Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kızlar morlukları kapatan ürün tavsiyeniz var mı?

cansuuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
89
0
34
Ben burun amelliyatı olduğum için göz üstüm ve altında morluklarım var bunları kapatabilecek ürün tavsiyeniz var mı kızlar acilll

bilemiyorum canım loreal falan kapatıcıları da var ama kapatıcıkları nasıl bilmiyorum diğer ürünlerin

Sana tavsiyem Kyrolan veya Ben Nye kızıl renk kapatıcı çünkü bende onunla kapatabiliyorum anca onunla güzel kapanıyor morluklar ü:KK34:

merhaba canım ben de yillar boyu genetik goz alti morlugu cektim, uzun arayislarim ve neredeyse piyasada olan tum urunleri denemem sonucunda gonul rahatligiyla sana en iyilwrini önerebilirim.
Goz altlarindaki morluklari mc prolong wear kapaticiyla cok guzel kapatirsin ve cok uzun sure de makyajin yerinden oynamaz. Sabah 8de yaptim makyajimi aksam 9da eve geldigimde hala sabahki gibiydi makyajim.
Eger tek kapaticiyla kapatilmayacak kadar kotuyse durumun, bobbi brown corrector kullan. Bunu kendi teninden 2 ton koyusundan alman lazim, zaten satış görevlisi sana yardimci olur. Onun ustune de demin onerdigim gibi nornal bir kapatici sureceksin.

Merhaba canım, ben de aynı sorundan şikayetçi olanlardanım, göz altlarım aşırı mor, bunun sonucunda her keapatıcıyı denedim ama en iyisi mac pro longwear kapatıcı. Birazcık pahalı ama içinden çok fazla ürün çıkıyor ve 1 2 yıl kesin kullanırsın. Blogumda onunla ilgili fotoğraflarla bir yazı yazdım incelemek istersen makyajdeyipgecme. blogspot.com.tr/2015/01/mac-pro-longwear-kapatc-review.html a girebilirsin :KK68: (link atınca olmuyor ondan böyle yazdım blogspot yazısından önceki boşluğu silip girebilirsin )

X