık yok. test yaptım negatif. kafam çok karışık! umudum yok ama hamile olma ihtimalim varmı acaba?? benim de geçen ay böyleydi az az leke leke devam etti nerdeyse 9- 10 gün lekenmelerim sürdü. bittikten 7 gün sonra doktora gittim kistten korkup, ama kist filam yok dedi, problem yok dedi, rahimde kalınlaşma var dedi, vucut gebeliğe hazırlanıyo olabilir dedi. ama maalesef biz bu ay fazla çalışamadım bebek için:KK43: şehir dışındaydım.senin günün gelmemiş henüz bence ümidini kesme! benzer şeyler yaşamışız. arkadaşların dediği gibi yerleşme olabilir. ayrıca vucut gebeliğe hazırlanırkende böyle adeti etkiliyomuş. bu ay olmazsa önümüzdeki ay'a inşallah.. inşallah kist yoktur ve inşallah hamilesindir vee inşallah bende:)))

inşallah canım ben pek umutlu değilim ama bir senedir artık usandım her ay beklemekten.inşallah önemli bır durum yoktur.bekliyorum hala ama ne gelen var ne gideen

herhangi bitki falan kullandınmı?
benimde öyle olmuştu ama adaçayı falan içilince az adet olunuyomuş diye duydum canım
ama senin inşallah yerleşme kanamasıdır bence kan testi yaptır çıkar

canım yerleşme kanaması olabilir ama doktora gitmende fayda var bence

ah canım gitme imkanım olsa hemen şimdi gitcem ama ben şırnagın bı köyündeyim (görev nedeniyle)hfta sonları köyden belli giriş cıkış saatleri var.yollar kötü.ama inşallah biraz bekleyim hafta içi gidebilirim.elimden hiç bişey gelmiyo.:1no2:mafoldumben

herhangi bitki falan kullandınmı?
benimde öyle olmuştu ama adaçayı falan içilince az adet olunuyomuş diye duydum canım
ama senin inşallah yerleşme kanamasıdır bence kan testi yaptır çıkar

yok canım hiç bişey içmedim yemedim.gecen ayda böyle oldu ama 7 gün sürdü.

ah canım gitme imkanım olsa hemen şimdi gitcem ama ben şırnagın bı köyündeyim (görev nedeniyle)hfta sonları köyden belli giriş cıkış saatleri var.yollar kötü.ama inşallah biraz bekleyim hafta içi gidebilirim.elimden hiç bişey gelmiyo.:1no2:mafoldumben

yaaa kıyamam sana benn benimde eşimin kardeşi orda cizre akcayda bizde gitmeyi cok istedik ama geçiş yokmuş izin vermiyolarmışş off off :gitme:

canım hafta içi gidebilirsen ihmal etme git doktora sanki yerleşme kanamasına benziyor bu anlattığın in ş bbeişin seninledir..

X