Kızlar lütfenn yardımcı olurmusunuz kafam karışık

A
Hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah sağlıkla gelsin.yaşadığın sorunları bir bir unuttursun mucizen.Allah evlat özlemi ceken herkeze yaşatsın bu mutluluğu😍😍😍🙏🙏
Amin çok teşekkür ederim gerçekten Rabbım tüm annelerin yardımcısı olsun hamile kalmak sorun hamilelik sorun doğurmak sorun e bide büyütmek ayrı bir sorun 🥰🤗

Yumurtlama takibi yapıyorum da bugün piki yakaladım tabi şimdi beklemek gerekiyor sabırsız olduğum için sizin erken öğrendiğinizi duyunca çok heyecandım 😊
Benim de bugün pik oldu. Bende heyecanliyim. Hayit tohumu felan kullandım. Pco olduğum için. Inşallah isteyen herkesin olsun evladı. Ikimiz için de inşallah 💚😊

Diğer testleri bilmem de confort marka erken gebelik testi sanırım onun yanlış sonucunu hiç gormedim:) tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı güzel hayırlı bir ömürle evladını büyütmeyi nasip etsin. Rabbim güzel ömürler versin ailene inşallah, Göz aydınlığın olsun evladin ile. Çok sevindim. Allah hayırlı uğurlu etsin canım.
Allah razı olsun canım aminn inşallah tüm bekleyenlerin inşallah 🤗🥰

Benim de bugün pik oldu. Bende heyecanliyim. Hayit tohumu felan kullandım. Pco olduğum için. Inşallah isteyen herkesin olsun evladı. Ikimiz için de inşallah 💚 ilk kez ovulasyon testi ile denedim
Benim de bugün pik oldu. Bende heyecanliyim. Hayit tohumu felan kullandım. Pco olduğum için. Inşallah isteyen herkesin olsun evladı. Ikimiz için de inşallah 💚😊
Ovulasyon testini ilk kez kullandım onda bile çift çizgiyi görmek çok heyecanlıydı i😊 amin inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize😊🙏🏼

Ovulasyon testini ilk kez kullandım onda bile çift çizgiyi görmek çok heyecanlıydı i😊 amin inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize😊🙏🏼
Bende bugün rüyamda ovulasyon testi yapıyodum cifr çizgi çıkıyordu gebe kaliyordum bu şekilde. Sabah uyandım bi eczaneye gidip test aldim. Eve gelince dayanamadım 12 gibi yaptim. Ciftti çizgi allah herkese nasip etsin bekleyen isteyen herkese

Bende bugün rüyamda ovulasyon testi yapıyodum cifr çizgi çıkıyordu gebe kaliyordum bu şekilde. Sabah uyandım bi eczaneye gidip test aldim. Eve gelince dayanamadım 12 gibi yaptim. Ciftti çizgi allah herkese nasip etsin bekleyen isteyen herkese
Tebrik ederim canım kucağına almakta nasip olsun inşallah🙏🙏🙏

Ben mi:) ayda elektrik faturası kadar test parası veriyorum :) ama daha çıkmaz ki, yani daha dün yumurtam gelişmiş oldu. 12 gün geçsin sabah akşam testlerim kendimi:)
Benim bugün de koyu ovulasyon testim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 42
Ben mi:) ayda elektrik faturası kadar test parası veriyorum :) ama daha çıkmaz ki, yani daha dün yumurtam gelişmiş oldu. 12 gün geçsin sabah akşam testlerim kendimi:)
Canım ozur dilerim ben adet gunune yakın ovlasyon testi yaptin sandim🤣🙈🙈🙈

X