Kızlar ne yapmalıyım boşanmalımıyım

yamukprenses94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
37
15
30
Kızlar ben şuan da çalışmıyorum bir gelirim de yok ve eşimle 7 aylık bir ayrılık geçirdik ben evlendiğimiz günden beridir onun beni sevdiğini düşünmüyorum hala eski sevgilisini unutamadığını düşünüyorum fakat o kız onu istemediği için terk etmiş bizim ayrılık dönemimizde kızın annesi eşime mesaj atmış kızının ocağın 26 sında doğum günü olduğuna dair her attığı mesajda kızından bahsetmiş kızın ismine esin diyelim esin çok üşüyor işten geldim esin uyuyordu uyandırmadım tek başına oturuyorum demiş peşinden esin üşüyor evi değiştireceğiz sen bidaha ne zaman gelirsin demiş bu arada bu kız en yakın arkadaşının kardeşi bu çocuk yüzünden bu kız olmasada olmasada görüşüyorlar orası o çocuğunda evi herneyse en son finaldede esinin 26 ocakta doğum günü var biliyorsun sanırım isterim burda olasın falan yazmış kadın eşimde ilk attığı mesajlarda kadının kızıyla alakalı hiç bir şeye cevap vermemiş fakat son mesajında doğum günü daveti mesajında eşim asker bu arada izine çıkacak ama ne zaman çıkacağıda belli değil bir halde önceki mesajında kadına insallah istanbulda olmak istiyorum aralık gibi yılbaşında ama nasip yazmış eşim peşinden kadında insallah istanbulda olursun sağ salim sağlık olsun oğlum hem yeni yıla hemde esinin ocağın 26 sında doğum günü var isterim burda olasın yazmış eşimde nasip abla yazmış ben ne yapmalıyım kızlar bu ihanetmidir bana kadını geçiştirmek için böyle söylediğini suratına karşı ne diyebileceğini sonuçta yazanın o olmadığını vs gibi şeyler söylüyor fikriniz nedir çok bunaldım tam o sıradada biz barıştık boşanma davasını çektirdiler bana geri üstüne bunu gördüm çok kötü oldum amacı ne sizce kadının amacı zaten belli de eşim o kıza mı aşık ben ne yapacağımı bilmiyorum

Kadının yaptığı terbiyesizlik. Eşinizin ona haddini bildirmemesi, hâlâ evin oğlu gibi davranması da apaçık size karşı saygısızlık. Arkadaşıyla görüşsün tamam da annesi de alaka? Evli barklı adamım bana ne artık kızından diyip neden ilişkiyi kesmiyor? Sizin arkadaşınızın abisi exiniz olsa ve ortada böyle muhabbetler dönse ne olurdu acaba? Hayır yani amaçları ne? Esini size kuma etmek mi :)

Ben eşinizde bir hareket görmedim ama neden anneyle sürekli iletişim halinde, neden kesip atmıyor. Arkadaşla konuşulur da arkadaş annesiyle ne gerek var.
sürekli konuşmamışlar boşanma davasını açtığım günden 13 gün sonra kızın annesi haber almış olacakki atağa geçmiş o gün bir konuşma var sonrasındada biz konuşmadan bir hafta öncesinde hiç konuşmuyorduk o sırada bu erkek arkadaşının çocuğuna ayakkabı almışlar onu vermek ve kızın annesinin çayını içmek için bu sekılde anlatıyor oraya gitmişler çayı falan kız koymuş vs ama anlayamıyorum nasip kelimesi aylardır bana zulüm oldu

Kadının yaptığı terbiyesizlik. Eşinizin ona haddini bildirmemesi, hâlâ evin oğlu gibi davranması da apaçık size karşı saygısızlık. Arkadaşıyla görüşsün tamam da annesi de alaka? Evli barklı adamım bana ne artık kızından diyip neden ilişkiyi kesmiyor? Sizin arkadaşınızın abisi exiniz olsa ve ortada böyle muhabbetler dönse ne olurdu acaba? Hayır yani amaçları ne? Esini size kuma etmek mi :)
bende aynı sekilde düşünüyorum ciddi anlamda psikolojim bozuldu en son arkadasıyla kadına ben haber gönderttim yaptığının ne halt yemek olduğuyla alakalı gidip eşimi silmiş instagramdan bende kendisini ekledim korkudan onu da kabul etmemiş sözde kırmak istemiyormuş kadını yaşlı başlı kadına ayıp olurmuş vs ama hiç inandırıcı bulamıyorum

Esin’sen değil de anneden korkun bence. Ne alaka ya annesiyle msjlaşıyor evli barklı adam. Arkadaşı da olsa kardeşi evliliğinden karısından önemli mi? Yaşı mı küçük daha onu anlamadım ama hiç olgunca hareketler değil.
her bir şey olduğunda bu konuyla alakalı arkadaşımın kardeşimin annesi diye üste çıkıyor

sürekli konuşmamışlar boşanma davasını açtığım günden 13 gün sonra kızın annesi haber almış olacakki atağa geçmiş o gün bir konuşma var sonrasındada biz konuşmadan bir hafta öncesinde hiç konuşmuyorduk o sırada bu erkek arkadaşının çocuğuna ayakkabı almışlar onu vermek ve kızın annesinin çayını içmek için bu sekılde anlatıyor oraya gitmişler çayı falan kız koymuş vs ama anlayamıyorum nasip kelimesi aylardır bana zulüm oldu
Ben nasip kelimesini geçiştirme olarak algıladım ama teyzenin niyeti belliymiş. Yerinizde olsam an itibariyle yeni bir olay olmazsa eşimi suçlamam bu konuda.

öyle bir şey bilmiyordum evlendiğim günden sonra etrafındakiler o kızla ilgili bana sarmaya haberler getirmeye ondan bahsetmeye başladılar
Bende bu modda bir görümce var, kıskanırsam daha fazla sahipleneceğimi düşünüp saçmalamıştı kendisi, sizin etrafınızdakiler de ya fitne çıkarma peşinde ya da sözde ilişki güçlendirme çabasında

X