Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Kizlar oglak burcu erkegi yuzunden delirmek uzereyim yardim edin lutfen!!

Tesekkur ederim aslinda ben de uzaklasmak istiyorum sizin dediginiz gibi bakalim pesimden gelicek mi diye ama cok gururlu biri oldugu icin gelmez gibi geliyo ve onu tamamen kaybetmek istemiyorum:KK43:(
Baska oglak burcu sevgilisi olan var mi ne yapicam ben???

yavruu bnmde basımda bır oglak var bnde basak burcuyumm adam ın ısı gucu kadınn kızz hergece cluplerde takılıyor banad dıyorkı gell senıı adalara gotreyım gel senınle denıze gırelım daha ılk bulusmamızz ne adaları dıyorumm bı kahve ıcelım onuda adalarda ıcerız ama hafta sonunu senınle gecırmek ıstıyorum dıyorr amacı ne anlamadımm böylelerıde var ama ıyılıgıne ıyı gıbı duruyoo guler yuzlu felan

hepinizin yazdıklarına harfiyen katılıyorum

hayretle okudum zaten ben mi yazdım acaba bunları diye

benim başımdaki oğlakta bahsettiğiniz bütün özelliklere sahip

napcaz bilmiyorum :)))

aynenn bndekıde oglak bnde neyapıcam bılmıyorum cok inattt cokda ısrarcııı gınaa getırdııı adalarda adalarr!!! terlıkle dövucemm

benim eski sevgilim oğlak burcu

bir defa inadı kırılır mı diye düşünüyorsan unut o düşünceyi ,ben 5 sene de kıramadım adamın inadını ama başkası gelir kırar mı bilemem tabii ki

ve sevgili olsanız bile o msjlarına her zaman geç cevap gelicek evet ağır abi ya hani yani ne diyim hakkında hayırlısı ne ise o olsun
yani ben bir oğlakla 5 sene geçirdim sormak istediğin bir şey varsa sor cevaplarız şekerim :KK70:

benım sevgılımm oglak burcuu dedıgın gıbı cok ınatcıı ve cok ısrarcıı bırde agır agıı halelrı yokmuu allahımm kumas pantolon beyaz gömlekk kapalıcarsıda esnaf zatenn ben calısıyorum ozel sektorde hıc aramıyorum oda aramıyorr aksam skypeden yazıyor sevıyormu sanırım sevmıyor

kızlar bende de bir oğlak var evlerden uzak:
şöyle ki her şeye sinirleniyor.
çocuk gibi ilgi istiyor.
küsüyor.
konuşma gibi bir huyu yopk hep afra hep tafrta
inatçı dediğim dedik.
ara sıra çıkarcı
bir anı bir anını tutmuyor.
kendinden küçüklerle eğleniyor arkadaşlık ediyor.
pek ilgili değil.
bu aralar bir şeye takmış ama bulamadık.
sabırsız.
her işi bağırarak halletmek istiyor.

kızlar bi farkımız var: Bu benim BABAM:KK5::KK5:

benım sevgılımm oglak burcuu dedıgın gıbı cok ınatcıı ve cok ısrarcıı bırde agır agıı halelrı yokmuu allahımm kumas pantolon beyaz gömlekk kapalıcarsıda esnaf zatenn ben calısıyorum ozel sektorde hıc aramıyorum oda aramıyorr aksam skypeden yazıyor sevıyormu sanırım sevmıyor

ağır abi dediğim kısmı benim senin dediğin gibi kıyafette değildi yalnız benim ki klasik giyinmezdi spor giyinirdi
ama evet aramaz sormaz
kızsam sinirlensem neye kızdığımı bile sormaz,olayların hep üzerini örtüyor hiç konuşmak istemiyor neredeyse kavga eettik diyelim aradan zaman geçiyor sanki hiç bişi olmamış neden böyleyiz diye hiç konuşmuyorduk
kırıldım mı,küstm mü neye kızdım neye incindim umrunda değil
ama sonuç ne oldu biliyor musun beni kaybetti kısa ve net:KK31:

kızlar bende de bir oğlak var evlerden uzak:
şöyle ki her şeye sinirleniyor.
çocuk gibi ilgi istiyor.
küsüyor.
konuşma gibi bir huyu yopk hep afra hep tafrta
inatçı dediğim dedik.
ara sıra çıkarcı
bir anı bir anını tutmuyor.
kendinden küçüklerle eğleniyor arkadaşlık ediyor.
pek ilgili değil.
bu aralar bir şeye takmış ama bulamadık.
sabırsız.
her işi bağırarak halletmek istiyor.

kızlar bi farkımız var: Bu benim BABAM:KK5::KK5:

çok tatlısın ya çok güldüm baştan ciddi ciddi okurken sonunu görünce :)))

annem de bende öğrenemedik ne zaman doğduğunu annemin.
ama hiç ağlamayan burç hangisi ise o olabilir.
br de annem hiçbir şeyi takmaz. sürekli güler geçer.

duygularını saklıyo olmasın...bilemedim valla öylle bir burç varmıdır :)
ama oyle olması iyi bide takarsa vay haline oğalak burcuyla başetmek için takmamak gerek :))

duygularını saklıyo olmasın...bilemedim valla öylle bir burç varmıdır :)
ama oyle olması iyi bide takarsa vay haline oğalak burcuyla başetmek için takmamak gerek :))

aynen öyle ben alışamadım mesela.
babamın ani çıkışlarına, sinir boşalmalarına.
arada cozutup kendinş çok aşıyor.
annemdeki sabır zor bulunur.

eski sevgilim de oğlaktı her huyu iyi hoştu da pek nazlıydı,hep ilgiyi benden beklerdi,ilk adımı benden beklerdi...

aynen öyle oğlak burcu erkeği nazlı inatçı ve hep haklı hep karşısındaki suçlu kendisi kabullense bile acısını bir yerde çıkarıyor.ama yinede saf bir kalplerinin olduğunu düşünüyorum

nedirbu oğlak burcu arkadaşşş... hepsimi burcunun btn olumsuz özlelikleri taşır.. hayatımda ilk defa bu kadar zorlanıyorum bir insanı çözümlemeye çalışmaktan... bir gizem bir suskunluk bir kilit bir sessizlik bir suspusluk .. burcların bu kadar etkili oldgunu düşünmezdim ama oğlak burcu hakikaten burcu burc özleliklerini tam anlamıyla taşıyarak inancımı sorugulamama sebeptir:) yengeç burcuyum kendim :) terazide yükselenimmiş yeni öğrendim:) sanırım baya zorlu bir süreç beni bekliyor

nedirbu oğlak burcu arkadaşşş... hepsimi burcunun btn olumsuz özlelikleri taşır.. hayatımda ilk defa bu kadar zorlanıyorum bir insanı çözümlemeye çalışmaktan... bir gizem bir suskunluk bir kilit bir sessizlik bir suspusluk .. burcların bu kadar etkili oldgunu düşünmezdim ama oğlak burcu hakikaten burcu burc özleliklerini tam anlamıyla taşıyarak inancımı sorugulamama sebeptir:) yengeç burcuyum kendim :) terazide yükselenimmiş yeni öğrendim:) sanırım baya zorlu bir süreç beni bekliyor

ben de teraziyim sevgilim oğlak ve ilk adımı hep benden beklio. dün kavga etttik ilk adımı yine benden bekliyo bu defa tutuyorum kendimi. bakalım neler olucak..

Konu sahibi arkadaşım bence erkek erkektir hislerinden emin değilse yaklaşmıyor. Sırf netten konuşuyorsan bence kendini fazla kaptırmışsın. 2 sene insan bir kızı merak etmez mi. eğer merak etti çıkıp yanına gelmez mi. hisleri olsaydı burç murç dinlemez yanında olurdu. ilk adım atma işi hikaye. senle olmak isteyen senin yanında olur gerisi hikaye...

2 yildir tanidigim ama samimi olarak 3 aydir konustugum biri var o da benden hoslaniyo bunun farkindayim ama bazi ozellikleri var ki beni delirtmek uzere artik sabir tasi olsa catlar yani iste ozelliklerini sayiyorum

1)Nerdeyse her gun konusuyoruz ama kafasina esmezse yazmiyo bi oyle bi boyle ve hep benim yazmami bekliyo ben de yazmiyorum tabi ki ben de inatciyim koc burcuyum neyse en sonunda yaziyo ama bu beni sinir ediyo butun gun ondan mesaj bekliyorum
2)Futbol hastasi resmen ya 20 yasina gelmis surekli oyun oynuyo mac izlemesine bi sey demiyorum erkek sonucta ama saatlerce oyun oynuyo ve mesajlarima bu yuzden gec cevap veriyo beni sinir ediyo
3)Daha telefon numarami bile istemedi benden bekliyo ama ben kesinlikle istemem sadece faceten konusuyoruz
4)Su an ayni sehirde degiliz uni okuyo sik sik buraya geliyo ama geldiginde bulusma lafini acmiyo bile canli canli gorebildigim tek yer webcam
5)Soyle gicik bi dusuncesi var Hep erkekler cikma teklifi etmek zorunda degil kizlar etsin su ana kadar kimseye cikma teklifi etmemis ben de tabi ki de etmem en kotusu de bu ve bu konuda cok inatci ve israrli

Daha baska turlu turlu odunluklari var ve ben sabirli bi insan degilim hep sabrettim alttan aldim hic trip atmadim ama kendi kendime cok sinir oluyorum delirmek uzereyim ne yapsam bilemedim nasil kendime baglarim? inadini kirarim bu cocugun? Nasil telefon numarami almasini saglarm( bi cok sey denedm aslinda ama olmadi) nasil bana cikma teklifi etmesini saglarimm??? Lutfen yardim edin bana kizlar cok inatci ve gercekten ondan hoslaniyorum....

hayatım ben koç burcuyum eşimde oğlak :) aynı senin ki gibi biz 1 yıl önceden tanıştık tanıştığımız gün teklif etti gerçi sora kabul etmedim ama nolduysa 1 yıl sora yine yakınlaştık bende hoşlanmaya başladım 1-2 hafta iyi gitti sora bu sefer kendisi uzaklaştı o uzaklaşınca bende oralı olmadım (tabi içim içimi yiyordu) belki de o yüzden yeniden geldi 4 ay içinde nişan 7. ayımızda da evlendik:KK9: bana kalırsa üstüne gitme gelmek isteyince o geliyor zaten :KK53:

X