Kızlar ne yapmalıyım boşanmalımıyım

Yani Esin'in usudugunu neden söylüyor ?
Gel kızımi ısıt mi demek istiyor annesi..
Yahut bize şömineli bir ev al oğlum demeye mi getiriyor ?
Hyr sanki kocanın tek misyonu üşüyen Esin'i ısıtmak,kaşkol gibi sarip sarmalamak..
Burada eşe yazmaz da esin'in annesine arkalı önlü yazar bence.
Kadın resmen paket mi yapalım servis mi demiş kızı için..
Ben mi yanlış anlıyorum.
Ayrıca bu ihanet değil,onu da bil şuan için.
aynen öyle geçmiştede ilişkileri varken ihtiyaçlarını karşılattırıyorlarmış buna maddi olarak zaten

Bence Esin’in olaylarla alakası olmayabilir. Esin’in annesi seninkine göz dikmiş gibi geldi bana 🥴

Henüz ortada bir ihanet yok bence. Kocanızın ne yaptığından iyice emin olun, fevri karar verip boşanma eşiğine gelip sonra geri dönmeyin.

Siz bosandiktan sonra yeni evlenecegini kisi belli olmus sanki?🙄🙄
benımde aklıma bu gelıyor derdi oysa bırakacam onu da inkar ediyor ne yapacağımı şaşırdım tamamen iyi niyetle tamamen geçiştirmek amaçlı yaptıysa eğer haksızlık olur yok degılse de böyle bana haksızlık oluyor ve niyetini anlayamıyorum net olarak

Bunlar dediği gibi kadını geçiştirmek için yazılmış şeylere benziyor ama sizin başka sorunlarınız var galiba.

benımde aklıma bu gelıyor derdi oysa bırakacam onu da inkar ediyor ne yapacağımı şaşırdım tamamen iyi niyetle tamamen geçiştirmek amaçlı yaptıysa eğer haksızlık olur yok degılse de böyle bana haksızlık oluyor ve niyetini anlayamıyorum net olarak
Diger tarafi anne disinda tam baglayamadi ise 2 tarafi da yemliyor olmasin da..Yine de en iyi siz bilirsiniz.

7ay ayrı kaldık falan diyorsunuz? Neden ayrı kaldınız anlaşamadığınız için mi? Bu arada eski sevgilisini unutamadığını düşündüğünüzü söylüyorsunuz, ayrıca sizi siz sevmediğine inanıyorsunuz. Bunlara sebep olacak şeyler ve bunlar sorundur. O anlamda dedim. Yoksa kadını geçiştirmek için öyle mesaj atabilir bunda sorun yok.

7ay ayrı kaldık falan diyorsunuz? Neden ayrı kaldınız anlaşamadığınız için mi? Bu arada eski sevgilisini unutamadığını düşündüğünüzü söylüyorsunuz, ayrıca sizi siz sevmediğine inanıyorsunuz. Bunlara sebep olacak şeyler ve bunlar sorundur. O anlamda dedim. Yoksa kadını geçiştirmek için öyle mesaj atabilir bunda sorun yok.
çok baskıcıydı hem bu konular oldu hem tatsız olaylar en sonda ailesinin yanında yaşamaya zorladı beni onlarda esyalarımı o gün alıp beni sokakta bıraktılar bende kardesımın yanına dönmüştüm terk edip kendisi sonradan sözde haberinin olmadığını pişman olduğunu vs söyledi o sekılde bıtmıstı

çok baskıcıydı hem bu konular oldu hem tatsız olaylar en sonda ailesinin yanında yaşamaya zorladı beni onlarda esyalarımı o gün alıp beni sokakta bıraktılar bende kardesımın yanına dönmüştüm terk edip kendisi sonradan sözde haberinin olmadığını pişman olduğunu vs söyledi o sekılde bıtmıstı

Bu işin suyu çıkmış iyice Esin de anası da bu ayıyı alsın başlarına çalsınlar

abla niyeti bozmuss yuva yıkacak eşiniz de istemem yan cebime koy der gibi.... iç muhasebenizi siz yapaacaksınız. adamla yasayan eden sizsiniz.
sizi sevmediinğini neden düşünüyorssunuz? bu olay dışında neler var mesela ?

Ohoooooo niye baristin ya bunla?

Kızlar ben şuan da çalışmıyorum bir gelirim de yok ve eşimle 7 aylık bir ayrılık geçirdik ben evlendiğimiz günden beridir onun beni sevdiğini düşünmüyorum hala eski sevgilisini unutamadığını düşünüyorum fakat o kız onu istemediği için terk etmiş bizim ayrılık dönemimizde kızın annesi eşime mesaj atmış kızının ocağın 26 sında doğum günü olduğuna dair her attığı mesajda kızından bahsetmiş kızın ismine esin diyelim esin çok üşüyor işten geldim esin uyuyordu uyandırmadım tek başına oturuyorum demiş peşinden esin üşüyor evi değiştireceğiz sen bidaha ne zaman gelirsin demiş bu arada bu kız en yakın arkadaşının kardeşi bu çocuk yüzünden bu kız olmasada olmasada görüşüyorlar orası o çocuğunda evi herneyse en son finaldede esinin 26 ocakta doğum günü var biliyorsun sanırım isterim burda olasın falan yazmış kadın eşimde ilk attığı mesajlarda kadının kızıyla alakalı hiç bir şeye cevap vermemiş fakat son mesajında doğum günü daveti mesajında eşim asker bu arada izine çıkacak ama ne zaman çıkacağıda belli değil bir halde önceki mesajında kadına insallah istanbulda olmak istiyorum aralık gibi yılbaşında ama nasip yazmış eşim peşinden kadında insallah istanbulda olursun sağ salim sağlık olsun oğlum hem yeni yıla hemde esinin ocağın 26 sında doğum günü var isterim burda olasın yazmış eşimde nasip abla yazmış ben ne yapmalıyım kızlar bu ihanetmidir bana kadını geçiştirmek için böyle söylediğini suratına karşı ne diyebileceğini sonuçta yazanın o olmadığını vs gibi şeyler söylüyor fikriniz nedir çok bunaldım tam o sıradada biz barıştık boşanma davasını çektirdiler bana geri üstüne bunu gördüm çok kötü oldum amacı ne sizce kadının amacı zaten belli de eşim o kıza mı aşık ben ne yapacağımı bilmiyorum
Kadının yaptığı apaçık terbiyesizlik
Kızımın eski sevgilisiyle neyin konuşmasını yapacağım?
Derdi ne sizi ayırıp kızıyla evlendirmek mi?
Kocanıza ne artık eski sevgilisinin doğum gününden?
Böyle şeylerin eşle ve sevgiliyle konuşmak gerektiğini düşünürüm ama resmen kadın aranıp sen hayırdır teyze denilmesini hak etmiş.
Ben olsam ultimatom verirdim eşime etrafındaki eski sevgilisinden haber veren herkesle bağını koparır yada bu iş biter diye

Esiniz kiza hala asik olsa hazir siz ayriyken, annesi de bunlari yapiyorken sizle barismak yerine bu durumu degerlendirirdi diye dusunuyorum.
Eger esini seviyorsan ve bu durumu bile bile evlendiysen bence esinle arani iyi tut sana baglandikca kankayla mesafe koyarsin hatta kiza da annesine de ne kadar mutlu oldugunun haberi gider..
Siz bosanma davasindayken bunlar yasandi diye bu yorumu yaptim siz gayet evliyken bunlar olsa durum farkli olurdu

Gerizekalı mı o anne ? Evli adama ne Esinden. Neden yazıp duruyor . Esin yazsa neyse anne niye yazıyor. Sana ciddi bir konuşma lazım eşinle aranda. Anlamazsa da artık sinir krizi vs işi çöz. Bu işin sonu iyi değil

Bu aile fena
Hazır düzülmüş evi bozmak, yanlarında yaşatmaya zorlamak hala eski sevgilinden sana haber getirtmek
İşin iş Allah kolaylık versin.
Umarım görüşmüyorsundur kocanın ailesiyle

Esiniz kiza hala asik olsa hazir siz ayriyken, annesi de bunlari yapiyorken sizle barismak yerine bu durumu degerlendirirdi diye dusunuyorum.
Eger esini seviyorsan ve bu durumu bile bile evlendiysen bence esinle arani iyi tut sana baglandikca kankayla mesafe koyarsin hatta kiza da annesine de ne kadar mutlu oldugunun haberi gider..
Siz bosanma davasindayken bunlar yasandi diye bu yorumu yaptim siz gayet evliyken bunlar olsa durum farkli olurdu
onuda düşünüyorum aslında ama diğer kız kendisini aldatmış artı onu istemiyor kız kendi hayatında bir onla bir bunla bazen birden fazla kişiyle vs devam ediyor bana karsı bakış açıcı daha çok mantıklaymış gibi geliyor bu aldatmaz bu sever bu iyi vs gibi ama sırf birilerine mantıklı geldiği için tekrar bana geliniyorsa kısmıda bana haksızlık kız önceki nişanlısından ayrılmış söylenene göre bunlar eve gittiğinde serkeş üstü başı yırtık kıyafetlerle saçı başı dağınık terk edilmiş bir haldeymiş bumu etkıledı diye düşünüyorum doğrumu yalan mı bilmiyorum kapıdan çıkarlarkende kıza allah ne guzel vermıs belanı demıs sanırım öyle lanse etti

X