Kızlar morale ihtiyacım var... Lütfen

cityangel

BAL KÜPÜ
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
270
1
kızlar dün yılbası için eğlenceye gittik masamızda eşimin arkadasları ve eşleride vardı ilerleyen saatlerde ben çokçada içmiştim tabi dansöz çıktı ve bizim masamıza çıktı bende masanın yanında oynuyordum dansöz gel falan dedi bende masaya çıktım bir ka daaka onunla oynadım ama öyle sexi göbekler atmadım becemem zten
indiğimde eşim çok kızgındı utandım yakıştıramadım dedi kendine hakim oolamıyorsan içme dedi
şimdi aramız düzeldi pişmanda oldum zaten ama derdim acaba dışardan baanlar ne demiştir evli barklı kadınım çok kötü bişi düşünemzler heralde morale ihtiyacım varrrr

canım unutulur gider, sonuçta herkes senin gibi içmiştir, kimbilir neler olmuştur, önce herkes kendine baksın, sen hatandan ders aldıysan gerisi boş

aman be tatlım felekten bır gece calmıssın ne var bunda
sen de ılerde dersın ben de cıktım oynadım dıye =)

unutulur cnm bazen ne yaptığımızı bizde bilmiyoruz evli kadınlar olarak daha dikkatli oynamamız gerek fikrimce :))) Üzülme işte barışmışsınız :))) ohhh kurtlarınıda döktünnnn

esinizin siniri kimse tarafindan anlasilmadiysa dikkat cekmemistir sanirim. ama anladilarsa bile kimse seni kinamamistir. dansoz yapinca hos da sen iki gobek atinca mi kotu... ustelik herhangi bir gun deil..cok da sucluluk psikolojisine girme. gerek yok.. esinizden - bilmeden- onu kizdirdiginiz icin ozur dileyin yeter...

bosver hergun yapsan hadi anlarim yilbasi senede birgun dagitmisin ne olmus bu sabah zaten olanlari hatirlayanda yoktur zaten benim esimde 2yil once masada oyle gobek atmisti dansozle vallahi ben hic utanmadim ustelik esime para yapistirdim donsozden iyiydi vallahi kocacim

çoook iyi yapmışsın bence. Sonuçta eğlenmeye gitmişsiniz. Tabiki hoplayıp zıplıcaksın. Tamam evlisin daha ağır davranabilirdin ama davranışında çok da bi abartı görmedim ben. Ama keşke masaya çıkmasaydın cnm. Yani o azcık fazla olmuş :) Ama olsun. Sen kim benim hakkımda ne düşünüyo diye önemseme.. İçinden geldiği gibi davranmışsın eşinlede aran düzelmiş gerisini çok da takma :) Mutlu yıllar.

takma kafana ......
erkekler kıskançtırlar o yuzden sana sınırlenmıştır.
ordakılerı tanımıyorsun etmıyorsun.
olur arada boyle şeyler......
üzülme..

esin niye seni cekip indirmemiski hosuna gitmediyse?

araniz düzeldiyse dert etme.

oof oof şişede durdugu gibi durmaz ki canımm
neyseki eşinle aran düzelmiş
diger bayanlarda içkili olmana vermişlerdir sanırım

eşinle aran düzeldiyse boşver .
yılda bir gece oynamışsın işte
laf aramızda benim eşim çok kızardı

aman eğlenmişsin işte bi kerecik nolcak boşver, anı olur gider masaya çıkmıştım dansözle diye...

ohh boşver o masaya çıkmak herkesin harcı değildir iyi etmişin barışmışınız da boşver anı olarak kalır işte:):)

sarhoşsun takma bence olur ole seyler unut gıtsınşakkıdışakkıdışakkıdışakkıdışakkıdışakkıdı

Valla moralinizi bozmak istemem ancak bozacağım sanırım, ben hiç haz etmem öyle insanların yanında rahat rahat oynayan insanlardan, yani bu durumdan...
Masaya çıkacak kadar rahat hareket etmişsiniz anlaşılan, gerçi alkolü fazla kaçırmışsınız bu durumda normaldir ancak bir insan içince bu ve benzeri şekilde kontrolünü kaybediyorsa içmemeli yada dozunda bırakmalı.

Bence her insan sinirini bilmeli. birak evli bir kadini ben genc bir kizin bile masalarin ustunde oynamasini gorunce kinarim. Kaldi ki sen evli barkli bir kadinsin.

Herkes unutuklur gider denmis ama malesef unutulmaz. o anda herkes yuzune guler ama arkandan konusur. Bir daha sinirini bilirsin sen de.

X