kızlar lütfen bakar mısınız?

canım hafta içi gidebilirsen ihmal etme git doktora sanki yerleşme kanamasına benziyor bu anlattığın in ş bbeişin seninledir..

inşallah canım hayırlısı.ben aslında kistten korkuyodum ama kimse buna dair yorum yapmadı.rahatladım açıkcası.sağolun.hepinizden allah razı olsun.

Sorgunlu arkadaşım, hamilesin sen. Bende de adetimin ilk günü bir damla kan olmuştu. Üstüne görmüşüm. Şimdi 2.5 yaşında bi kızım var. 2. için çalışıyorum.

Sorgunlu arkadaşım, hamilesin sen. Bende de adetimin ilk günü bir damla kan olmuştu. Üstüne görmüşüm. Şimdi 2.5 yaşında bi kızım var. 2. için çalışıyorum.

inşallah canım hayırlısı ya herhangi bi test yapamadım ama.bilmiyorum inşallah öyledir.

kızlar ben hala adet olamdım.dün öyle 1 2 damla kadar geldi bugün yok acık sarı bi akıntı var.bu gün test yapcam testin gelmesini bekliyorum.negatif cıkarsa cookk üzüleceğim yaa.inşallah hayırlısıyla üzülmem.

benimde açık sarı gibi akıntım var..adetim 2 gün gecikti..
göğüslerin nasıl acıyormu? Benim sadece şiştiler acı falan yok
inşallahhhh testin çift çizgi çıkar canım yaa

kızlar ben hala adet olamdım.dün öyle 1 2 damla kadar geldi bugün yok acık sarı bi akıntı var.bu gün test yapcam testin gelmesini bekliyorum.negatif cıkarsa cookk üzüleceğim yaa.inşallah hayırlısıyla üzülmem.

Canım lütfen moralini bozma.takip ediyorum.testi yapınca hemen yaz.annem bana hamileyken 9 ay boyunca sürekli kanama olmuş.daha doğrusu damla damla olurdum derdi annem. inşallahhhh bebeğin geliyordur ve sen biz bebek bekleyenlere bir umut olursun. sonucu muhakkak yaz.bu arada arkadaşlar bizde arkadaşımız için dua edelim.hepimiz canı gönülle fatiha okuyalım.

benimde açık sarı gibi akıntım var..adetim 2 gün gecikti..
göğüslerin nasıl acıyormu? Benim sadece şiştiler acı falan yok
inşallahhhh testin çift çizgi çıkar canım yaa

canım göğüslerim ağrıyo acıyo.kasıklarda ara ara ağrılar batmalar oluyo belimde ayni şekilde.aşırı sıcaklık yada aşırı üşümede oluyo.bu belirtiler var şuanda.bide göğsümde damarlar var cok belli.inşallah canım allah razı olsun.

Canım lütfen moralini bozma.takip ediyorum.testi yapınca hemen yaz.annem bana hamileyken 9 ay boyunca sürekli kanama olmuş.daha doğrusu damla damla olurdum derdi annem. inşallahhhh bebeğin geliyordur ve sen biz bebek bekleyenlere bir umut olursun. sonucu muhakkak yaz.bu arada arkadaşlar bizde arkadaşımız için dua edelim.hepimiz canı gönülle fatiha okuyalım.

ayy canım benim allah razı olsun inanın cok destek oluyosunuz.inşallah vardır rabbim tüm isteyenlere versin hayırlısıyla.inşallah sonucu yazacağım yapınca.

Ben dün gece herkese dua ettim Allah'ım kabul etsin inşallahhh
Hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Aminnnnnnnn:emir_bebek:

muhakkak hemsom haber ver test yapinca ama cikmazsa üzülme. cünkü hemende cikmayabiliyor. olmadi 1 hafta bekle tekrar yap. ay canim benim. dualarim sizlerle!

kızlar testi yaptım tek çizgi:KK43:(neden böyle oluyo anlamıyorum hala yok adet falan of ya ne zormuş bu ya.hayırlısı rabbim ne derse o olur.

Sorgunlu arkadaşım, testten teste fark ediyor. ORIGIN ve LABOQUICK diye iki ayrı marka test var. Bulabilirsen bunlardan al. Hemde ikisi de 3 lira. Bunlar en erken adetinden 8-9 gün önce doğru sonuç veriyo. Denedim biliyorum çünkü. Acura marka test de adetten sonra pozitif veriyo eğer hamileysen.

Sorgunlu arkadaşım, testten teste fark ediyor. ORIGIN ve LABOQUICK diye iki ayrı marka test var. Bulabilirsen bunlardan al. Hemde ikisi de 3 lira. Bunlar en erken adetinden 8-9 gün önce doğru sonuç veriyo. Denedim biliyorum çünkü. Acura marka test de adetten sonra pozitif veriyo eğer hamileysen.

canım ben nimo marka test yaptım.iki kez yaptım aynısndan ikise de tek çizgi.

Kızlar hamile olduğuma artık eminim. Bugün yine başka marka bir test yaptım ve sonuç gene pozitif çıktı. (Son yaptığım 5 testten sadece biri negatif çıkmıştı) Adetime 2 gün kaldı ve ateşim 36.8 den aşağı düşmedi hiç, sağ kasığımda misket büyüklüğünde bir yoğunluk var iki gündür. Karnımın alt tarafıda çok sert. Akıntım yumurtlamamdan beri hiç kesilmedi. Az ve özdü ama her gün belli bir miktar vardı. Göğüslerim hiç değişmedi. Artık biliyorum bebişim benimle. Umarım bebeğime bir şey olmaz. ınşallah tüm anne olmak isteyenler bu arzusuna en kısa zamanda kavuşurlar.........

Kızlar hamile olduğuma artık eminim. Bugün yine başka marka bir test yaptım ve sonuç gene pozitif çıktı. (Son yaptığım 5 testten sadece biri negatif çıkmıştı) Adetime 2 gün kaldı ve ateşim 36.8 den aşağı düşmedi hiç, sağ kasığımda misket büyüklüğünde bir yoğunluk var iki gündür. Karnımın alt tarafıda çok sert. Akıntım yumurtlamamdan beri hiç kesilmedi. Az ve özdü ama her gün belli bir miktar vardı. Göğüslerim hiç değişmedi. Artık biliyorum bebişim benimle. Umarım bebeğime bir şey olmaz. İnşallah tüm anne olmak isteyenler bu arzusuna en kısa zamanda kavuşurlar.........

ay canimm yaaa cok sevindimm! hayirlisiyla güzelim kucaina alirsin bebisini gamyoncuiremsu

Kızlar hamile olduğuma artık eminim. Bugün yine başka marka bir test yaptım ve sonuç gene pozitif çıktı. (Son yaptığım 5 testten sadece biri negatif çıkmıştı) Adetime 2 gün kaldı ve ateşim 36.8 den aşağı düşmedi hiç, sağ kasığımda misket büyüklüğünde bir yoğunluk var iki gündür. Karnımın alt tarafıda çok sert. Akıntım yumurtlamamdan beri hiç kesilmedi. Az ve özdü ama her gün belli bir miktar vardı. Göğüslerim hiç değişmedi. Artık biliyorum bebişim benimle. Umarım bebeğime bir şey olmaz. İnşallah tüm anne olmak isteyenler bu arzusuna en kısa zamanda kavuşurlar.........

Tebrik ederim canım..Dilerim sorunsuz bir şekilde hamileliğin geçer ve kucağına alırsın bebişinia.s.

X