Kızlar lütfen testi yorumlar mısınız?

Vajina girisine kadar kaydiysa penis de farkeder onu😄
Kız kardeşimin öyleydi oraya kadar kaydıgında sevişmediler heralde 😂 Hamile olduğunu öğrendikten sonra doktor spirali Almamız lazım demiş muayene esnasında kamerayla baktığında göremiyorum spirali demiş bir dakka bi dakka bu zaten vajina girişinde iç kısımda kalmış deyince cıkartmiş öyle 😂

Merhaba kızlar, bende adetime 5 gün (25 kasım) varken gebelik testi yaptım 5 dakika içinde ikinci çizgi silik çıktı. Daha sonra gece 1 tane daha yaptım yine 5 dakika içinde ikinci çizgi silik çıktı. Ertesi sabah (26 kasım) ilk idrarımla yaptım o daha belirgin silik çıktı. Bugün adetime 3 gün kala tekrar yaptım (ilk idrarımla değil) bu sefer negatif çıktı valla hiçbiriyle anlamadım yardımcı olur musunuz fotoğrafları da koyacağım 🙏😇

Eklentiler

• 261DDA39-FDFB-4D17-9BE3-75BF58E40260.jpeg
    261DDA39-FDFB-4D17-9BE3-75BF58E40260.jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 279
  • 055D4A0A-2142-4D38-AF0A-0E15FC30A53C.jpeg
    055D4A0A-2142-4D38-AF0A-0E15FC30A53C.jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 286
  • 4B3E69E2-0354-43B7-86E7-5E71C9FA27D8.jpeg
    4B3E69E2-0354-43B7-86E7-5E71C9FA27D8.jpeg
    181,2 KB · Görüntüleme: 278
Kız kardeşimin öyleydi oraya kadar kaydıgında sevişmediler heralde 😂 Hamile olduğunu öğrendikten sonra doktor spirali Almamız lazım demiş muayene esnasında kamerayla baktığında göremiyorum spirali demiş bir dakka bi dakka bu zaten vajina girişinde iç kısımda kalmış deyince cıkartmiş öyle 😂
Spiral hiç guvenilir bir korunma yontemi degil. Taktirmak acılı, çıkartmak acılı, ustelik korumuyor, nereden bakarsan bak eziyet.

Merhaba kızlar, bende adetime 5 gün (25 kasım) varken gebelik testi yaptım 5 dakika içinde ikinci çizgi silik çıktı. Daha sonra gece 1 tane daha yaptım yine 5 dakika içinde ikinci çizgi silik çıktı. Ertesi sabah (26 kasım) ilk idrarımla yaptım o daha belirgin silik çıktı. Bugün adetime 3 gün kala tekrar yaptım (ilk idrarımla değil) bu sefer negatif çıktı valla hiçbiriyle anlamadım yardımcı olur musunuz fotoğrafları da koyacağım 🙏😇
Hamilesiniz kan verin hemen

Spiral hiç guvenilir bir korunma yontemi degil. Taktirmak acılı, çıkartmak acılı, ustelik korumuyor, nereden bakarsan bak eziyet.
Gerçekten öyle ama şans işi midir nedir bazılarını koruyo benim annem 18 yıl spiralle korunmuş. Dikkat etmek lazım mesela kardeşim benim dikkatsizliğim yüzünden spiral kaydı diyor adetliyken ağır kaldırmamak lazımmış Buda küçük bebeği olduğu için bebeği banyo yaptırmış yerden kuvetini kaldırmış koltuğa oturduğunda bir şey batıyordu bana dedi o sırada çıkmış demekki.

Ara idrarla yapılan testler gebeliğin başındayken 2. Çizgiyi çıkarmayabiliyor. Ben kesin hamile olduğum halde yapmıştım ara idrarla çıkmamıştı. Sabah yaptığım çıkmıştı. Hamilesiniz kan testi verin

Kan verdim cuma günü sabahtan Pazartesi çıkacak,fakat pek umudum kalmadı gibi bugün negatifi görünce 🤷🏼‍♀️ Kimyasal gebelikten korkuyorum ilk gebeliğimde yaşamıştım çünkü
Negatif cikti kismini atlamisim o zaman kimyasal olabilir. Kimyasali yakalamamak icin gecikmeden test yapmayın. Gecikince yapin.

Vajina girisine kadar kaydiysa penis de farkeder onu😄
Bende oyle değil 😂 Ipini birakiyorlar ya hani cikarirken tutup cekmek icin,o ipi kontrol edebiliyorz. Tabi biraz derinlerde o da oyle kolay kontrol edilmiyor 🙈😂😂

Ara idrarla yapılan testler gebeliğin başındayken 2. Çizgiyi çıkarmayabiliyor. Ben kesin hamile olduğum halde yapmıştım ara idrarla çıkmamıştı. Sabah yaptığım çıkmıştı. Hamilesiniz kan testi verin
Ağzınızdan bal damlıyor canım 🙏inşallah hamileyimdir. Aslında gebelik belirtilerim yok sadece sarı beyaz karışık kremsi akıntım var özür dileyerek söylüyorum ara ara peçeteye silince geliyor o yüzden yaptım testi inşallah vardır 🙏

Kuzu ben dış gebelik geçirdim tedavi ise yaramadi ve tüpüm patladi,o aciyi yasayinca yemisim spiral acisini dedim gttm 😂😂😂 Hap yutamiyorum cunku

Kızlar merhaba,mümkün oldukça kısa anlatmaya çalışacağım;
Dongum 25/26 gün aralıklar.
Bu ay adetin ilk gunu kahverengi lekelenmeler oldu,gün boyu değil ara ara. 2 gun sürdü bu arada belirteyim 2019 dış gebelik gecirip ic kanama ile ameliyata alinarak bir tupumu de orada kaybetmis biriyim.Akabinde spiral taktirdim,spiralden beri adete bir hafta kala lekelenmeler baslardi zaten,o yuzden onemsemedim,ama bu defa adet gununde baslamisti. 2 gun sonra pembe akinti tarzi lekeler basladi ve bu da 2 gun surdu. Bu arada benim adetim 6 gun gecikmis oldu. 6.gunde kanamaya cevirdi tek fark pihtisiz olmasiydi. 2 gun boyunca bir pedi doldurmayacak kadar ama regl oldugumu da dusunecek kadar bir kanama yasadim. 2 gun once ve dun bulantilarim oldu,yorgunluk ve istah acikligi var,acabam kalmasin diye test yaptim ve 15 dk sonra test bu hali aldi. Cocuk istemiyorum,dış gebelik tecrubesi beni cok korkuttu.ki iki kizim zaten var. Ama kafamda da deli sorular lutfen yorumlayin 😢
Net sekilde gebrsiniz benimde testim aynı bu sekildeydi.

X