Cekismeli bosanma lutfen yardim edin kizlar

Srplkdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
635
194
30
Kizlar merhaba önceki konularını bilen bilir biz eşimle barıştık yaz sonu hersey güzel de gitti eşimin ara ara dışarı çıkıp içki içip geç gelmesinden rahatsizdim bunu da bi cok kez dile getirdim haftada 1 gün izinli olmasına rağmen 1 2 gibi uyanıyo bizimle zaman geçirmiyor zamanım yok diyo vs
Biz 14 şubatı cok guzel geçirdik gece bebek uyuduktan sonra yanına gittim bira içtiğini yalnız kalıp kafasını dağıtmak istediğini yarin bizimle zmaan geçireceğini söyledi vs gittim bebeğimi de yatırdım bende uyudum ertesi gün öğlen 2 de kalktı ben sinirlendim yine bisey demedim bebgin arabasını taşırken aldı geldi dışarı çıktı gece 2 buçukta geldi bende üzerine gittim konustum bayagi bende beni darp etti gardropu kırdı 3 gün bekledim ozur dilemesini ailesine gitti annem darp izlerini görünce dayanamadı darp raporu aldik dava açtım çekişmeli ama bebeğim var ayrilmak istemiyorum sinirle yaptim oda dava açtım diye tavırlı ayrılalım diyo ben babamın evimdeyim aydır bebeğimle çekişmeli davalar nasil olur nasil ilerler ben geri çekebilirmiyim

Sonra dayak arsızı olursunuz ya da hastag falan acarız size he?
Ilk şiddeti 5 senelik evliyim gözü dönmüştü o gece gardropu kırdı diyim siz anlayın
Bi kac kez bebegi görmek için görüştük iyi de anlaştık ama beni sucluyo dava açtın darp raporu aldin diye
Vs persembe görüştük gayet saygılı gayet güzel zaman geçirdim en son avm ye geçiyorum biseyler alacaktım ve yemek yiyelim dedi tamam dedim yolda bayramda çocuğu ver annemler görsun diyince bende veremem 1 yasinda bi bebek annesiz durmaz dedim bizi bıraktı yolda gitti yine engelldi

Sizi anlıyorum bebeğiniz var belki tekrardan yeni bir hayata başlamak korkutuyor sizi ama değer görmediğiniz bu kadar sizi öteleyen haddini aşıp şiddetle gösteren insanla bir arada olmamalısınız. Eşinizin size sevgisini geçtim saygısı bile yok ve üzülerek söylüyorum belki de hayatında başkası var. Bir arkadaşım çok benzer şeyler yaşadı sizin yazınızı okurken o canlandı gözümde. inanın ki bir şekilde toparlarsınız hiç kimse sizden ve çocuğunuzdan değerli değil

Ilk şiddeti 5 senelik evliyim gözü dönmüştü o gece gardropu kırdı diyim siz anlayın
Bi kac kez bebegi görmek için görüştük iyi de anlaştık ama beni sucluyo dava açtın darp raporu aldin diye
Vs persembe görüştük gayet saygılı gayet güzel zaman geçirdim en son avm ye geçiyorum biseyler alacaktım ve yemek yiyelim dedi tamam dedim yolda bayramda çocuğu ver annemler görsun diyince bende veremem 1 yasinda bi bebek annesiz durmaz dedim bizi bıraktı yolda gitti yine engelldi
E tamam işte barışsanız 2 gün iyi olacaksınız 3. Gün yine aynısı olacak.

Şiddetin birincisi beşincisi olmaz. Şiddet şiddettir ve hemen o an tüm ilişkiler koparılmalıdır. Bu adam dengesiz görmüyor musunuz? En ufak istemediği şey olunca dönüp arkasını gidiyor, bebeğinizi böyle bir baba ile mi büyütmek istiyorsunuz gerçekten? Anneniz çok halklı lütfen sadece annenizi dinleyin. O adamla da bir daha görüşmeyin.

Şiddetin birincisi beşincisi olmaz. Şiddet şiddettir ve hemen o an tüm ilişkiler koparılmalıdır. Bu adam dengesiz görmüyor musunuz? En ufak istemediği şey olunca dönüp arkasını gidiyor, bebeğinizi böyle bir baba ile mi büyütmek istiyorsunuz gerçekten? Anneniz çok halklı lütfen sadece annenizi dinleyin. O adamla da bir daha görüşmeyin.
Annemle ilgili biseu yazmamıştım ama ailem kesinlikle istemiyo ama ben duygusal düşünüyorum

Ben güzel olsun hersey diye uğraşıyorum beni sucluyo hala
E çünkü adamın gönlü yok. Geçinmeye gönlü olan insan bir şeyleri tamir etmeye çalışır. Sizin gibi. Şimdi barışsanız sizin zorunuzla devam edecek bu evlilik,eşinizin bir ton afra tafrasına maruz kalacaksınız. Adam pişmanım gel barışalım bile demiyor o derece.

Annemle ilgili biseu yazmamıştım ama ailem kesinlikle istemiyo ama ben duygusal düşünüyorum
Aileniz doğru olanı yapıyor bu konuda duygusal yaklaşmak gibi bir hakkınız da yok. Bugün size vuran bir kaç zaman sonra çocuğunuza da şiddet uygulayacak. Kendi öz saygısızlığınız çocuklarınızın hayatını mahvetmesin. Oturun biraz mantıklı düşünün lütfen.

Şiddetin pişmanlığı da olmaz aslında ama kocanız o kadar piskinki, darp raporu almanıza bile kızıyor. Ona bu yüzü veren kim acaba bir düşünün.
Hiç mi canınızın kıymeti yok?
Çocuğu bahane etmeyin.
Çocuğu umrunda olan adam, baba bunları yapma zaten.
Aileniz de istemiyormuş, böyle bir koca için onları da alın karşınıza, aferin.

E çünkü adamın gönlü yok. Geçinmeye gönlü olan insan bir şeyleri tamir etmeye çalışır. Sizin gibi. Şimdi barışsanız sizin zorunuzla devam edecek bu evlilik,eşinizin bir ton afra tafrasına maruz kalacaksınız. Adam pişmanım gel barışalım bile demiyor o derece.
Yazında aynı şeyleri yaptı kötü davrandı engelledi baristik bi şekilde eve geçtim seni cok özlemişim dedi sarıldı
Hep beni sucluyo bende evimi özlüyorum vocukla baba evi zor bütün düzenim orda kendi evimde

Şiddetin pişmanlığı da olmaz aslında ama kocanız o kadar piskinki, darp raporu almanıza bile kızıyor. Ona bu yüzü veren kim acaba bir düşünün.
Hiç mi canınızın kıymeti yok?
Çocuğu bahane etmeyin.
Çocuğu umrunda olan adam, baba bunları yapma zaten.
Aileniz de istemiyormuş, böyle bir koca için onları da alın karşınıza, aferin.
Cok haklısınız bende cok üzülüyorum ama ben eşimle ailemle bebeğimle mutlu olmak istiyorum

Cok haklısınız bende cok üzülüyorum ama ben eşimle ailemle bebeğimle mutlu olmak istiyorum
Geçmişiniz o eşiği artık.
Şiddet görmüşsünüz daha ötesi var mı?
Siddet gösterdiği gibi üste çıkıp size tabir gösteren bir kocanız var üstelik.
Gerçekleri kabul edip ona göre davranın.

Benimde bebeğim var çekişmeli açtım sonra dayanamadım süreç çok yıpratıcı uzun anlaşmaliya çevirdim tavsiyem anlaşmali boşanın içimde kalmasın diyorsanız bir kez daha deneyin hiçbir şey değismeyecek dahada beter olacak yok seb darp raporu aldın yok evden gittin dava actin beni rezil ettin vs vs sürekli laf söyleyecek suçlayacak ama kendiniz yaşayın görün ne desek boş

X