Kızlar lütfen testi yorumlar mısınız?

Bende de spiral ama ben farketmiyorum bişi:KK70:
Şimdi bacım,mumkunse duşta çomelir vaziyette orta parmagnla vajinadan ilerlemek sureti ile gidoooorsun,eline oralarda spiralin teli dgiyor,hemen geri cekilip iyice temizlenip (Yaw ne igrenc seyler bunlar) diye icinden soylenerek islemi sonlandiriyorsun😂😂😂

Şimdi bacım,mumkunse duşta çomelir vaziyette orta parmagnla vajinadan ilerlemek sureti ile gidoooorsun,eline oralarda spiralin teli dgiyor,hemen geri cekilip iyice temizlenip (Yaw ne igrenc seyler bunlar) diye icinden soylenerek islemi sonlandiriyorsun😂😂😂
Yaa okurken hayal ettim de yapamam ben ya korkarım öyle şeyden hadi elime gelirse kayarsa felan :KK70: :KK70:

Bunu simdi gordum canim,yani kaydi mi bilmiyorum ki,pazartesi kan verince belli olacak. O zaman emin olacagm,belirti vs de yasamadim 😞

Bunu simdi gordum canim,yani kaydi mi bilmiyorum ki,pazartesi kan verince belli olacak. O zaman emin olacagm,belirti vs de yasamadim 😞
Hakkında hayırlısı ne ise o olsun 😊😊 ne gelirse Allah tan gelir vardır bunda da bir hayır deyip yola devam etmek lazım🥰

Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil iki çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.

Eklentiler

• IMG_20211127_164932.jpg
    IMG_20211127_164932.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 254
Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil iki çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.
Idrar akmasi vs degil canim bu,cizgi belirmiş. Istersen ve dayanabilirsen bir iki gun bekle ve tekrarla

Hakkında hayırlısı ne ise o olsun 😊😊 ne gelirse Allah tan gelir vardır bunda da bir hayır deyip yola devam etmek lazım🥰
Hakkimzda hayirlisi olsun kuzum,hayat bizim planlarimiza gore ilerlemiyor malesef.. gelismeleri yazarim mutlaka :) Desteginiz icin tesekkur ederm 😘

Kızlar merhaba,mümkün oldukça kısa anlatmaya çalışacağım;
Dongum 25/26 gün aralıklar.
Bu ay adetin ilk gunu kahverengi lekelenmeler oldu,gün boyu değil ara ara. 2 gun sürdü bu arada belirteyim 2019 dış gebelik gecirip ic kanama ile ameliyata alinarak bir tupumu de orada kaybetmis biriyim.Akabinde spiral taktirdim,spiralden beri adete bir hafta kala lekelenmeler baslardi zaten,o yuzden onemsemedim,ama bu defa adet gununde baslamisti. 2 gun sonra pembe akinti tarzi lekeler basladi ve bu da 2 gun surdu. Bu arada benim adetim 6 gun gecikmis oldu. 6.gunde kanamaya cevirdi tek fark pihtisiz olmasiydi. 2 gun boyunca bir pedi doldurmayacak kadar ama regl oldugumu da dusunecek kadar bir kanama yasadim. 2 gun once ve dun bulantilarim oldu,yorgunluk ve istah acikligi var,acabam kalmasin diye test yaptim ve 15 dk sonra test bu hali aldi. Cocuk istemiyorum,dış gebelik tecrubesi beni cok korkuttu.ki iki kizim zaten var. Ama kafamda da deli sorular lutfen yorumlayin 😢
Testler de sadece ilk 5 dakika dikkate alınır. 🙏🏻 içinizin rahat olması adına kan verin

Testler de sadece ilk 5 dakika dikkate alınır. 🙏🏻 içinizin rahat olması adına kan verin
Evet,oyle oldugunu biliyorum fakat 3 gundur var olan bulanti vs biraz korkutuyor. Kan verdim suan sonucu beklemekteyim :)

Belki geç döllenmedir? Biraz daha bekle canim,olmazsan testi tekrarla. Bende kan verdim sonucu bekliyorum,dua et gebelik cikmasin :KK43:
Gec döllenme olursa kanda çıkmıyor mu öyle bir ihtimal varmıdır eşim bana sürekli bence sen hamilesin benim içime doğuyor deyip duruyor ama ben test sonucunu görünce üzüldüm geç döllenme nasıl oluyor bilmiyorum

Gec döllenme olursa kanda çıkmıyor mu öyle bir ihtimal varmıdır eşim bana sürekli bence sen hamilesin benim içime doğuyor deyip duruyor ama ben test sonucunu görünce üzüldüm geç döllenme nasıl oluyor bilmiyorum
Adete yakin dollenme olursa hemen cikmayabilir. Adet gecikmen devam ederse tekrarla testi,hatta direkt bir kadin hastaliklari uzmanina gorun canm

Kızlar kanda gebelik cikmadi şükür,akut sistit tanısı konuldu. Bulanti vs gibi belirtilere sebep olurmus,testi de etkilermis

Daha adet olmadım ama dün gece kan verdim negatif çıktı değerim 2.30 çıktı 😞
Canım benim 2 ve üzerinin sonradan pozitife dönme ihtimali var diye duymuştum umutlandırmak istemem ama geç döllenme diye bişey var sonuçta. En azından eğer adet olmazsan iki üç gün sonra tekrar kan ver inşallsh vardır inşallaahhhh 🤲🏻🤲🏻

X